Zobacz lekarzy

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

Cegłowska 80, Bielany

01-809, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Działający od 1960 roku Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki jest jednym z największych szpitali wielospecjalistycznych w Warszawie. Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny i leczniczy, a wszystkie oddziały prezentują wysoki standard na europejskim poziomie. Są one również przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Połączenie wieloletniego doświadczenia z nowoczesnością gwarantuje naszym pacjentom świadczenie najwyższej jakości usług oraz komfortowe warunki leczenia.

Oferujemy pełny wachlarz usług z zakresu:
-alergologii
-chirurgii dzieci, naczyniowej i ogólnej
-ginekologii i położnictwa
-neurologii i neurochirurgii
-chirurgii stomatologicznej
-diabetologii
-endokrynologii
-foniatrii
-gastrologii
-hematologii
-kardiologii
-leczenia bezpłodności
-logopedii
-nefrologii
-otolaryngologii
-proktologii
-psychiatrii
-pediatrii
-urologii
-ortopedii

Mając na uwadze dobro naszych pacjentów oferujemy również badania analityczne, histopatologiczne i radiologiczne.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agata Popielarz-Grygalewicz

  Kardiolog, Internista,

  • M

   Cudowna Pani Doktor, ciepła, życzliwa, bardzo uczynna. Czuc od tego czlowieka dobro i chec pomocy, bardzo indywidualne podejscie do czlowieka. Goraco polecam tego lekarza!


 • Jerzy Wojtak

  Pediatra,

  • Spokojny wyważony człowiek, rozsądnie proponujący leczenie i z namysłem podchodzący do dziecka. A jednocześnie otwarty i służący pomocą. Polecam


 • Marek Kaniewski

  Internista, Endokrynolog,

  • K

   Bardzo dobry endokrynolog, zmienił mi wcześniejsze leki, które dobrał mi inny lekarz bo okazało się, że jednak nie czuję się po nich zbyt dobrze, tamten lekarz mówił, że trudno tak musi być a doktor Kaniewski wysłuchał mnie i powiedział że oczywiście zmienimy leki na takie po których będę mogła normalnie funkcjonować. Polecam

  • D

   leczę się u niego z powodu nadczynności tarczycy. po pierwszej wizycie dostałam zlecenie na dodatkowe badania, i z ich wynikami wróciłam do dr, który dobrał mi leki. obecnie czuję się bardzo dobrze


 • Andrzej Gabrusiewicz

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • N

   Bardzo doświadczony chirurg naczyniowy. Wizyta w gabinecie Pana doktora otworzyła mi oczy jak wiele rzeczy trzeba wziąć pod uwagę dbając o swoje zdrowie. Wspaniały chirurg naczyniowy podchodzący do pracy z sumiennością i zaangażowaniem.


 • Katarzyna Jarus-Dziedzic

  Neurochirurg,

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Polecam gorąco. Pani doktor wyjaśniła mi wszystko bardzo dokładnie i odpowiedziała na wszelkie moje wątpliwości. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze.

  • S

   Świetny lekarz. Byłam u Pani doktor z moim 4 letnim synkiem, a jej podejście sprawiło, że mały się nie bał i wizyta poszła bardzo sprawnie. Podsumowując, polecam gorąco bo to świetna specjalistka i złoty człowiek.


 • Agnieszka Król-Jaskulska

  Internista,

  • A

   Najgorszy lekarz jaki mi się trafił w życiu. Przyzwyczajam się do lekarzy zarówno jako ludzi i specjalistów. Bardzo niektórych lubię i cenię. U tej Pani po drugiej wizycie, pierwszy raz w długim życiu zmieniłem terapeutę. Po wizycie, podczas której Pani teatralnie na rozpoczynane przez mnie zdanie z wyjaśnieniem o które prosiła, mówiła :"Ciszej, bo nie mogę pracować..." - wyszedłem i z wrażenia nie zabrałem recepty na leki. Odtwarzajac wydarzenia przypomniałem sobie, że Pani ją w komputer wpisała, ale naprawdopodobniej nie wydrukowała.A ja miałem ze sobą wiele papierów i w stresie nie zauważyłem. Podczas drugiej wizyty (związanej z tą pierwszą) była gorąca atmosfera, receptę dostałem, ale ceną za to był wpis w kartę choroby o pacjencie chamskim i roszczeniowym. Nie kwestionuję merytorycznych umiejętności pani doktór, ale naprawdę pomyliła się z wyborem zawodu. Niestety dla niej potrafię się bronić. Nie będę pisał kim jestem i co umiem i nie zamierzam tego wykorzystywać. Jak kto lubi być poniewierany to zapraszam. Chętnie się pod ta opinią podpiszę. Z pełnym przekonaniem.


 • Piotr Kędra

  Neurolog, lek.

  • Również nie kwestionuję kompetencji tego lekarza, ale w opinii co do zachowania-jak widzę- nie jestem osamotniona. Bliska mi osoba miała (nie)przyjemność leżeć na oddziale na którym pracuje ten lekarz i ten pan chyba zapomniał czym jest etyka zawodu lekarza. Pacjenta traktuje protekcjonalnie, przewrażliwiony na punkcie rejonizacji (która przecież nie funkcjonuje zgodnie z ustawą o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych), osobę w stanie zagrażającym życiu odesłałby najchętniej do innego szpitala-czy tak zachowuje się lekarz, czy raczej biurokrata?

  • A

   Możliwe, że dr Piotr Kędra jest świetnym neurologiem, jednakże ja nie mogłam się o tym przekonać. Trafiłam na SOR w Szpitalu Bielańskim z ostrym bólem kręgosłupa. Leczono mnie wcześniej na korzonki, dostawałam przez 12 dni zastrzyki, po czym po skończeniu 'wyłam' z bólu, więc pojechałam na dyżur. Czekałam 5 godzin w poczekalni ("na kręgosłup się nie umiera"- rozumiem grzecznie czekałam). Po 5h wzięto mnie na oddział, dostałam 3 kroplówki. Czekałam na zbadanie przez Dr Piotra. Łącznie po 8h czekania usłyszałam od Dr Piotra Kędry, że mnie nie zbada, ponieważ to nie jest mój rejon i żebym pojechała na Kasprzaka, bo on ma już dosyć odwalania pracy za innych. Powiedziałam grzecznie, że czekałam 8h, że sprawdzałam w internecie i nie ma rejonizacji, do tego przecież Kobieta w rejestracji, widziała mój dowód wpisywała adres, więc mogła mi powiedzieć i pojechałabym tam. A tak czekałam tyle godzin, więc bardzo proszę o zbadania i przepisanie leków. Dr odmówił i wyszedł. Nie zostałam zbadana, nie dostałam, żadnych leków (leki, które miałam w domu np. ketonal itp. nie działały).

   Z każdym lekarzem z którym później rozmawiałam mówił, że Dr powinien mnie zbadać i nie miał prawa odmówić.

   Dlatego NIE POLECAM. Może Dr Kędra jest wybitnym neurologiem czego w komentarzach nie widać, jednakże Jego podejście do pacjentów, zależy od nastroju, a tak nie powinno być.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jarosław Prus

  Alergolog, Laryngolog, lek.

  • K

   Pan dr Jarosław Prus jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale bardzo dobrym i życzliwym człowiekiem, pełnym empatii. Ma świetne podejście do pacjenta i jego rodziny. Zawsze gotowy do pomocy i udzielenia wyjaśnień. Zawsze zatroskany o pacjenta.

