Stomatologia Medicover GLOBIS Wrocław Powstańcow Śląskich

(4 opinie)

Znajdujemy się obecnie przy centrum Medycznym ogólnym CM Globis na 3 piętrze. . Na dzień dzisiejszy dysponujemy 3 gabinetami ale od wrzenia tego roku będziemy znajdować się na parterze budynku CM Glob... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Stomatologia Medicover GLOBIS Wrocław Powstańcow Śląskich

Powstańców Śląskich 7a, Krzyki

53-332, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Znajdujemy się obecnie przy centrum Medycznym ogólnym CM Globis na 3 piętrze. . Na dzień dzisiejszy dysponujemy 3 gabinetami ale od wrzenia tego roku będziemy znajdować się na parterze budynku CM Globis . Wejście będzie od strony BP oraz od strony Powstańców Śląskich . W nowym miejscu będzie w sumie 9 gabinetów stomatologicznych, RTG punktowe ,możliwość wykonania Panoramy stomatologicznej oraz Tomografii komputerowej szczeki i żuchwy , CT mikro . Nasza placówka oferuje pełną specjalistkę stomatologiczną :protetyka, implantologia , periodontologia , ortodoncja INVISILIGNE , stomatologia zachowawcza, gabinety higienizacyjne . Zapraszam serdecznie

Zabiegi

 • Leczenie próchnicy pierwotnej i wtórnej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Posońska

  Stomatolog, lek. dent.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Podczas wizyty Pani doktor szczegółowo wyjaśnia jej przebieg, opisuje problem i proponuję leczenie. Profesjonalnie i przesympatycznie. Bardzo polecam! :)


 • Adrianna Długosz

  Stomatolog, lek. dent.

  • J

   Profesjonalnie, miło i bezboleśnie. Fachowe zalecenia i wyjaśnienia stosownych procedur profilaktyki, leczenia i estetyki. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: AKCdent Agnieszka Kukawczyńska-ChwałekUsługa: Leczenie zachowawcze

   Miałam u Pani doktor przeprowadzone leczenie zachowawcze. Pani doktor podeszła do mojego przypadku bardzo profesjonalnie, przed zabiegiem dokładnie mi wszystko wytłumaczyła na czym ma polegać leczenie, poświęciła mi dużo swojego czasu a sama procedurę wykonała bardzo sprawnie i dokładnie. Pełen profesjonalizm oraz najwyższa ocena za podejście do pacjenta tak aby wizyta w gabinecie stomatologicznym przestała być straszna.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania