Zobacz lekarzy

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

Cegłowska 80, Bielany

01-809, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy, a wszystkie oddziały prezentują wysoki standard na europejskim poziomie. Są one również przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnością gwarantuje naszym pacjentom świadczenie najwyższej jakości usług oraz komfortowe warunki leczenia.

Oferujemy pełny wachlarz usług z zakresu:
-alergologii
-chirurgii dzieci, naczyniowej i ogólnej
-ginekologii i położnictwa
-neurologii i neurochirurgii
-chirurgii stomatologicznej
-diabetologii
-endokrynologii
-foniatrii
-gastrologii
-hematologii
-kardiologii
-leczenia bezpłodności
-logopedii
-nefrologii
-otolaryngologii
-proktologii
-psychiatrii
-pediatrii
-urologii
-ortopedii

Mając na uwadze dobro naszych pacjentów oferujemy również badania analityczne, histopatologiczne i radiologiczne.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

  • O
   Lokalizacja: Medycyna Rodzinna

   Trafiłam do pani doktor, bo córce po raz drugi odrósł migdał (nietypowo, bo asymetrycznie). Byliśmy u kilku, w tym ponoć najlepszych, warszawskich laryngologów, większość rozkładała ręce, albo koniecznie chciała operować. Doktor Szkiłłądź-Skiba dokładnie zbadała dziecko, zleciła dużo badań, w tym kilka niestandardowych, przepisała leki, by od razu pomóc córce, była naprawdę zaangażowana w znalezienie przyczyny problemu. Potem byłam u niej jeszcze dwa razy, dokładnie obejrzała wyniki, zleciła kolejne badania i poleciła nam innego, bardzo dobrego specjalistę w dziedzinie immunologii dziecięcej. Reasumując: lekarz z powołania, który naprawdę chce pomóc pacjentowi, poświęca na wizytę więcej czasu i nie ogranicza się do wypisania recepty. Dla dzieci jest wyrozumiała i delikatna. Szkoda, że tak trudno znaleźć wolny termin wizyty u pani doktor.

  • A
   Lokalizacja: NOVA MEDICALUsługa: Choroby wieku dziecięcego, bilanse

   Najlepszy Pediatra na świecie. Jako jedyna umiała dotrzeć do naszego małego "histeryka" i pomogła przełamać strach przed innymi lekarzami. Kompetentna, tysiąc razy sprawdzi zanim zapisze antybiotyk, wszystko wyjaśnia, nie tylko dziecku. Wizyta u Miłej Pani, jak nazywa ją nasz synek, jest bezproblemowa i bezstresowa.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Grzegorz W. Rogowski

  Urolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

   Na oddziale urologicznym Szpitala Bielańskiego zajął się mną Pan dr Grzegorz Rogowski. Pan doktor w sposób rzeczowy opisał moją chorobę i przedstawił możliwości dalszego leczenia lub wykonania zabiegu operacyjnego. Obecnie jestem po operacji wykonanej przez Pana dr Grzeorza Rogowskiego. Zabieg przeprowadzono bardzo profesjonalnie, z ogromną troską o pacjenta. Jestem pod wielkim wrażeniem osobowości Pana Doktora, jego wiedzy merytorycznej, zdolności chirurgicznych, ale także wielkiej życzliwości okazywanej pacjentowi. J. Zubala

  • J
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: operacja urologiczna

   Polecam doktora Rogowskiego, diagnoza , udana operacja i to wspaniałe poczucie że jest się pod najlepszą opieką lekarza z powołania , informacje podane rzeczowo zrozumiałe dla wszystkich i uśmiech który rozładowuje napięcie ...z całego serca polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Piotr Leśniewski

  Ortopeda, lek.

  • R
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: artroskopowa operacja łąkotki

   Pan doktor zrobił dobrą robotę. Rzeczowo podszedł do tematu i służył fachową poradą. Artroskopię kolana z usunięciem części łąkotki oraz szyciem wykonał bardzo sprawnie. Rehabilitacja bez komplikacji a prowadzący rehabilitant zadowolony z efektu pracy pana doktora. Jak mawia pan doktor "Piękna historia"

  • A
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

   Dr Leśniewski kontrolował moje kolano po operacji przez innego lekarza, zawsze rzeczowo i cierpliwie odpowiadał na szereg moich pytań i wątpliwości. Zdecydowanie polecam


 • Wojciech Zgliczyński

  Endokrynolog, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • T
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: zachwianie równowagi, bardzo szybkie tycie, owłosienia, ospałość

   Pana prof. Zgliczyńskiego polecam z własnego doświadczenia jako wspaniałego lekarza z powołania. Ustalił mi trafną diagnozę (gruczolaka przysadki mózgowej w zatoce klinowej na skrzyżowaniu nerwów wzrokowych) i leczenie. Zawsze znalazł dla mnie czas na tematyczną rozmowę i przyjął wszystkich oczekujących pacjentów. Dziękuję bardzo Panie prof. za profesjonalizm i wyleczenie. Wdzięczna pacjentka Zofia Turek

  • T

   z własnego doświadczenia całkowicie polecam - trafna diagnoza, duże skupienie, przenikliwość, super podejście

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Maciej Zakrzewski

  Pediatra,

  • Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: astma

   Pan Doktor Maciej Zakrzewski to lekarz z typu tych ,którzy ,,spojrzą i już wiedzą"mój trzyletni syn nieustannie borykał się z infekcjami górnych dróg oddechowych.Badany był przez wielu lekarzy,nieustannie na antybiotykach.Pan Doktor jako jedyny bezapelacyjnie wydał opinię-astma.Starałam się sugerować lekarzom na kolejnych wizytach problem i prosiłam o skierowanie do alergologa.Moja opinia nie była brana pod uwagę,lekarze uspakajali,że nic złego się nie dzieje .Efekt był taki ,że syn w pełni został zdiagnozowany dopiero cztery lata później no i oczywiście potwierdziły się słowa Dr Zakrzewskiego-Astma!Miałam ochotę pójść po kolei do wszystkich innych pediatrów i wygarnąć co myślę na ich temat! Dużo w tym mojej winy,mogłam być bardziej stanowcza,jednak z reguły lekarzom się wierzy ,ja z kolei starałam się nie panikować.Dziś Piotr ma już 13 lat,ma w pełni wdrożone leczenie.Nie choruje,nie ma już duszności i tego całego koszmaru który przechodziliśmy kilka lat temu.
   Opisałam tylko jedną sytuację.Doktor Maciej niejednokrotnie badał mojego syna z różnych powodów.Niestety straciliśmy już kontakt,Doktor zmienił miejsce pracy,ale bardzo ciepło wspominam Pana Doktora.Wysoko cenię za profesjonalizm,konkret,mądrość,trafność analizy,szerokie spojrzenie na pacjenta oraz bardzo wysoką empatię i zaangażowanie . Poza tym Pan Doktor jest zwyczajnie dobrym i życzliwym człowiekiem.Takich lekarzy już praktycznie się nie spotyka.
   Wdzięczna mama Piotra

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba Kawasaki

   Pan dr. Zakrzewski niewątpliwie jest świetnym fachowcem. Natychmiast rozpoznał chorobę Kawasakiego u naszego synka i wdrożył niezbędne leczenie. Chętnie i rzetelnie udzielał wszelkich informacji oraz zorganizował dalsze leczenie w CZD. Wielki szacunek za zaangażowanie i chęć pomocy:) Oby więcej takich lekarzy:)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Maletka

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: nagłe zagrożenie życia

   Pierwszy raz miałam okazję spotkać Pana Doktora w noc sylwestrową, gdy zostałam przywieziona na SOR. Po kilku godzinach przebywania na SORZE i wielu badaniach Pan Doktor rozpoznał u mnie krwotok zagrażający mojemu życiu i podjął natychmiast operację przesuwając w tym momencie planowaną cesarkę. W ten sposób Pan Doktor uratował nie tylko moje życie, ale dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji udało się zachować możliwość posiadania potomstwa w przyszłości. Pan Doktor później prowadził moją ciąże. Bardzo profesjonalna i kompleksowa opieka w trakcie ciąży, ze względu na źle ułożone łożysko konieczne było cesarskie cięcie, które zostało wykonane przez Pana Doktora. Przebieg cesarki był bardzo dobry, dzięki temu czułam się bardzo dobrze również psychicznie. Bardzo polecam Pana Doktora, zwłaszcza tym Paniom, które boją się bądź nie lubią kontaktu z igłami i szpitalami. Mega pozytywny Człowiek i Lekarz. Bardzo dziękuje Panie Doktorze!

  • A
   Lokalizacja: MEDICAMUsługa: prowadzenie ciąży

   Najlepszy lekarz na jakich trafiłam a było ich kilku. Super podejście do pacjentki, stały kontakt w razie problemów lub niepewności. Zawsze pomoże, wesprze, zrobi dodatkowe badanie. z czystym sumieniem polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (94) o tym lekarzu


 • Marek Szczepkowski

  Chirurg,

  • E
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny PublicznyUsługa: operacja odtwrzenie cągłości przewodu pokarmowego, ogromne przepukliny w ranie poperacyjnej,przepuklina okołostomijna IV st Masywna choroba zrostowa

   Jedyny Lekarz który zechciał mi pomóc ,W całym okręgu Łódzkim wszystkie szpitale odmawiały mi operacji ze względu na trudność.
   Pan Profesor jest wrażliwym człowiekiem ,mistrzem w swoim fachu,nie obiecywał dużo, miała to być operacja w dwóch etapach.Pan profesor i jego wspaniały zespół zreperowali mi wszystko w czasie jednej operacji.Jestem najszczęśliwszą osobą na świecie. podarowali mi nowe normalne życie. Dodam,że przy tak rozległej nie było powikłań,rana goiła się prawidłowo .Pragnemna ręce Pana profesor złożyć podzęnkowania dla całego zespołu.
   Serdecznie polecam mistrza Pana Profesora Szczepkowskiego człowieka który nigdy nie odmawia pomocy i nie boi się wyzwań

  • I
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Wspaniały - empatyczny, wrażliwy, zaangażowany. Wybitny specjalista. Poświęca pacjentowi mnóstwo czasu i energii. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jarosław Kozakowski

  Internista, Endokrynolog, Androlog,

  • M
   Lokalizacja: Warszawska Przychodnia Endokrynologiczna

   Bardzo konkretny lekarz. Szczegółowy wywiad, zlecenie odpowiednich badań i co najważniejsze skuteczne leczenie. Doktor nie skupiał się na pogaduszkach i żartach, po prostu rozwiązał mój problem. Tego oczekuje po wizycie u lekarza. Polecam i dziękuję

  • A
   Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

   16.02.2017
   Muszę zgodzić się niestety z poprzednimi opiniami.
   Towarzyszyłam swojej mamie podczas długo wyczekiwanej wizyty w szpitalu bielańskim. Po bardzo krótkim wywiadzie i bardzo długim opisywaniu w komputerze, mama otrzymała skierowanie na usg i badanie krwi oraz zalecenie żeby brała to co do tej pory i zapisała się w rejestracji na kolejną wizytę. I do widzenia. Mama wyraziła obawę, że termin tej następnej wizyty może się okazać bardzo odległy a ona cierpi. „Trudno” - odpowiedział pan Kozakowski - „taki jest system”. Na pytanie czy przyjmie ją w jakimś dodatkowym terminie, kiedy wykona zlecone przez niego badania, kategorycznie odmówił, choć jak się dowiedziałam później w rejestracji, taka wizyta jest jak najbardziej możliwa, ale zależy od dobrej woli lekarza.
   Nie wytrzymałam. Zapytałam co zrobił, żeby pomóc mamie w problemie, z którym przyszła. Skarżyła się na piekący ból i z tym samym bólem wychodzi nie poznawszy nawet diagnozy. Powiedział, że nic mamie nie jest (to po co te dodatkowe badania?!!!), że ma „guzki niekliniczne”, z którymi nic nie trzeba robić i to nie one daję objawy bólowe. I on nie wie co ją boli.
   Osoby, które w ramach nfz czekają czasem wiele miesięcy na wizytę powinny omijać tego lekarza z daleka.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Daria Pośnik-Kisło

  Internista, Kardiolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: długo utrzymujące się objawy po przeziębieniu

   Po zwykłym przeziębieniu bardzo długo utrzymywały się u mnie zatkane uszy i kaszel, Pani doktor dokładnie mnie zbadała i zapisała leki wzmacniające organizm oraz inne, bardzo sympatyczna, wnikliwa i rzeczowa. Serdecznie polecam!

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo kompetentna, rzeczowa lekarka. Pyta, odpowiada na wszelkie wątpliwości, jest uważna i w kontakcie z pacjentem. Pani Doktor dobrała mi bardzo skuteczne leczenie. Leki pomogły już następnego dnia

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marcin Woźniewicz

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy USG , Przychodnia Lekarska "MELISA"

   Trafiłam do Pana doktora w wieku 16 lat z powodu torbieli na jajniku. Wybór był oczywisty ponieważ do Pan doktor był lekarzem mojej mamy. Jako młoda dziewczyna bardzo bałam się wizyty u ginekologa. Okazało się, że strach ma wielkie oczy. Pan doktor wszystko spokojnie wyjaśnił, wdrożył odpowiednie leczenie i wszystko skończyło się dobrze. Kilka lat później okazało się, że zrobiła się kolejna torbiel. Szpital, operacja. Jednak dzięki doktorowi wszystko poszło sprawnie i bez strachu. Nie wyobrażam sobie chodzić do innego ginekologa. Pan doktor zawsze wszystko spokojnie wyjaśni, w razie nagłej potrzeby przyjmie. Wiem, że będąc w ciąży to właśnie Pan doktor będzie ją prowadził. Bez wachania polecam każdej kobiecie wizytę u doktora Woźniewicza.

  • M
   Lokalizacja: Prywatny Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy USG , Przychodnia Lekarska "MELISA"Usługa: ciąża

   Polecam ! Kompetentny, cierpliwie tłumaczy, posiada aktualna wiedzę i dobry sprzęt. Drogo, ale rzetelnie.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu