Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Avimed - Grupa AVIMED

Gliwicka 159

40-857, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Paradysz

  Urolog, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pana profesora trafiłam w 98 roku,nerka funkcjonowała w 7°\°-wodonercze.Na salę operacyjną wjezdzalam ze świadomością że obudzę się bez nerki,bylam przerażona.Kiedy się obudziłam obok byli rodzice i pan profesor,który trzymając mnie za rękę oświadczył,że udało się ocalić narząd.Teraz mam lat 40 i mam dwie dobrze funkcjonujące nerki,dziękuję bardzo Panie profesorze.

  • D

   Mój syn miał rekonstrukcje cewki moczowej operował go doktor Paradysz w Zabrzu i też polecony przez lekarzy ze szpitala w Chrzanowie.Bardzo dobry lekarz polecam wszystkim którzy mają podobne problemy urologiczne. Dziękuje Panie Doktorze .

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Wojciech Ślusarczyk

  Neurochirurg, dr n. med.

  • K

   Wczoraj byłam u Pana Doktora na wizycie i jestem bardzo zadowolona Pan Doktor poświęcił mi dużo czasu zobaczył wszystkie moje wypisy i dokładnie przejrzał płytki. Powiedział na jakie badania mam się udać i co robić dalej oraz umówił na operacje dyskopatii kręgosłupa szyjnego. W końcu po roku chodzenia do lekarzy dowiedziałam się co mi jest dotychczas inni brali pieniądze i wizyta trwała max 5 min. Naprawdę warto!


 • Adam Pala

  Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: Galen OrtopediaUsługa: Długotrwałe bóle kręgosłupa lędżwiowego oraz nadgarstka.

   Absolutnie nie polecam. Po ponad godzinnym oczekiwaniu na prywatną wizytę wszedłem do gabinetu. Lekarz mnie zbadał, zadał parę pytań. Po obejrzeniu wyników z tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego wykonanych dwa lata wczesniej uznał, że jestem zdrowy i wymagam jedynie psychoterapii. Dodam, że wyniki na których podstawie się wypowiadał dotyczyły badań wykonanych przed atakiem rwy kulszowej z której powodu przyszedłem na wizytę. Jeżeli chodzi o bóle nadgarstka, lekarz stwierdził, że pracując fizycznie są one normalne i należy się do nich przyzwyczaić. Niestety pomylił się, ponieważ okazało się, że wymagam leczenia operacyjnego. Dodam, że ta nierzetalna opinia tego doktora kosztowała mnie 160 zł.

  • N

   Byłam u Pana Doktora na wizycie po zabiegu. Na samym początku był miły ale gdy usłyszał nazwisko mojego lekarza prowadzącego zmienił nastawienie do mnie o 180 stopni. Był niemiły i arogancki. Gdy odpowiedziałam mu na jedno z pytań stwierdził, że rozmawiamy jak idioci. Niestety Pan Doktor nie widział nic na rezonansie oraz nie czuł guzka , którego czuje ja i parę innych osób (w tym lekarze). Na sam koniec wizyty usłyszałam, że nie potrzebna jest mi rehabilitacja tylko wizyta u psychologa. Z całego serca nie polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Jacek Semenowicz

  Ortopeda, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: amodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

   Wdzięczna pacjentka Urszula J. z Gliwic
   Serdeczne podziękowania dla doktora Jacka Semenowicza za opiekę i okazane serce. 19 lat temu odbyły się endoprotezoplastyki stawów biodrowych chociaż bardzo to trudne udane które pozwoliły mi funkcjonować i żyć normalnie. W chwili obecnej jestem po drugiej operacji alloplastyka rewizyjna stawu biodrowego lewego również udanej. Dzięki panu doktorowi mam poczucie bezpieczeństwa i wdzięczna jestem do końca życia. Pozdrawiam serdecznie

  • B
   Lokalizacja: amodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach ŚląskichUsługa: wypadek na paralotni, noga polamana w 4 miejscach

   Dr Semanowicz uratował mi nogę, połamane kości które w innym szpitalu źle poskręcali. Wielkie dzięki. Wielki człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Józef Kurek

  Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Miejski w JaworznieUsługa: operacja tarczycy

   Doskonały lekarz!
   Miałam wykonana operację usunięcia guza I tarczycy.
   Jest dobrym człowiekiem, A jeszcze lepszym lekarzem.
   Pozdrawiam serdecznie Marta z Gliwic.

  • K
   Lokalizacja: Szpital Miejski w JaworznieUsługa: tarczyca

   Potwierdzam opinie o tym lekarzu - cudowny człowiek, wielki specjalista. Trafiłam do dr Kurek z polecenia od dwóch różnych lekarzy co świadczy o dużej sławie dr Kurek i wielkim uznaniu. Przed wizytą czytałam bardzo pozytywne opinie na portalu co jeszcze bardziej skłoniło mnie do wizyty. Pierwsza wizyta odpłatna ale dzięki temu dostałam skierowanie do szpitala. Jako jedyny chirurg nie mówił od razu "trzeba wyciąć" a jedynie wyraził swoją opinię i przedstawił wszystkie "za" i "przeciw". To naprawdę nie zdarza się w środowisku chirurgów... Decyzję podjęłam samodzielnie i mam nadzieję, że słuszną. Jestem po usunięciu płata tarczycy i wszystko raczej dobrze się goi. Blizna powinna być naprawdę znikoma. W szpitalu miałam okazje widzieć pana dr tylko trzy razy...w najważniejszym momencie na bloku operacyjnym (osobiście operował co było dla mnie bardzo ważne), po operacji na obchodzie i kolejnego dnia przy wypisie. Ze względu na pełnioną funkcję (ordynator chirurgii i dyrektor szpitala) dr Kurek jest nieuchwytny ale mimo wszystko mogłam na doktora liczyć w najważniejszych momentach. W krótkich relacja z nim było można odczuć niesamowite ciepło, troskę i szacunek do pacjenta. Wiem, że nie byłam kolejnym "przypadkiem" do zoperowania ale byłam dla doktora człowiekiem. Jeśli Pan dr to czyta to z całego serca dziękuje! A wszystkich innym którzy to czytają z całego serca polecam dr Kurek.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Jacek Bołądź

  Chirurg, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Silesiana" sp. z o.o.Usługa: laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego

   Polecam, zabieg przeprowadzony sprawnie, lekarz wyjaśnił jak przebiegł zabieg i jak postępować w przyszłości.

  • A

   Bardzo kompetentny, rzetelny, świetny fachowiec. 12 lat temu operował mnie, żadnych powikłań, bez bólu, maleńkie blizny. Zupełnie zapomniałam, że byłam chora. Polecam