Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Mielcu

Żeromskiego 22

39-300, Mielec, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Rafał Garlewicz

  Ortopeda, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy i z dużą empatią. Szybka i trafna diagnoza oraz propozycja leczenia. Serdecznie polecam.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból w okolicy żeber

   Bardzo szybkie zlokalizowanie i uśmierzenie bólu. Dr Garlewicz to konkretny specjalista, który wie w jaki sposób pomoc. Do tego jest bardzo miły i zaangażowany. Dokładnie wyjaśnia na czym polega problem i proponuje dalsze leczenie. Lekarz zdecydowanie godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Szymczyk

  Dermatolog, lek.

  • Z
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - MielecUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani doktor bardzo miła, konkretna i poważnie podchodzi do sprawy. Bardzo stara się pomóc, nie lekceważy objawów.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Mielec

   Pani doktor kompleksowo zajęła się wszystkimi problemami i dokładnie wyjaśniła sposób leczenia. Pani doktor jest bardzo sympatyczna i rzetelna.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Prof. Sułowicz

  Internista,

  • K

   Pan Prof Sułowicz niewątpliwie jest bardzodobrym specjalistą z ogromną wiedzą, natomiast trudno powiedziec by przekładało się to na prace z pacjętem. Nie stara się widzieć w pacjęcie, człowieka do współpracy. Traktuje zawsze z góry i ozięble. Podczas wizyty nie rozmawia z chorymi, tylko swoje opinie szeptem przekazuje lekarzom, co powoduje w chorym stres.

  • J

   Pan Profesor Sułowicz jest wspaniałym Człowiekiem, cudownym Lekarzem i za to Mu dziękuję.
   Kilkanaście lat temu Pan Doktor leczył mojego męża, który niestety zmarł po przeszczepie w Katowicach
   ale Pan Doktor i tak ofiarował mu 2 lata życia po tym nieszczęsnym przeszczepie.
   Mąż chorował kilka lat i często bywał na oddziale i wtedy widziałam pracę i poświęcenie Pana Profesora.
   Gdyby wszyscy lekarze byli tacy sami, to nasza służba zdrowia nie byłaby chora.
   Dziękuję Panie Profesorze.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Bogdan Kopacz

  Chirurg,

  • B

   Doktor Bogdan Kopacz przede wszystkim jest wspaniałym człowiekiem nie odmawiającym nigdy pomocy.Ponadto jest lekarzem pełnym poświęcenia dla wszystkich pacjentów.Ma ogromną wiedzę merytoryczną, jest pełen empatii oraz ma holistyczne podejście do pacjenta. Nawet w beznadziejnych sytuacjach zdrowotnych zawsze coś poradzi. Nie zostawia pacjenta samego z problemem. Zawsze odbiera telefony, a gdy nie może to oddzwania.
   Chylę nisko głowę przed Panem Doktorem, który niejednokrotnie pomógł mojej rodzinie.
   Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam.

  • K

   Wyśmienity chirurg, kompetentny, kontaktowy, pozytywnie nastawiony do pacjentów, a chodzę do Niego na NFZ. Pomoże i doradzi pacjentowi w zakresie potrzebnej pomocy.
   Oby takich lekarzy było wiecej!


 • Andrzej Wrona

  Internista, lek.

  • K

   Do zastanowienia... Ordynator oddziału urologicznego z rzeszą swoich pacjentów z gabinetu prywatnego. OK.... Chyba jest z tych co dobrze studiowali medycynę (nareszcie) i zna się na urologii (a takich nam trzeba), skromności zero, lekka ordynarność w końcu to ordynator ale jego gabinet w szpitalu publicznym to przesada - nie jest to prywatna klinika, ale to "tak ma być", spracowany lekarz (fakt!!) ma się dobrze czuć w swym kąciku a pacjenta "ze wsi" gdy przychodzi na konsultacje przygniata widok pokoju w stylu ludwika XV, respekt (a może stres chorego człowieka) sam się rodzi... a może ...skoro jesteś w "takich progach" to bez "daru" nie podchodź ?....
   Oddział świeży, pielęgniarki - gwiazdki - błyszczą, oko można by zawiesić i tyle, zawodowo - leniwe bo nie dostają "czekolady" do kieszeni, ale po co maja się wytężać skoro to są tylko pielęgniarki - polski pacjent sam się pozbiera (albo i nie) a im tak kasa (podła ? ! - jak w większości zawodów) wpadnie do kieszeni.... A zapowiadało się tak dobrze wręcz - wzorowo...
   W zasadzie ten post to promil - jakis 13 z kolei na 1500 pacjentów rocznie, hm... - jednak warto pisać w końcu to lekarze (!) z naszych podatków opłacani (!) i na naszych ciałach się wciąż uczą i operują ! A to ogromny dar zaufania, tylko czy o tym mimo wszystko się pamięta szanuje (!) i docenia ???

  • A

   Wczoraj opuściłam szpital w Mielcu
   Dr n.med Andrzej Wrona To profesjonalny, świetny, rzeczowy lekarz posiadający ogromną wiedzę, fachowość i kulturę osobistą. Obdarzony pogodą ducha i humorem "a skąd ten zegarek na ręce?" Zasługuje na mój wpis na tej stronie. Jestem pełna podziwu i uznania dla całego Zespołu Oddziału Urologii. Szpital jak z Leśnej Góry - tylko w realu. Atmosfera w której człowiek zapomina że jest w tej chwili krojony i szyty. Dziękuję Panie Doktorze bardzo, bardzo!!! Wdzięczna pacjentka - A. Sz

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Andrzej Wrona

  Urolog,

  • Byłem rok temu operowany przez dra Andrzeja Wronę - opieka i stan przed i pooperacyjny - rewelacja zarówno ze strony lekarza jak i personelu pielęgniarskiego. Jeżeli masz problem z prostatą to z pełną odpowiedzialnością polecam tego znakomitego i troskliwego lekarza jak również Oddział Urologiczny Szpitala w Mielcu.


 • Marek Wilczyński

  Chirurg, lek.

  • S

   Bardzo dobry profesjonalny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem , byłam operowana przez niego zero komplikacji profesor Marek Wilczyński to wielki profesjonalista , a poza tym to przemiły lekarz nie tak jak inni lekarze to gbury.

  • P

   Bardzo dobry lekarz,bardzo pomógł mi przy zakrzepicy biodrowej uratował moje życie :) POLECAM.Iść do innego lekarza ja sobie nie wyobrażam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Milik

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • Profesjonalne podejście do pacjenta, kompetentna wiedza i umiejętność cierpliwego tłumaczenia problemu i rozwiązania osobie "niemedycznej", a przede wszystkim skutecznie wykonany zabieg sprawia, że z czystym sumieniem polecam tego doktora! Dwa razy miałem bezpośredni i pośredni kontakt z tym doktorem. Raz bezpośrednio podczas usuwania tłuszczaka i pośrednio mama chodziła do niego z problemem żylaków. W jednym i drugim przypadku problemy zostały rozwiązane :) jeszcze raz polecam!

  • T

   Najlepszy chirurg w Mielcu. Zdolny i pracowity.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Marzena Maria Ura

  Neurolog,

  • B

   Bardzo polecam panią doktor miła rzetelna zna się na swojej pracy zawsze można na panią doktor polegać. Basia


 • Wacław Pokrywka

  Neurochirurg,

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból głowy

   zgłosiłem sie do pana dr z bólem głowy trwającym 4 miesiace rezonans m głowy widoczna malformacja naczyniowa wielkosci 1.5 cm lekarz stwierdził ze nic widzi w r.m a ból głowy jest samoistny. Diagnoza tabletki przeciwbólowe . To ma byc diagnoza specjalisty ? zero wytłumaczenia wizyta może trwała 5 minut cena 250 zł za co nie polecam.

  • J
   Lokalizacja: Specjalistyczne Centrum Medyczne Novo-Med

   Doktor Pokrywka operował mnie w Krynicy Zdrój na przepuklinę krążka międzykręgowego L4-L5. Operacja była w czwartek w piątek zaczęli już mnie pionizować a od soboty już powoli zaczynałam chodzić w poniedziałek wypisano mnie do domu. Jestem bardzo zadowolona, doktor przyszedł do mnie zaraz po przeniesieniu na salę pytał jak się czuje. Bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu