DIAGNOZA . LECZENIE . REHABILITACJA Jesteśmy przychodnią prywatną powstałą w wyniku rozwoju gabinetu ortopedycznego dr Marcina Domżalskiego. Obecnie nasz zespół tworzą energiczni i życzliwi lekarze w... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Sporto

Ul. Miedziana 13/15

90-038 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

DIAGNOZA . LECZENIE . REHABILITACJA

Jesteśmy przychodnią prywatną powstałą w wyniku rozwoju gabinetu ortopedycznego dr Marcina Domżalskiego. Obecnie nasz zespół tworzą energiczni i życzliwi lekarze wielu specjalności oraz rehabilitanci. Głównym celem naszej działalności jest pomoc pacjentowi w zakresie trafnej diagnostyki, skutecznego leczenia i efektywnej rehabilitacji. Mamy doświadczenie w opiece medycznej nad klubami sportowymi i wieloma sportowcami wyczynowymi i te doświadczenia staramy się wykorzystać w leczeniu wszystkich naszych pacjentów.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Podgórski Inny

  Najlepszy radiolog ever. Bardzo skrupulatny, zaangażowany. Przy tym mega sympatyczny, kulturalny i empatyczny. Byliśmy u pana dr 2gi raz i jeśli kiedyś będziemy musieli znowu zrobić jakieś badanie, to tylko u Niego:D Oglądajcie kanał Pana Doktora Radio-logicznie na YT- mnóstwo fachowej wiedzy, wytłumaczonej nam- laikom- w zrozumiały i przezabawny sposób :D


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Podgórski Inny

  Wspaniały, bardzo zaangażowany lekarz. Niezwykle komunikatywny, kulturalny i empatyczny. Byłam na wizycie z mamą, która ma duży, złożony problem onkologiczny. Pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnił, bardzo rzetelnie opisał USG. Jest ono dużo bardziej szczegółowe niż CT z kontrastem, które zrobiono mojej mamie w szpitalu. Pierwszy raz spotykam się z sytuacją, że USG wniosło w procesie diagnostycznym więcej niż CT. Dzięki temu mamy szansę na szybszą interwencję chirurgiczną. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pana Doktora. Przede wszystkim Pan dr hab. n. med. Michał Podgórski wkłada w swoją pracę całe serce, dzięki czemu nawet w tak trudnych sytuacjach, jak u mojej mamy, w sercu pacjenta pojawia się nadzieja. Serdecznie dziękujemy! Jestem pewna, że również zostanę Pana Doktora pacjentką:) Badanie odbywa się w bardzo miłej atmosferze, z pełnym poszanowaniem godności i intymności pacjenta. Szczerze polecam, bo jest to wyjątkowy specjalista i człowiek, któremu jestem bardzo wdzięczna za niezwykle profesjonalne badanie, ale też za podniesienie na duchu mojej mamy, co również ma dla mnie ogromne znaczenie, bo po wizycie moja mama jest gotowa na dalsza walkę. Jeszcze raz dziękuję. Polecam Pana Doktora wszystkim!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Żabierek konsultacja ortopedyczna

  Lekarz jest kompetentny,fachowy,umie rozmawiać z pacjentem .Tłumaczy w sposób jasny i obrazowy dla przeciętnego człowieka


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Grabowski operacja kolana

  Profesjonalizm, 100% zaangażowanie w leczenie od pierwszego do ostatniego dnia oraz ogromna wiedza. Doskonała komunikacja z pacjentem, wnikliwa analiza w celu rozpoznania przypadku oraz swobodny kontakt z doktorem przez cały proces leczenia. Polecam z czystym sumieniem. Lekarz z powołania, a takich zostało już niewielu!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Grabowski artroskopia stawu kolanowego

  Fachowość i skuteczna pomoc,pełne zaangażowanie. Jasny przekaz i zainteresowanie pacjentem, przed i długo po zabiegu.polecam z czystym sumieniem


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Grabowski artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  Pierwsze co przychodzi na myśl to człowiek o złotym sercu.
  Pełen profesjonalizm, pełna opieka i zaangażowanie w zdrowie pacjenta.
  Czuć pasję w wykonywaniu swojego zawodu, więc lepiej trafić nie można.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Grabowski konsultacja ortopedyczna

  Doktor Grabowski to świetny specjalista! Jestem koszykarka Widzewa Łódź i wielokrotnie borykałam się z urazami stawów kolanowych i nie tylko. Doktor zawsze trafnie diagnozował moje urazy i skutecznie leczył, mimo ze inni nie potrafili mi pomoc. Jest pełnym profesjonalistą, poświęca dużo uwagi pacjentom i traktuje każdy przypadek indywidualnie. Bardzo się ciesze, ze w końcu znalazłam świetnego specjalistę, któremu ufam, który zawsze potrafi „mnie naprawić” i dlatego szczerze polecam każdemu!!!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Grabowski artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  Dr. Radosław jest świetnym specjalistą. Trenuję Taekwno-Do, czyli sport w którym ważna jest dobra praca kolan. Do Dr. Radka trafiłem z zerwanym ACL i pękniętą łękotką. Jego zaangażowanie w proces leczenia jak i rekonwalestencji jest budujący. Każdorazowa konsultacja, to zebranie pełnego wywiadu co działo się od czasu poprzedniej wizyty i udzielenie kolejnych wskazówek na przyszłość. Po 3 latach od zabiegu powróciłem do 95% mobilności (przy sporej masie ciała) i zdałem egzamin mistrzowski. Bez pomocy jaką udzielił mi Dr. Radek, nie byłoby to możliwe. Dzięki wielkie!
  Polecam, takich fachowców (a odwiedziłem ich kilku) ciężko znaleźć.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Podgórski USG stawów

  Dr. Michał Podgórski to profesjonalista. Bardzo zaangażował się w proces diagnozy bólu kolana mojego syna, który trenuje siatkówkę. Wsparł nas bezinteresownie na etapie wykonywania i opisywania pozostałych badań diagnostycznych, mających miejsce poza lokalizacją odbycia u niego wstępnego badania USG. Opisy badań sporządzonych przez Pana doktora były podstawą do postawienia szybkiej ostatecznej diagnozy przez lekarza ortopedę.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Flont chirurgia ortopedyczna

  Pan doktor jest naprawdę wyjątkowym człowiekiem. Super lekarzem. Wizyta u Pana doktora przebiega w bardzo miłej atmosferze! Pan doktor ma podejście do swoich małych pacientow. Nam rodzica stara się wszystko wytłumaczyć i pokierować co dalej zrobić. Zawsze ma czas dla swoich pacjenow i odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości. Szkoda tylko że tak późno trafiliśmy do Pana doktora.. Warto czekać na wizytę i Polecamy.. Super Lekarz! Super człowiek ! Człowiek o wielkim sercu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania