Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Serce Sercu

Św. Bartłomieja Apostoła 21

32-031 , Mogilany , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Kruk

  Alergolog, Pediatra,

  • L
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24Usługa: alergia

   Pełen profesjonalizm. Skuteczne porady jak ograniczyć alergię (wyszły mi pyłki, roztocza i sierść). Nie zauważyłem nerwowości u Pani doktor a odczulam się od ok. roku. Plusem jest to że przyjmuje mimo spóźnienia. A zdarzało mi się wracać z kwitkiem od innych lekarzy przez kilka minut spóźnienia przez korki.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Jestem u pani Dr raz na 2-5 miesięcy z dziećmi. Wizyty są długie, opóźnione i nieco chaotyczne, co wynika ze specyfiki samej alergii która jest schorzeniem bardzo złożonym. Po wielu już wizytach wiem że na każdej zostanę zasypana nowymi informacjami, wskazówkami, zaleceniami na każdą możliwą sytuację jaka może mieć miejsce między wizytami (np w razie kataru dajemy to to to a potem tamto, przy kaszlu to to a potem proszę obserwować, przy wysypce napierw maść A potem krem B itd )
   Z każdą wizytą jestem bogatsza o wiedzę, mam wiele wskazówek jak poprawić stan moich dzieci, proponowane leczenie co najważniejsze-jest skuteczne. Na pierwszą wizytę proponuję zabrać zeszyt w którym zanotować należy nasze kilku tygodniowe/kilkumiesięczne obserwacje stanu dziecka/dieta/kontakt z alergenami, potem podczas wizyty samemu zapisywać na kartce zalecenia-ja tak robię i wychodzę z wizyty zadowolona, chociaż nie raz w przychodni spędzam 2 godziny... Mam do Dr Beaty Kruk zaufanie, ona do mnie też-nie muszę błagać o każdą receptę tylko dostaję takie jakie są/mogą być potrzebne.
   Jeżeli trzeba i można,dzieci mają robione testy , lekarz nie czeka "niewiadomonaco" , nie wystawia skierowań z dziwnym terminem tylko działa od razu.
   Kłopotliwe jest chodzenie w różne miejsca dla podtrzymania ciągłości wizyt ale to już wina NFZ (i moja, że nie chcę za każdą wizytę płacić prywatnie) a nie pani dr...

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Danuta Sobczak

  Okulista, lek.

  • P

   Moim zdaniem Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta jak i wykonywanej pracy. Udzielono mi bardzo profesjonalnej i szybkiej opieki w nagłym wypadku.


 • Maria Borelowska

  Diabetolog,

  • M

   U Pani doktor leczę się od 7 lat. Jest znakomitą lekarką, ma II stopień specjalizacji z diabetologii i chorób wewnętrznych. Przyjmuje w przychodni na os. Piastów w Krakowie.
   W leczeniu cukrzycy łączy nowoczesne metody i leki z informacją na temat profilaktyki postępowania pacjenta w czasie trwania choroby np. układ krążenia, wzrok, dieta itd.


 • Dorota Dynowska

  Alergolog, Dermatolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wizyta trwała ponad 40 minut. Niestety nie był to czas poświęcony na mój problem( trądzik). Zamiast tego poznałam świetnie historię życia Pani doktor oraz jej dzieci. Zamiast otrzymać pomoc na jaką liczyłam( wizyta prywatna- 150 zł) dostałam tylko cynk w tabletkach i krem nawilżający dla każdego rodzaju skóry dostępny w każdym sklepie... Daję aż!1 gwiazdkę bo mniej się nie da. Nie polecam tego lekarza.

  • P

   Dramat! Poszłam do pani doktor skonsultować znamiona. Po 60 minutach spędzonych w gabinecie (wizyta prywatna) wyszłam ze "skierowaniem" do docenta UJ (oczywiście na wizytę prywatną, bo na NFZ pan docent nie przyjmuje) chirurga plastycznego (koszt konsultacji ok. 250 zł) Zero badania dermatoskopem, lekarka jedynie obejrzała znamiona. Pani jest bardzo rozmowna (lubi sobie porozmawiać np. na temat znaków zodiaku lub sytuacji rodzinnej pacjenta), ale nie pomogła mi W OGÓLE. Straciłam i pieniądze i czas. Nie polecam nikomu.


 • Wojciech Moczulski

  Okulista, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Rano zaskoczyła mnie wydzielina ropna z oczu i nie miałam jak dojechać do przychodni, gdzie chodzę, a do doktora było najbliżej. Przyjął mnie od razu, natomiast Pan doktor i jego asystentka(?) po kolei pytali mnie po co tu przyszłam, powinnam iść tam gdzie chodzę i co ja tu właściwie robię skoro dr.Moczulski nie jest moim lekarzem. Chcieli mnie wysłać do ośrodka gdzie chodzę, natomiast po wielu prośbach z trudem została przepisana mi recepta.

  • P

   Badanie bardzo szybko,2-3 minuty.Ponieważ przedłuża się nieobecność mojej Pani doktor skorzystałam z wizyty u Pana Doktora.Choruję na jaskrę dlatego poprosiłam o zmierzenie chociaż ciśnienia. Trwało ok.1 minuty i głównie polegało na wykonaniu polecenia"nie zamykać oczu".I na tym koniec.Czy dobrze,czy źle sama musiałam się domyśleć.ZDECYDOWANIE ODRADZAM !

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Sylwia Łanowiecka-Wilkosz

  Diabetolog, Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SERCE SERCU"Usługa: Cukrzyca ciążowa

   Serdecznie odradzam, szczególnie kobietom w ciąży. Lekarka zupełnie niezainteresowana pacjentem, jako człowiekiem. Liczy się tylko tabelka. Przy tym arogancka i protekcjonalna. To moja trzecia cukrzyca ciążowa i po raz pierwszy prowadzona przez tę lekarkę. Myślę, że ostatnią rzeczą jakiej potrzebuje moje dziecko jest przemęczona i zestresowana matka. Wg tej Pani liczy się tylko dieta i pomiary. Pacjentka nie ma żadnego życia, powinna na okres ciąży zlikwidować posiadane dzieci, dom i zobowiązania, tak żeby mogła skupić się jedynie na przygotowywaniu odpowiednich posiłków i dokonywaniu pomiarów, aby na ich podstawie lekarka mogła wyrokować. Niestety w normalnym życiu nie zawsze jest możliwość zjedzenia tego co się powinno, czy zbadania się o czasie. Co nie zmienia faktu, że jestem w stanie ocenić rzetelnie czy mimo moich starań mam po obiedzie trzeci raz z rzędu za wysoki cukier, czy to jednak nie był najlepszy posiłek i tym razem wyjątkowo ten cukier jest za wysoki. Niestety dla tej lekarki pacjentka nie jest kompetentnym źródłem informacji. Nie dala mi szansy obrony przed jej zastrzeżeniami, a gdy próbowałam tłumaczyć, usłyszałam że to nie jej sprawa i ona mi tylko mówi jak powinnam postępować, a co ja z tym zrobię , to moja rzecz. Wszystko w bardzo nieprzyjemny sposób. Dlatego otrzymałam adnotację o braku współpracy i porozumienia, o propozycji wykonywania regularnych pomiarów (sarkazm na wysokim poziomie) i zastosowania insuliny, mimo mojego wyraźnego komunikatu, że to błędy dietetyczne, a nie stały problem.
   Podczas wizyt odczułam, że jako kobieta w ciąży nie jestem mile widziana w tym gabinecie, ponieważ na pierwszej wizycie dowiedziałam się, że ciężarne są tu tak "dodatkowo" przyjmowane. Pani zasugerowała mi też kiedy, jako ciężarna, powinnam umówić kolejny termin wizyty (chodzilo o konkretny dzień tygodnia), a gdy sie pojawiłam, usłyszałam, że jestem już czwartą ciężarną tego dnia, jakby to był zarzut.
   Zgodnie z sugestią lekarki, nie mam zamiaru kontynuować leczenia u niej. Nic nie jest warte tego stresu i wzburzenia jakie przeżyłam tego dnia ja i moje dziecko, ani stresu jaki odczuwałam za każdym razem, kiedy nie miałam możliwości lub zapomniałam się zbadać, albo wynik był za wysoki. Na szczęście diabetologów w mojej okolicy faktycznie nie brakuje. I są też tacy, którzy potrafią prowadzić cukrzycę ciążową, bez narażania pacjentek i ich dzieci na niepotrzebne stresy.

  • Moim skromnym zdaniem, wynikającym z dotychczasowych wizyt, jest to lekarz z powołania - stara się poświęcać wiele czasu i uwagi choremu. Poza diagnozowaniem zaawansowania choroby udziela również porad dotyczących sposobu postępowania pacjenta, diety itp. Nie omieszka również dyscyplinować pacjenta - co w moim przypadku - jest pomocne w zachowaniu niektórych reżimów postępowania, ale potrafi zrobić to miło, uprzejmie i z poczuciem humoru.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Małgorzata Karończyk

  Kardiolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SERCE SERCU"Usługa: Inny

   Moja ukochana Pani Doktor. Od 13 lat walczymy razem o moje chorowite serce. Pani Doktor jest przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta, rzetelna, zaangażowana-nawet próby wysiłkowe mi nie straszne. Wiem, że mogę liczyć na kompetentną pomoc z Jej strony. Niech Bóg Pani Doktor błogosławi.

  • G
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "SERCE SERCU"

   Może jest Pani dobrym kardiologiem ale we mnie nie rozpoznała Pani zapaleni płuc i antybiotyk który wypisała Pani na recepcie spowodował huśtawkę w moim organizmie.
   Pani Kardiolog miała dyżur na opiece całodobowej w Mogilanach, założyłbym, że w roli internisty.
   Polecam sprawdzać nawet jak się idzie na całodobowa opiekę, z kim będziecie się badali, osobiście nie mam żadnej urazy może akurat miałem pecha.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu