Traf-Med świadczy kompleksowe usługi kosmetyczno-medyczne. Posiada szereg poradni (m.in. urazowo-ortopedyczna, dermatologiczna, laryngologiczna, reumatologiczna). Prowadzi konsultacje z zakresu homeop... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Traf - Med Klinika Jednego Dnia

Warszawska 40

40-008, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Traf-Med świadczy kompleksowe usługi kosmetyczno-medyczne. Posiada szereg poradni (m.in. urazowo-ortopedyczna, dermatologiczna, laryngologiczna, reumatologiczna). Prowadzi konsultacje z zakresu homeopatii, badania hormonalne oraz laboratoryjne.
W klinice przeprowadzane są skomplikowane operacje z zakresu chirurgi kosmetycznej (korekta kształtu uszu, piersi, powłok brzusznych) i naczyniowej. Po operacji skorzystać możemy z usług rehabilitacyjnych oraz rekreacyjnych.
Dla szukających możliwości spotkania z medycyną Dalekiego Wschodu Traf-Med organizuje kompleksowe ćwiczenia gimnastyczne (joga i chi kung lecącego żurawia).

Choroby

 • otyłość

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Leszek Stefański

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • M

   Niezwykle miły, serdeczny, ciepły człowiek. Zetknąłem się panem dr w trudnym momencie. Szykowała mi się operacja, która na rok przewróciła mi życie do góry nogami. A dr Leszek spokojnie usiadł, popatrzył się serdecznie, uśmiechnął i wszystko spokojnie, bez nerwów, bez żadnych dygresji, ale za to z ogromnym poczuciem taktu, poszanowaniem dla pacjenta, wytłumaczył mi po co się to ma robić. Uważam, że powinien uczyć studentów. Jak już nie zdoła nauczyć stricte rzemiosła chirurgicznego, to niech będzie przykładem tego, co to znaczy lekarz, który ciepło, serdecznie podchodzi do pacjenta. Z bólem stwierdzam, że tak serdecznych jak dr Leszek Stefański lekarzy dziś coraz mniej.


 • Krzysztof Łukojć

  Urolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w KatowicachUsługa: konsultacja urologiczna

   Bardzo dokładny i wnikliwy lekarz. Tłumaczy i cierpliwie wyjaśnia dalsze leczenie. Wysoka kultura osobista. Zdecydowanie polecam Pana Doktora

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problem z pęcherzem

   Witam, do dr Łukojcia trafiłam wiele lat temu po zdiagnozowaniu mnie przez miejscowych lekarzy z północy województwa śląskiego, niestety nieprawidłowym.Stwierdzili, że nic już nie mogą zrobić, więc wysłali do Katowic...Tam dr Łukoić po dokładnym specjalistycznym badaniu przez kilka dni stwierdził, że moim problemem jest ostre zapalenie pęcherza, ze względu na mój cały czas siedzący lub leżący tryb życia, na wizycie końcowej stwierdził, że wg wypisu z poprzedniej placówki praktycznie nie powinnam już żyć. Zaordynował odpowiednie leki. Lekarz, który się przejmuje pacjentem naprawdę. Kompetentny i wiedzący co mówi. Z powodzeniem wspominając tamtą sytuację daję Mu 5tkę i pozdrawiam serdecznie. Polecam gorąco, wszystkim którzy mają problemy z nerkami. Wdzięczna pacjentka

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Marek Kopera

  Neurochirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: Poliklinika Doktora Bessera

   Pan doktor Marek Kopera to wspaniały lekarz, prawdziwy fachowiec. Jestem mu bardzo wdzięczna za operację. Usunął mi oponiaka. W szpitalu mogłam zawsze na niego liczyć. Wspaniały lekarz. Polecam każdemu. Mogłam źle trafić, dzięki Bogu trafiłam do Pana Doktora.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: konsultacje neurochirurgiczne pierwsza wizyta

   Nie polecam tego lekarza, nie wytłumaczył mi nic jeżeli chodzi o moje schorzenie, nie omówił wyników badania, nie przeprowadził podstawowego wywiadu. Nie przeprowadził podstawowych badań np. odnośnie czucia w nogach. Stracone pieniądze. 200 zł za wizytę która trwała 2 minuty. Zostalam najzwyczajniej zbyta. Nie polecam tego człowieka. Nie miłe doświadczenie. Szczególnie za takie pieniądze.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Stanisław Kwiek

  Neurochirurg, dr hab. n. med.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich LeK

   Wizyta przebiegła sprawnie.
   Pan doktor jest lekarzem konkretnym, rzeczowym, działającym szybko i szukającym najlepszych dla pacjenta rozwiązań.
   Zdecydowanie polecam!

  • J
   Lokalizacja: Traf - Med Klinika Jednego DniaUsługa: diagnoza i porada

   Bardzo profesjonalne podejście, wizyta zakończona zleceniem na zabieg usunięcia stenozy oraz wstawieniem implantu międzykolczystego .

  Zobacz wszystkie opinie (174) o tym lekarzu


 • Wojciech Rydzewski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, dr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ MULTIMEDICA KATOWICE

   Polecam bez wahania. Wizyta z dzieckiem ze skręconym kolanem. Bardzo dokładnie wykonane USG, umiejętne podejście do małego pacjenta, a przede wszystkim profesjonalna diagnoza i zalecenia w kwestii dalszego leczenia, które w 100% uspokajają rodziców.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ MULTIMEDICA KATOWICE

   Super lekarz mało takich dzisiaj się spotyka konkretny rzeczowy miły czlowiek komunikatywny po wizycie wiadomo o co chodzi

  Zobacz wszystkie opinie (188) o tym lekarzu


 • Wojciech Czerwieniec

  Anestezjolog, lek.

  • A

   Wspaniały lekarz!!! Uratował mi życie. Leżąc w szpitalu mimo ,że zgłaszałam złe samopoczucie nikt się tym nie zainteresował,dopiero dr.Czerwieniec idealnie trafił z diagnozą.W ostatnim momencie podjął decyzję o konieczności operacji,świetnie kierował pracą pielęgniarek na oddziale na którym leżałam.Znieczulał mnie dwukrotnie w ciągu dwóch dni i zrobił to idealnie (żadnych efektów ubocznych).Przez kilka dni po operacji nadal interesował się moim zdrowiem.
   Zdecydowanie polecam!!!
   JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ


 • Ryszard Gerber

  Ortopeda,

  • F

   jest dobry
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Krystyna Stencel-Gabriel

  Alergolog, Pediatra,

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo sympatyczna Pani doktor. Z gabinetu wyszłam z głową pełną cennych informacji dotyczących mojej alergii i szczegółowym planem leczenia.

  • V

   Absolutnie nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Pani doktor jest jedną z najsympatyczniejszych osób z jakimi spotkałam się w gabinecie! Nie spławiła mnie jak każdy inny tylko zajęła się moim przypadkiem! Jeszcze nie mogę napisać z jakim skutkiem, ale samo zaangażowanie w moje leczenie jest godne podziwu

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jarosław Słota

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba jelita

   Jeden z najwspanialszych lekarzy w Polsce jezeli przyszedles do niego i on stwierdzil zagrozenie zycia nie patrzył na nic w ciągu paru dni lezalem na stole operacja trwala okolo 10 godzin bylo to 9 lat temu dzięki niemu zyje i ciesze sie nim jak nigdy panie Doktorze dziękuje i nie ma dnia zebym o panu nie pomyslał jest pan wielki pozdrawiam i zawsze będę o panu pamiętal MARIAN ze Swietochlowic

  • Lokalizacja: INTER-MED BĘDZINUsługa: konsultacja

   Jestem po pierwszej wizycie u pana doktora i muszę przyznać że jestem mile zaskoczona wspaniały człowiek słucha i odpowiada widac ze ma wiedzę i jest oddany swej pracy mało takich lek. jest godzien polecenia dziękuję bardzo Panie doktorze za kąkretną wizytę.Pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Paweł Lampe

  Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Prof. Lampe, to chirurg - artysta. I jeśli mam być szczera, to jak dla mnie, ocena "bardzo dobry" nie odzwierciedla w pełni jego umiejętności...Jest to po prostu nieprzeciętny lekarz, o równie niezwykłej osobowości. Zgodzę się z opiniami, że bywa szorstki czy obcesowy, ale jest to jedynie pancerz, pod którym tak naprawdę ukrywa się bardzo wrażliwy i empatyczny człowiek. I gdy inni "chirurdzy" mówili mi, że z moimi jelitami już nic nie da się zrobić, Prof. zakasał rękawy i naprawił coś, co dla innych było nie do przejścia. Życzę Prof., aby jak najdłużej cieszył się dobrym zdrowiem i jeszcze raz serdecznie dziękuję. M.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KlaraUsługa: guzy cieśni i ogona trzustki

   Szukając ratunku w chorobie zgłosiłem się z wynikami badań na konsultacje . Po analizie wyników zostałem zakwalifikowany na operację która odbyła się 13 marca .Usunięto mi trzon i ogon trzustki z guzami . Dziś jest 7 miesięcy po operacji czuję się dobrze . Dzięki Panu Profesorowi wracam do zdrowia . Dziękuję za ratunek

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu