DIAGNOZA . LECZENIE . REHABILITACJA Jesteśmy przychodnią prywatną powstałą w wyniku rozwoju gabinetu ortopedycznego dr Marcina Domżalskiego. Obecnie nasz zespół tworzą energiczni i życzliwi lekarze w... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Sporto

Ul. Miedziana 13/15

90-038 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

DIAGNOZA . LECZENIE . REHABILITACJA

Jesteśmy przychodnią prywatną powstałą w wyniku rozwoju gabinetu ortopedycznego dr Marcina Domżalskiego. Obecnie nasz zespół tworzą energiczni i życzliwi lekarze wielu specjalności oraz rehabilitanci. Głównym celem naszej działalności jest pomoc pacjentowi w zakresie trafnej diagnostyki, skutecznego leczenia i efektywnej rehabilitacji. Mamy doświadczenie w opiece medycznej nad klubami sportowymi i wieloma sportowcami wyczynowymi i te doświadczenia staramy się wykorzystać w leczeniu wszystkich naszych pacjentów.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
31 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Kwapisz Inny

  Bardzo sprawny i skuteczny lekarz. Diagnoza postawiona trafnie i skierowany zostałem na aloplastyke barku. Jestem po operacji 3 tyg i czuje sie bardzo dobrze. Konsultowalem wczesniej z innym dr swoje schorzenie i Pan Adam trafnie postawil diagnoze. W jego rekach czułem sie naprawde dobrze. Dziekuje Panie Doktorze. Teraz rehabilitacja ale z dnia na dzien jest coraz lepiej.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Sebastian Żabierek artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  Doktor zoperował mi drugie już kolano - zawsze profesjonalny, zaangażowany i pomocny. Powrót do sportu możliwy po zakończeniu rehabilitacji. Polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Żabierek konsultacja ortopedyczna

  Rzadkością w dzisiejszych czasach jest profesjonalizm i troska o pacjęta, ten profesjonalizm posiada doktor Sebastian

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jan Sokal Inny

  Pan dr Sokal to świetny radiolog, specjalista i lekarz z powołania. USG tzw.dynamiczne dzięki ocenie i zaangażowaniu p Doktora było podstawą decyzji o zabiegu, który w porę został przeprowadzony.
  Doświadczenie, dociekliwość i prawdziwa troska o pacjenta to wizytówka tego lekarza. Pełen empatii. Dziękujemy

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Kwapisz Inny

  Doktor postawił trafną diagnozę, a następnie wykonał zabieg odbarczania nerwu łopatkowego. Wielu innych specjalistów nie potrafiło mi pomóc z nietypowym schorzeniem. Po 1.5 roku od wykonania zabiegu i rehabilitacji odzyskałem sprawność. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i doskonała umiejętność pracy z pacjentem. Dziękuję.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Podgórski USG doppler

  Pan Doktor jest niezwykle sympatycznym i ciepłym człowiekiem. Badanie wykonał dokładnie, wszystko szczegółowo objaśnił. A co najważniejsze z uśmiechem na twarzy i pozytywnym nastawieniem do pacjenta.
  Lekarz z wysoką kulturą osobistą i dużą klasą.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Justyna Pigońska Inny

  Niesamowicie polecam Panią doktor. Bardzo pomogła mi przetrwać badanie którego bardzo się bałam. Mam zaburzenia lękowe i byłam przerażona badaniem EMG próby tezyczkowej. Pani doktor zagaduje, jest niesamowicie empatyczna. Serdecznie polecam tym bardziej osobom, które bardzo się boją.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Grabowski konsultacja ortopedyczna

  W ręce tego fachowca trafiłem po złamaniu strzałki jak również całkowitym zerwaniu wiązadła trójgraniastego i uszkodzeniu więzozrostu strzałkowo piszczelowego 3 stopnia . Doktor bardzo rzeczowo przedstawił plan na zaistniała sytuacje jak i przebieg zabiegu i okres rekonwalescencji i był on jak najbardziej trafny , przez cały okres rehabilitacji kilkukrotnie widywałem się na wizytach które odbywały się w przyjaznej atmosferze , rzeczowych zaleceń i napawały mnie optymizmem do szybkiego powrotu do zdrowia . Doktor wykazał się ogromna wiedza i doświadczeniem które pozwoliło mi realistycznie myślec o powrocie do uprawianiu sportu wyczynowego . Bardzo ważna rolą do podkreślenia jest to ze doktor słucha pacjenta i odpowiada bardzo obszernie na zadawane pytania bądź wątpliwości . Doktor przez duże D . Polecam z czystym sumieniem .

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Żabierek konsultacja ortopedyczna

  Pełna profeska, punktualność, empatia i poczucie humoru. W skali ocen 1-6 zdecydowanie 6!!! Pozdrawiam

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Sebastian Żabierek konsultacja ortopedyczna

  Swietny rodzaj kontaktu(on-line). Pan Doktór szczegółowo wyjasnił mi wyniki moich badań, przedstawił mozliwe metody leczenia, wypisał receptę na potrzebne leki. Bardzo polecam !

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania