STATEK PSYCHOLOGIA Centrum psychoterapii i rozwoju osobistego

(11 opinii)

Jesteśmy zespołem psychoterapeutów działającym w Warszawie od 2008 roku. Zajmujemy się różnymi gałęziami psychoterapii, takimi jak: psychoterapia dorosłych, dzieci, par i małżeństw, systemowa terapia ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

STATEK PSYCHOLOGIA Centrum psychoterapii i rozwoju osobistego

Fryderyka Chopina 8c/1

05-825 Grodzisk Mazowiecki , Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy zespołem psychoterapeutów działającym w Warszawie od 2008 roku. Zajmujemy się różnymi gałęziami psychoterapii, takimi jak: psychoterapia dorosłych, dzieci, par i małżeństw, systemowa terapia rodzin, psychoterapia seksuologiczna oraz psychologia dziecięca i rozwojowa. Każdy z nas ma wykształcenie psychologiczne oraz ukończone kierunkowe studia podyplomowe w psychoterapii. Wszyscy poddajemy swą pracę kliniczną superwizji u licencjonowanych superwizorów. Jest dla nas ważne, aby każdy nasz klient czuł się u nas bezpiecznie, a przestrzeń w relacji terapeutycznej była inspirująca i twórcza. Zapraszamy.

Zabiegi

 • Psychoterapia indywidualna dorosłych
 • Psychoterapia seksuologiczna
 • Psychoterapia par
 • Systemowa psychoterapia rodzin
 • Konsultacja psychologiczna dziecka
więcej

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia odżywiania
 • Fobia społeczna
 • Niskie poczucie wartości
 • Trudności w budowaniu relacji
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia Obsesyjno-kompulsyjne
 • Wypalenie zawodowe
 • Stres
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Gmurek-Lewandowska Psychoterapia

  Spotykałam się z Panią Justyną regularnie, przez prawie rok. Podczas tych spotkań dowiedziałam się bardzo dużo o sobie, o swojej rodzinie. Pani Justyna potrafiła wskazać i nazwać coś o czym istnieniu nie wiedziałam a co przekładało się na moje dorosłe, dysfunkcyjne życie. Przyszłam z lękiem, wyszłam bez lęku. Terapię musiałam przerwać z przyczyn niezależnych, liczę że znajdę jeszcze kiedyś przestrzeń na to, aby w przyjaznej atmosferze odkryć i zrozumieć więcej. Dla tych, którzy jeszcze się wahają - Pani Justyna to empatyczna, wnikliwa specjalistka, ma pamięć słonia, genialne poczucie humoru i czasem bardzo dotkliwe spostrzeżenia, których nie chce się słyszeć, ale potem wychodzisz z gabinetu, siadasz w aucie i myślisz - a co jeśli naprawdę tak jest?
  Dziękuję Pani Justyno, będę mi brakowało tych 50min, na które czasem w głowie szukałam wymówek.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Justyna Gmurek-Lewandowska Konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona ze spotkań. Dzięki nim mam możliwość wgłębienia się w siebie samą. Mogę zrozumieć lepiej siebie i wszystko co dzieje się dookoła mnie.

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Gmurek-Lewandowska Inny

  Dzięki terapii z Panią Justyną moje życie diametralnie zmieniło się na lepsze. Poznałam i zrozumiałam siebie, odzyskałam wewnętrzny spokój, harmonię i poczucie szczęścia. Jestem Pani Justynie niezmiernie za to wdzięczna.
  Polecam psychoterapię (najlepiej z Panią Justyną Gmurek-Lewandowską!) nie tylko tym, którzy mają jakiś problem, ale wszystkim, którym zależy na samorozwoju.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Justyna Gmurek-Lewandowska psychoterapia indywidualna

  Spotkania są bardzo fajnie. Pani Justyna jest dobra słuchaczką i pomaga zauważyć problem. Czuję, że za jakiś czas te wizyty pomogą mi się uporać z moim problemem.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Justyna Gmurek-Lewandowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Gmurek-Lewandowska jest bardzo zaangażowanym psychologiem z bardzo dużą wiedzą, cechuje ją duża empatia, a atmosfera w gabinecie czy na konsultacjach online sprzyja otwieraniu się. Zawsze kieruje się dobrem pacjenta. Bardzo polecam :)

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  psychoterapia indywidualna

  Pani Julita jest świetną specjalistką, ciepłą, rozsądną i normalną, naprawdę słuchającą, a jednocześnie z poczuciem humoru.

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  konsultacje psychologiczne

  Profesjonalna ale przede wszystkim bardzo „normalna” i ciepła osoba u której od pierwszej wizyty można poczuć się jak u znajomej, swobodna atmosfera sprzyja otwieraniu się i terapii.
  Byłam na 3 spotkaniach i na pewno będę kontynuować.
  Polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany

  Była to moja pierwsza psychoterapia i zupełnie nie wiedziałam czego się spodziewać.
  Julita prawidłowo i szybko zdiagnozowala moją przypadłość i skierowała mnie do lekarza. Równolegle do terapii farmakologicznej, uczeszczalam na psychoterapię.
  Po roku terapii (właśnie zakończonej) i przyjmowania leków czuję, że jestem w zupełnie innym (lepszym:)) miejscu mojego życia.
  Bardzo się cieszę, że trafiłam do Julity (z polecenia zresztą) i polecam Ją też dalej kolejnym potrzebującym znajomym.

  Julita budzi duże zaufanie, jest rozsądna, potrafi być empatyczna kiedy trzeba i ma duże poczucie humoru, dzięki czemu sesje nie były udręka. Co jednak najważniejsze, bardzo sprawnie identyfikuje problemy pacjenta i skutecznie pomaga w ich rozwiązaniu.

  Gorąco polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  konsultacje psychologiczne

  Uważam, że Pani Julita jest naprawdę wspaniałym specjalistą. Pomimo tego, iż od niedawna uczęszczamna wizyty, jestem naprawdę zadowolona. Nie wiedziałam czego się spodziewać, ale to, co mnie u tej Pani spotyka to cierpliwość, wyrozumiałość, otwieranie oczu na pewne rzeczy, w tym własne słabości, jak i rady w jaki sposób, się z nimi zmierzyć. Pani Julita jest naprawdę godnym polecenia specjalistą w swojej dziedzinie.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  niezdolność tworzenia relacji w życiu

  Chodziłam do Pana Patryka z problemem niezdolności do tworzenia relacji w życiu. Zawsze tworzyłam takie same relacje z partnerami, w których powtarzało się to samo. W wyniku tego żaden z moich wsześniejszych związków nie przetrwał. To było silniejsze ode mnie. Byłam pewna, że nic nie jest w stanie tego zmienić, że ja tylko to umiem. Nie wierzyłam w terapię a jednak wiedziałam, że muszę się zmienić. Dzięki terapii z Panem Patrykiem mam teraz udany związek. Bardzo polecam każdemu terapię z tym terapeutą. Dziękuję za pracę ze mną, w której zawsze mogłam od Pana Patryka liczyć na szacunek, pełne zrozumienie i ciepło. Iga

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania