Usługi Psychologiczne Self Katarzyna Batugowska

(72 opinii)

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej psycholog-self.pl! Tam znajdziecie Państwo pełną ofertę usług gabinetu Self, cennik oraz dostępny regulamin. W swojej pracy przyjmujemy, iż każdy ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Usługi Psychologiczne Self Katarzyna Batugowska

Włodzimierza Majakowskiego 37

41-300, Dąbrowa Górnicza, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej psycholog-self.pl! Tam znajdziecie Państwo pełną ofertę usług gabinetu Self, cennik oraz dostępny regulamin.
W swojej pracy przyjmujemy, iż każdy człowiek jest niepowtarzalny, zatem terapia powinna być dostosowana w szczególny sposób do każdej osoby i jej problemu. Dlatego oferujemy Państwu profesjonalną pomoc z zakresu psychologii, dietetyki klinicznej oraz szeroką ofertę terapeutyczną.

Aby móc dobrze zrozumieć Państwa potrzeby, pracujemy w zespole doświadczonych psychoterapeutów różnych specjalizacji, oferując psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci, młodzieży, jak również psychoterapię par i rodzin.

W trosce o kompleksową opiekę, współpracujemy z doświadczonymi lekarzami psychiatrii, dietetykiem klinicznym oraz adwokatem i mediatorem.

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Hanna Famulicka

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poznawczo.plUsługa: Konsultacja psychoterapeutyczna

   Wizyta umówiona przez serwis odbyła się bez przeszkód. Ze strony Pani psycholog pełen profesjonalizm. W trakcie spotkań panuje miła i dyskretna atmosfera. Co dla mnie szczególne ważne to to, że czułam się bezpiecznie dzieląc się swoimi emocjami z Panią Hanią. Rozmowa pomogła mi poukładać myśli i lepiej radzić sobie z emocjami w których niestety znalazłam się z życiu. Pani Hania profesjonalnie z dużym zrozumieniem podeszła do tematu i rzeczowo zaproponowała sposoby radzenia sobie z myślami i sytuacjami. Serdecznie polecam wszystkim - ja na pewno będę kontynuować te spotkania.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poznawczo.plUsługa: Konsultacja psychoterapeutyczna

   Jestem bardzo zadowolona z terapii prowadzonej przez z panią Hanię, do której trafiłam w trudnym momencie mojego życia. Podczas spotkań bardzo szybko poczułam się komfortowo i jednocześnie bezpiecznie, dzięki czemu potrafiłam się otworzyć i opowiedzieć o swoich problemach, co nigdy nie było dla mnie łatwe. Pani Hania podchodzi do pacjenta profesjonalnie, życzliwie i przede wszystkim słucha. Dzięki spotkaniom umiem poradzić sobie z negatywnymi myślami i emocjami - jest mi po prostu lżej.
   Pani Haniu dziękuję!


 • Katarzyna Batugowska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K

   Do Pani Kasi trafiłam ok rok temu z nerwica lękowa. Nie spodziewałam się, że terapia aż tak odmieni moje życie. Przede wszystkim mogę normalnie funkcjonować, podróżować (co wcześniej mnie paralizowalo na samą mysl). Pani Kasia to cudowny człowiek ciepły, empatyczny i potrafi słuchać. Terapia szybko przynosi efekty. Serdecznie polecam i dziękuję jeszcze raz z całego serca.

  • W
   Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna BatugowskaUsługa: konsultacja psychologiczna

   Zgadzam się w 100% z wszystkimi pozytywnymi opiniami napisanymi wcześniej. Pani Katarzyna to prawdziwa profesjonalistka szybko wiedziala co zrobic bym zaczela inaczej spostrzegać swiat. Terapia pomogła mi w wielu aspektach, dziś moge powiedziec ze znowu jestem szczęśliwsza. Dziekuje pani Kasiu.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Estera Jaworska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Psychologii i Terapii M. DziedzicUsługa: psychoterapia

   Niezwykle empatyczna i kompetentna, daje ogromne wsparcie i rozwiązania. Czuję, ze zmierzamy w dobrym kierunku, a zmiany widziałam już po 2 wizytach. Zdecydowanie polecam!!!

  • P
   Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna Batugowska

   Z całego serca polecam Panią Esterę Jaworską. To ciepła, miła, zaangażowana i ogromnie kompetentna osoba. Do Pani Estery trafiłam w kompletnej rozsypce z traumami i lękami z którymi nie potrafiłam sobie poradzić. Pani Estera jest taką osobą, której zaufałam po pierwszej wizycie i powiedziałam wszystko czego nikomu nigdy nie potrafiłam powiedzieć. Umiejętnie wybrała metodę terapii i różne ćwiczenia do mojego przypadku, która daje efekty i z każdą wizytą jest coraz lepiej. Pani Estera prawdziwie się mną zaopiekowała, a w najbardziej kryzysowych chwilach zawsze mogłam liczyć na ogromne wsparcie mogąc również zadzwonić. Cały czas kontynuuje terapię, ale efekty są ogromne.
   Bardzo polecam i dziękuje Pani Estero!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Anna Wilczek-Palacz

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Poradnia Medycyny Rodzinnej TegramedUsługa: konsultacja psychologiczna

   Bardzo polecam panią doktor ! Dziś odbyła się moja pierwsza wizyta , przebiegła bardzo miło , rozluźniłam się a pani doktor wysłuchała i doradziła . Chętnie przyjdę na następną wizytę . Polecam każdemu kto chce być dobrze wysłuchany ...

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna BatugowskaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani Anna to bez wątpienia świetny specjalista. Uważnie słucha problemu. Już po pierwszej wizycie można odczuć ulgę. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Barbara Gąska

  Psychoterapeuta, Psycholog, Dietetyk, mgr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Ośrodek Psychoterapii STREFA ROZWOJUUsługa: konsultacja psychologiczna

   To nasza pierwsza rozmowa i spotkanie, ale wiele sobie obiecuje i mam nadzieje, że pomoże mi Pani poukładać sobie życie osobiste w tym chaosie zdeterminowanym pracą i innymi okolicznościami. Pozdrawiam

  • M
   Lokalizacja: PRACOWNIA PSYCHOTERAPII

   Polecam Panią Barbarę. Potrafi słuchać, nie ocenia... Na wizytach czuję się spokojna, Pani Barbara wzbudza zaufanie i okazuje zaangażowanie.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Oliwia Goik

  Psychoterapeuta, Psycholog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania "Przemiana"

   Pani Oliwia to świetny specjalista i bardzo się cieszę że spotkałam ją na swojej drodze. Pomogła mi uporać się z napadami lęku oraz sprawić, że chciałam zmienić swoje życie i zachowanie nie dla innych ludzi ale przede wszystkim dla siebie. Na spotkaniach czułam się swobodnie i bardzo szybko się otworzyłam. Pani Oliwia jest świetnym słuchaczem i nie podsuwa gotowych rozwiązań; sprawiła że sama zrozumiałam gdzie leży mój problem.

  • K
   Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna BatugowskaUsługa: problemy wieku młodzieńczego

   Pani Oliwia Goik pomagała mojej córce, która miała problem z niską samooceną oraz z uleganiem złym wpływom swoich kolegów. Kilka wizyt wystarczyło, aby córka bardziej uwierzyła w siebie i zrozumiała, że nie powinna mieć własne zdanie. Po każdej kolejnej wizycie poprawa w zachowaniu córki była zauważalna. Dlatego gorąco polecam Panią Oliwię Goik wszystkim stroskanym rodzicom nastolatków.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wojciech Okoń

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo polecam Pana Wojtka. Jeśli nie radzisz sobie w życiu, jesteś zrezygnowany lub przechodzisz trudny okres, to nie możesz zrobić dla siebie nic lepszego od wizyty u dobrego specjalisty. Sama takiego szukałam długo, a dopiero Pan Wojtek to był strzał w dziesiątkę. Inteligentny, zabawny i rzetelny człowiek z pasją. Pan Wojtek nie jest zwykłym psychologiem, jest terapeutą z prawdzieego zdarzenia. Poza terapią polecam również warsztaty dla rodziców, które Pan Wojtek prowadzi cyklicznie i również z nich skorzystałam.

  • O
   Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna BatugowskaUsługa: problemy rodzinne

   Jeśli ktoś szuka dobrego profesjonalisty dla siebie lub dziecka czy rodziny naprawdę szczerze polecam. Z Panem Wojtkiem pracujemy już ponad rok i naprawdę widać efekty naszej pracy. Czasami bywają trudności lecz Pan Wojtek daje wskazówki jak nad tym problemem pracować.. Potrafi świetnie nawiązać kontakt z chłopakami i naprawdęjest osoba, która jest w stanie pomóc. Serdecznie polecam bo warto.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Katarzyna Woszczyna

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: Usługi Psychologiczne Self Katarzyna Batugowska

   Pani Kasia jest osobą ciepłą i profesjonalną. Czułem się wysłuchany, zrozumiany i uzyskałem pomoc. Polecam

  • P
   Lokalizacja: NZOZ Altermed Katowice

   Pani Kasia zaproponowała terapię w nurcie poznawczo - behawioralnym, co okazało się bardzo skutecznym sposobem na przepracowanie moich problemów, z którymi zwróciłem się do psychologa. W trakcie sesji Pani Kasia była zaangażowana, empatyczna oraz budziła zaufanie ułatwiające prowadzenie szczerej rozmowy.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Sylwia Szulc

  Dietetyk, mgr

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Na wizytę u dietetyka zdecydowałam się, aby stracić kilka nadmiarowych kilogramów i uzyskać fachową poradę dotyczącą składu posiłków.
   Świadoma tego, że diety-cud nie działają i że trzeba poprosić o pomoc specjalistę.
   Współpraca z panią Sylwią zaczęła się od fachowego wywiadu lekarskiego, analizy niezbędnych badań ambulatoryjnych i pomiaru składu ciała.
   Następnie dostałam zestaw bardzo smacznych a jednocześnie prostych przepisów, wraz z zaleceniami dotyczącymi czasu i rozkładu posiłków.
   Efekty przyszły bardzo szybko, a spadek wagi następował tak, jak pani Sylwia to zaplanowała.
   Dziś jestem lżejsza o kilka kilogramów i trzymam się zaleceń pani Sylwii. Okazało się, że właściwe odżywianie pozwalające utrzymać pożądaną wagę ciała wcale nie oznacza głodzenia się. Wręcz przeciwnie, można jeść pożywnie, w urozmaicony sposób i z przyjemnością :-).
   Bardzo polecam konsultacje i opiekę dietetyka.
   I polecam gorąco panią Sylwię w tej roli!