   Panie doktorze serdecznie Panu dziękuję za wszystko co Pan zrobił dla mojego Ojca.
   KK

  • M

   zostałam skierowana do Pana Doktora z oddz.ginekologi z zawrotami głowy, okazał sie w 100% profesjonalistą. po dokładnym wywiadzie przystąpił do badania, diagnoza trafiona od razu. Lekarz godny polecenia !!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Stanisław Dyła

  Laryngolog,

  • A

   Mam mieszane uczucie co do Pana Doktora. Ktoś mi Go polecił jako dobrego laryngologa ale teraz sama nie wiem co myśleć. Zgłosiłam się do Pana Doktora z niepokojacymi objawami w lewej zatoce szczekowej spotegowanymi zabiegiem usuwania korzenia zęba. Pan Doktor miły i komunikatywny-o wszystko dokładnie wypytal. W efekcie wypisał bardzo dobre leki histaminowe i steryd w sprayu. Niby wszystko ok gdyby nie pewne ale. Niestety po obejrzeniu tomografi z grudnia (był kwiecień) i pantomografii z dnia zabiegu (20 marca)uznał, że nie ma potrzeby żadnej kontrolnej diagnostyki zatoki sprawdzające czy to nie jakieś objawy pozabiegoweowe. Zresztą podkreślałam, że niepokojące mnie objawy (uczucie pełnosci, ucisku,zatkania i "wypychania" zatoki na zewnątrz) odczuwam już od jesieni (z przerwami) ale po usuwaniu zęba bardzo się nasiliły. Na 2-giej wizycie, wręcz stwierdził, że nie umie mi pomóc. W końcu wkurzona zrobić rtg zatok i pantomograf bez skierowania,na własny koszt prywatnie. No i zaczęła się jazda na maxa bez trzymanki. Radiolog robiący mi zdjęcia aż za głowę się złapał jak można mieć tak zatokę zatkana. Następna za głowę złapała się laryngolog na moim rejonie. Szybciutko wpisała skierowanie do szpital. Następnym, który złapał się za głowę był laryngolog w Pirogowie. Po punkcji kontrolnej wyszło, że mam 2 cm3 pojemności zatoki na ma 25 cm3 możliwych. Czyli pojemnosciowo tej zatoki prawie nie było. Momentalnie zapadła decyzja-na stół i nie ma zmiłuj otwieramy. Co w sumie wyszło? Generalny remont zatoki. Wycięto dużą narosl blokujaca zatokę, wyczyszczono ja z płynu i brudu i trzeba było zbudować od nowa przewód łączący zatokę z nosem bo mój naturalny tylko na wysypisko śmieci się nadawał. Zabieg odbył się tydzień temu, wczoraj zdjęto szwy, opuchlizna ma się utrzymywać około 2 tygodni. Stąd niepewna ocena Pana Doktora. Nie chcę dawać oceny negatywnej bo coś się tam starał, pozytywnej wobec powyższego dać raczej nie mogę. Cóż niech więc zostanie dyplomatycznie neutralna. A może ktoś ma jakieś inne doświadczenia z nosem Panem Doktorem-jestem ciekawą. A może sam Pan Doktor przeczyta tę opinię? Może będzie miał mi coś do powiedzenia?


 • Maciej Niemierko

  Urolog,

  • B

   Absolutnie nie polecam! Poszedłem do tego lekarza z objawami zapalenia prostaty (to samo schorzenie miałem około roku temu - niestety choroby nie da się do końca wyleczyć, więc objawy co jakiś czas nawracają) - o czym poinformowałem lekarza. Pan doktor przepisał mi antybiotyk na 3 dni i jakieś czopki przeciwbólowe. Niestety objawy nie ustąpiły. Było wręcz gorzej. Na kolejnej wizycie, tydzień później, u innego już urologa dostałem leki po których już następnego dnia poczułem się znacznie lepiej. Dowiedziałem się również iż antybiotyk który został mi przepisany tydzień wcześniej leczy RZEŻĄCZKĘ!!!!

  • M

   Doktor wykonywał mi badanie-cystoskopię w szpitalu bielańskim. Już przed badaniem nie był zbyt przyjemny i patrząc na skierowanie od urologa z wynikami USG stwierdził, że nie wie po co mi to badanie. I oczywiście podczas badania nic nie widział i nie postawił diagnozy, zalecił natomiast wizytę prywatną gdzie indziej. Niechętnie też odpowiadał na pytania, niemiły, nie polecam.