Informacje o placówce

Gabinety

Specjalmed

Wiśniowa 317/4

32-412, Wiśniowa, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Specjalmed

Zarabie 35c

32-410, Dobczyce, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Specjalmed

Raciechowice 330

Pokaż dane kontaktowe

Specjalmed

Piotra Skargi 13

33-300, Nowy Sącz, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Specjalmed

Szczyrzyc 188

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Robert Bartłomiej Mrowiec

  Pediatra, lek.

  • Lokalizacja: poradniaUsługa: choroba córki

   Super podejście do małych pacjentów. Właściwa diagnoza i właściwe lekarstwa, bez zbytecznych "trujaków". Polecam!


 • Konrad Nowak

  Radiolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: NZOZ Kraków-Południe Poradnia OnkologicznaUsługa: bolesny guzek pod pachą

   Fantastyczny lekarz!!!!Uczucie skrępowania minimalizuje.Podczas badania przystepnie na bieżąco informuje.Przesympatyczny.


 • Piotr Brandys

  Onkolog, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w KrakowieUsługa: wizyta kontrolna po BCT

   Sympatyczny,rzeczowy PanDoktor.Wizyta przebiegała w miłej spokojnej atmosferze w przychodni Instytutu Onkologicznego w Krakowie ul.Gancarska.Badanie dokładne,doktor w sposób wyczerpujący w dniu dzisiejszym objaśnił wynik badania RM.Mimo dużej ilości przyjętych pacjentów ,nie zauwazyłam u lekarza oznak zmęczenia ;)Dziekuję.Pozdrawiam personel Gabinetu C11.)Pacjentka z Andrychowa.

  • Lokalizacja: Centrum Onkologii Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Krakowie

   Od 2004 r. jestem pod opieką cudownego człowieka, doktora, wysokiej klasy specjalisty. Pan Doktor bardzo poważnie podchodzi do każdego pacjenta a czas jaki mu poświęca nie ma ograniczeń. Czuję się bezpieczna bo wiem że czuwa nade mną i robi wszystko żeby żadne zło nie wróciło. Wspomnę jeszcze o empatii, zrozumieniu i ogromnej wiedzy, praktyce co potwierdza się w efektach jego leczenia. Od dawna się nie rozstajemy i oby tak pozostało a Panu Doktorowi życzę zdrowia, sił, sukcesów w leczeniu cierpliwych i wytrwałych pacjentów .Wdzięczna pacjentka lucyna sta

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Kazimierz Rajda

  Internista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia Bocheńska Usługa: uporczywy kaszel w ciąży

   Nie mogę ocenić efektów leczenia, ponieważ dopiero je rozpoczynam ale oceniając doktora muszę powiedzieć, że to bardzo życzliwy człowiek, był zainteresowany problemem, z którym przyszłam. Wysłuchał, zadawał dodatkowe pytania. Wizyta nie trwała 2 min.jak to zazwyczej bywa, a przynajmniej 15 min. Nie czułam się pozostawiona samej sobie z problemem. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem!


 • Magdalena Komala

  Stomatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Specjalmed

   Pani Magdalena to bardzo dokładna i staranna osoba. Mimo młodego wieku widać, że masz do czynienia z doświadczoną profesjonalistką.
   Wizyta troszkę trwa, ale po wyjściu ząbek jest jak nówka. Taki gładki i lśniący, dopracowany w najmniejszym szczególe.
   Ponadto Pani Doktor jest miłą i sympatyczną osobą, co w znaczącym stopniu pomaga zredukować lęk przed leczeniem :)


 • Ewelina Jamroż

  Okulista,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: dobór okularów

   Zapisałam się na wizytę w celu doboru okularów. Niestety po realizacji recepty okazało się, że nie widzę w okularach poprawnie. Po dwóch tygodniach od zakupu i ciągłym noszeniu okularów (zdejmuje je wyłącznie do snu) wybrałam się na ponowną wizytę do Pani doktor. Usłyszałam, że wada jest skorygowana prawidłowo i żebym poczekała jeszcze 2 tygodnie (naprawdę oko musi przyzwyczajać się do szkieł przez miesiąc?). Powiedziałam, że to nie jest moja pierwsza para okularów i jestem w stanie odróżnić "efekt nowych szkieł" od niedowidzenia. Usłyszałam: "Musi się Pani pogodzić z faktem, że nie bedzie pani dobrze widzieć". Od wizyty minęło ponad pół roku, a moje oczy nadal "nie przyzwyczaiły się" do źle dobranych szkieł. Za szkła zapłaciłam 700zł i teraz muszę zapłacić kolejne 700 za wymianę tych źle dobranych szkieł.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Na badanie do Pani Doktor wybrałam się razem z dwójką swoich dzieci (4,5 i 7 lat). Była to ich pierwsza kontrolna wizyta okulistyczna, badanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, dzieci chętnie współpracowały a Pani Doktor była nich bardzo sympatyczna. Spokojnie możemy polecić.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Dorota Śliwiak

  Radiolog, Kardiolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: kołatanie serca

   Pani doktor choć może sprawiać wrażenie lekko roztargnionej w wyczerpujący sposób objaśniła wszystkie dolegliwości z jakimi się zgłosiłam. Miałam poczucie zaangażowania w sprawę i przedstawiono mi konkretny plan działania.


 • Sebastian Gajec

  Laryngolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zapalenie ucha zewnętrznego

   Bardzo polecam Pana doktora. Przeprowadził bardzo dokładny wywiad a badanie nie ograniczyło się tylko do zajrzenia do ucha. Oprócz badania uszu, nosa oraz gardła lekarz zadbał też o stan stawów skroniowo-żuchwowych. Śmiało mogę go polecić

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Silny ból ucha

   Szukałam laryngologa, który przyjmie mnie z nagłym, silnym bólem ucha, niedosłuchem i gorączką. Wizyta trwała może 15 min, lekarz wyłącznie zajrzał do obu uszu, przepisał antybiotyk i krople. Nie wytłumaczył co się dzieje, właściwie nic nie powiedział, oprócz tego, że za tydzień na wizytę kontrolną z uchem mogę iść do innego laryngologa. W bolącym uchu był wyciek ropny, a w drugim uchu woskowina - lekarz nie oczyścił uszu. Po 2 dniach od wizyty, w środku nocy jestem zmuszona jechać na SOR, ponieważ gorączka i ból ciągle się nasilają! Dopiero pilna wizyta u innego laryngologa skutkuje oczyszczeniem uszu z wydzieliny ropnej, założeniu opatrunków i zmianą antybiotyku.
   Niestety, ale po tej bardzo nie przyjemnej sytuacji i pogorszeniu stanu zdrowia po wizycie u p. Gajca nie polecam tego lekarza! W żaden sposób mi nie pomógł, nie zadawał pytań, nie wykazywał zainteresowania chorobą, przepisał za słabe lekarstwa i pozostawił zatkane uszy.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Łukasz Nowarski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, lek.

  • M
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne

   Lekarz profesjonalny, sympatyczny, doskonale potrafi wyjaśnić problem i proponowane leczenie. Przeprowadza dokładne badanie usg

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno Kliniczne

   Fachowa i zdecydowanie miła konsultacja. Sprawnie przeprowadzone badanie jak również zrozumiale przetłumaczone wyniki na język pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Jolanta Majka

  Neurolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Dworska - Specjalizacja ZdrowieUsługa: kontrolna

   Bardzo dobry, rzetelny lekarz z indywidualnym podejściem leczy moja mamę 8 lat na chorobe Parkinsona i daje radę. Polecam.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Dworska - Specjalizacja ZdrowieUsługa: bóle mięśni

   Niesamowity lekarz i czlowiek. Pani Doktor w 10 min zdiagnozowala mnie dobrze a byłem wcześniej u 20 lekarzy i nikt nie wiedzial gdzie problem. Co więcej od razu udzieliła konkretnej pomocy, jak się leczyć i gdzie. Zawdzięczam p. Doktor życie. Dziękuję

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu