Syntonia w Kielcach

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Syntonia w Kielcach

Niska 5/1

25-317 , Kielce , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

2.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Chojnowska-Ćwiąkała Inny

  Byłem pacjentem dr Ćwiąkały ponad dziesięć lat. Przez pierwsze lata zakładałem, że mi pomagała i wiedziała, co robi (sama też podkreślała, że wie, co robi). Ponieważ uważałem, że jest mi potrzebna pomoc psychiatryczna i sam sobie nie radziłem, zaufałem jej (gdybym mógł się cofnąć w czasie, nadal bym uważał, że była mi potrzebna pomoc psychiatryczna). Informacje od niej, jaką diagnozę mam, zasadniczo nie budzą moich zastrzeżeń (diagnoza bywała odrzucana przez pewnych specjalistów, ale potwierdzana przez innych, włącznie z moim aktualnym lekarzem). Zastrzeżenia i wątpliwości budzą natomiast zasadniczo przepisywane leki oraz jej kontakt i komunikacja ze mną. Nie jestem w stanie stwierdzić, czy te leki faktycznie były słuszne, bo nie mam kompetencji, ale wielu lekarzy proponowało odstawienie tych leków i proponowało inne (aktualnie nie biorę tych, które mi przepisywała, tylko inne). Po jej lekach przytyłem 30kg, w ostatnich latach okazało się też, że miałem złe niektóre wyniki badań (np. cholesterol, wątrobowe). Nie poinformowała wcześniej mnie, ani mojej mamy (w czasach, kiedy byłem niepełnoletni) o możliwych działaniach niepożądanych, a kiedy były jej zgłaszane (przeze mnie lub moją mamę), niespecjalnie się tym przejmowała albo używała komentarzy w stylu, abym "więcej łaził". W ostatnich latach nastąpiło pogorszenie mojego stanu zdrowia (niezwiązane z nią), o czym ją informowałem. Zgłaszałem jej też pewne objawy, których nie rozumiałem. Nie zmieniła leków, odmawiała też rozmawiania na temat tych objawów oraz ona oraz jej psycholog wprowadzały atmosferę, w której czułem się zastraszany (np. krzyki, wybuchowość, przypisywanie mi intencji, których nie miałem, niedopuszczanie mnie do głosu, jak również nieprzyjemne wyrażanie się o mojej seksualności). Bardzo pomogła mi wtedy zewnętrzna psycholog oraz znajomi, dzięki którym zmieniłem lekarza, choć przyznam, że było to dla mnie bardzo ciężkie przeżycie. Niemniej jednak pod wpływem jej zachowań oraz zachowań jej psychologa (a zazwyczaj siedziały ze mną w jednym gabinecie) pogorszyły się mój stan oraz poczucie własnej wartości. Inny lekarz przepisuje teraz inne leki, skierował mnie też do lekarzy niepsychiatrów w związku z np. cholesterolem oraz do ortopedy, stwierdził, że niektóre objawy, na które narzekałem, mogły być niepsychiatryczne. Tak też się okazało (ortopeda stwierdził dyskopatię). Internista z kolei zlecał badania w celu monitorowania różnych aspektów somatycznych (leki przepisywane przez dr Ćwiąkałę były mi stopniowo odstawiane i w końcu zostały całkowicie odstawione). Schudłem ok. 30kg, różne wyniki wróciły do normy. Gdyby dr Ćwiąkała od razu zasugerowała wysłanie mnie do ortopedy czy innych specjalistów itd., możliwe, że tyle bym nie cierpiał. Na ostatniej wizycie stwierdziła też, że skoro jej tak nie polecam, to po co do niej przychodzę. Chciałbym przestrzec przed tą panią. Również ze względu na jej nieprzyjemne komentarze o mojej seksualności chciałbym przestrzec dodatkowo osoby LGBT.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Chojnowska-Ćwiąkała

  Wróciłam pod skrzydła pani Doktor po dobrych 9 latach życia w innym mieście. Pamiętała mnie ze szczegółami, o których sama nie pamiętałam. Jak zawsze pomocna, przyjazna i konkretna. Polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Izabela Chojnowska-Ćwiąkała

  Pani dr Izabela jest wspaniałym fachowcem,ma wiedzę medyczna ,ktora potrafi 'ujarzmic' chorobę.Przesympatyczny człowiek,potrafi wczuc sie w kazdą sytuację.Lęcze u niej zdrowie juz kilka lat,a takze syna.Z całego serca polecam zawsze- tego specjalistę.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania