Informacje o placówce

Gabinety

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu

Kamieńskiego 73 a, Psie Pole

51-124, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lucyna Lenartowska

  Kardiolog, Internista,

  • A
   Lokalizacja: Prywatna Praktyka KardiologicznaUsługa: nadcisnienie płucne

   Nigdy nie spotkałam się z tak wybitnym specjalistą i skromnym człowiekiem. Pani Doktor ma fenomenalna pamięć, jest oddana pacjentom, mamy z Tatą wielkie szczęście że trafiliśmy pod Jej opiekę.

  • P

   Nasza Pani doktor należy do grona lekarzy, o których można powiedzieć, że pracują z pasją. Ujmuje swoją skromnością, zaangażowaniem i bliskim kontaktem z ludźmi. Jest profesjonalnym kardiologiem. Emanuje ciepłem i przyjaznym podejsciem do pacjenta, a przede wszystkim doświadczeniem i przeogromną wiedzą. Człowiek niezwykle pracowity, rzetelny i odpowiedzialny. Zawsze pełna szacunku, sympatyczna i wyrozumiała. Sposób w jaki prowadzi pacjentów zasługuje na ocenę najwyższą.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marek Tuchendler

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: multiMedicaUsługa: operacja przepukliny pachwinowej

   W lutym tego roku mój syn przeszedł operację przepukliny pachwinowej. Chciałam bardzo podziękować panu doktorowi, za profesjonalizm, i życzliwość, za zdobycie zaufania od pierwszej już wizyty u mojego syna, który jest dzieckiem niepełnosprawnym umysłowo. Czuliśmy się bezpiecznie. Gorąco polecam! Mama z Maćkiem

  • I
   Lokalizacja: multiMedicaUsługa: skleroterapia

   U Pana doktora byłam już kilka razy i zawsze jestem zadowolona. Zabieg jest wykonywany bez pośpiechu (przy rejestracji zawsze zaznaczany jest odpowiedni zakres czasu) w miłej atmosferze. Pan doktor jest wg mnie fachowcem w swojej dziedzinie. Chociaż nie zakończyłam w pełni serii zabiegów, to po już wykonanych jestem bardzo zadowolona. Serdecznie polecam Pana Doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Bogumiła Lubieniecka

  Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem pod wielkim wrażeniem Pani doktor, ordynator oddziału neonatologii w Trzebnicy. Dokładna, czujna, troskliwa, traktuje rodzica jak partnera. Wszystko tłumaczy, bardzo żałuję że nie przyjmuje we Wrocławiu.

  • N

   To niesamowicie mądra, wszechstronnie wykształcona i błyskotliwa osoba.Doskonały diagnosta, odważnie leczy i z uwagą słucha pacjenta.Teraz chyba nie przyjmuje już jako lekarz pierwszego kontaktu, wielka szkoda.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jarosław Kapuściński

  Laryngolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we WrocławiuUsługa: nagła głucha

   Dziękuję Panie Ordynatorze za opiekę i leczenie w Oddziale Szpitalnym. Przywrócił mi Pan Ordynator wiarę w to, że człowiek chory, potrzebujący pomocy, anonimowy, który nagle trafia do szpitala może otrzymać pomoc. Szybkie wykonanie tomograf, rezonansu, wielu badań słuchu nie byłoby możliwe bez Pana zaangażowania. Jestem wdzięczna, że Pan, jako Ordynator, znalazl czas i potrafił osobiście podejść do mnie do łóżka szpitalnego i porozmawiać o mojej chorobie. To oznacza, że oprócz tego, że jest Pan lekarzem, z powołania, jest też Pan Dobrym Człowiekiem. Dziękuję. Pacjentka Marta.

  • J

   Bardzo dobry specjalista. Wszystkim polecam, szczególnie tym, którzy stracili już nadzieję, że można spotkać lekarza kompetentnego i zorientowanego na dobro pacjenta. Szkoda, że tak późno do niego trafiłam z córką ale i tak jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi bo wiem, że nareszcie jest w dobrych rękach.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Radosław Wieczorek

  Chirurg, lek.

  • Bardzo dobry lekarz. Zajął się mną i moimi powiklaniami po operacji. Świetne podejście, duża wiedza, troska o pacjenta, spokój. Ani nie bagatelizowal problemu ani nie straszył. Chodziłam wczesniej do wielu lekarzy, wizytę u doktora oceniam najlepiej. Polecam wszystkim.


 • Jarosław Pająk

  Ginekolog, dr n. med.

  • I

   Pan doktor obiecuje w gabinecie wszystko , miałam zrobić histeroskopie i wycięcie polipa Pan doktor powiedział że w znieczuleniu ogólnym pierwszy termin odwołany drugi termin półtora miesiąca później super jest przyjęcie wszystko ok nazajutrz na wizycie Pan doktor oznajmia że zabieg odbędzie się w znieczuleniu miejscowym . Pan doktor zlecił histeroskopie operacyjna w gabinecie zabiegowym po podaniu tabletki ketonalu to było straszne moich nerwów i stresu nikt mi nie odda. Dziękuję panu doktorów nigdy więcej wizyty u Pana doktora Pająka

  • Przez 7 lat szukałam lekarza który zrobiłby próbę udrożnienia jajowodów przy uzyciu metody laparoskopowej. Doktor Pająk był jedynym lekarzem który podjął się operacji. Zawsze ma czas, pomocny, miły. Potrafi uspokoić człowieka. Dobry przyjaciel i świetny fachowiec. Raz nawet pojechalam z kolezanką w nagłym przypadku-za wizyte nie wziął ani złotówki!!!! Nigdy nie zmienię go na innego! Dzisiaj też u niego jestem ;)

  Zobacz wszystkie opinie (64) o tym lekarzu


 • Roman Czarnecki

  Onkolog, Chirurg,

  • E
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital SpecjalistycznyUsługa: Rak jelita grubego

   Do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu trafiłem z rozpoznanym (kolonoskopia, TK) gruczolako-rakiem na esicy i kartą DILO, która pozwoliła mi na szybszą rejestrację do szpitalnej przychodni onkologicznej, gdzie trafiłem do Pana Romana Czarneckiego. Opinie w internecie o Panu Doktorze były bardzo pozytywne i chociaż nie dotyczyły one jelita grubego, to jednak z nadzieją popatrzyłem na moje przyszłe leczenie. Podczas pierwszego spotkania dr Roman Czarnecki wyjaśnił mi, że usunięcie nowotworu z jelita grubego jest operacją poważną, ale w moim przypadku, jego lokalizacja może pozwolić na zabieg laparoskopowy, bez stosowania stomii. Dalszy bieg diagnostyki i leczenia zaskoczył mnie.W ciągu miesiąca byłem już po diagnostyce, przygotowaniu do operacji i po zabiegu laparoskopowym, wykonanym przez dra Romana Czarneckiego. Następnego dnia po zabiegu zdjęto mi dren i cewnik, a trzeciego dnia spałem już we własnym łóżku. Wykonana analiza histopatologiczna potwierdziła, że po moim nowotworze złośliwym jelita grubego nie pozostało śladu i nie zachodziła potrzeba dalszego leczenia.

   Opisałem mój przypadek jako przykład sprzeciwiający się obiegowym opiniom o kolejkach i niewydolności naszej służby zdrowia. Do Pana Romana Czarneckiego też są długie kolejki, bo jest dobrym lekarzem, ale jak już się do niego trafi, to nie ma zbędnej straty czasu i oprócz "złotych rąk chirurga", jako lekarz potrafi swoją życzliwością stworzyć odpowiednią atmosferę, wyzwalającą optymizm pacjenta i wpływającą na jego szybką rekonwalescencję.

   Dziękuję.

  • P
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

   Chciałbym serdecznie podziękować Romanowi Czarneckiemu. 2 miesiące temu zdiagnozowano u mnie nowotwór tarczycy. Trafiłem do dr Czarneckiego, który dokładnie wyjaśnił mi wszystko w zakresie czekającej mnie operacji (możliwe powikłania, przyszłe ewentualne ograniczenia, konieczne kolejne działania po otrzymaniu wyniku histopatologicznego). Kilka tygodni temu na ulicy Kamieńskiego (Wojewódzki Szpital Specjalistyczny) dr Czarnecki przeprowadził na mnie operację wycięcia tarczycy - wynik histop. na szczęście okazał się dobry. Nie został naruszony nerw krtaniowy wsteczny, w związku z tym jestem w stanie mówić, jak przed zabiegiem. Dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Marta Elżbieta Cisowska

  Internista,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie oskrzeli

   Lekarz bardzo cierpliwa, rzeczowa i uprzejma. Wizyta była niezwykle sympatyczna. Zdecydowanie polecam.


 • Paulina Brożek

  Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Miałam bardzo duży problem z trądzikiem na twarzy. Wszelkie maści i kremy dermatologiczne ani zabiegi w gabinecie kosmetycznym nie przynosiły wyraźnej poprawy. Dopiero zabiegi z kwasu glikolowego zaproponowane przez dr Brożek pomogły mi pozbyć sie mojego problemu. Duży plus za profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Serdecznie polecam

  • K
   Lokalizacja: CHIROPLASTICA - Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny EstetycznejUsługa: kriolipoliza

   Niedawno miałam wykonywaną kriolipolizę . Zabieg wykonywała Pani Doktor Brożek. Bardzo miła i kompetenta. Super podejście do pacjenta. Pani Doktor bardzo wyczerpująco opowiedziała o zabiegu i chętnie odpowiedziała na moje pytania. Gorąco polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Wojciechowski

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Wojewodzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Poradnia Ginekologiczno - PołożniczaUsługa: HSG

   Wszystko przebiegło sprawnie, mogę tylko potwierdzić, że warto wybrać się na badanie HSG do doktora. Najpierw szybkie badanie ginekologiczne, klasyfikujące na HSG, potem tabletka rozbudowa (dosłownie nospa) i kilka minut czekania na sam zabieg. Zabieg odczuwalny jak ból przy okresie, ale trwał maksymalnie 2-3 minuty. Dobrze mieć już to za sobą :)

  • E

   Badanie wykonane profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze dzięki panu doktorowi i pani pielęgniarce. Jest bolesne, ale ból nie trwa długo.

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu