Informacje o placówce

Gabinety

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Burzyński

  Chirurg, lek.

  • K

   Niestety w moim przypadku podejścia do pacjenta nie nazwałabym cudownym a raczej lekceważącym.
   Pan doktor po prostu zignorował mój problem. Kilkuminutowa (6-7 minut?) wizyta prywatna u tego specjalisty kosztowała mnie 120zł. Diagnoza? Skłonność do rozrastania się blizn - stąd według Pana doktora bulwa/narośl po wewnętrznej stronie prawej dłoni. (Bulwa powstała po zranieniu się szkłem, już po zagojeniu się rany).
   Na moje pytanie czy kawałek szkła mógł pozostać w ranie Pan doktor z całą pewnością oznajmił mi, że organizm się oczyszcza i na pewno już tam nic nie ma, nawet, gdy upierałam się, że w pewnym miejscu coś jednak kłuje. Proszę wybaczyć, ale nie zwykłam wmawiać sobie bólu wyłącznie po to, by płacić krocie za nietrafne diagnozy.
   Szanowny Panie, na moje nieszczęście a dla Pana wiadomości spory kawałek szkła jednak UTKWIŁ w ranie a poradził sobie z nim młodszy o połowę lekarz ortopeda. Śmiem rozumieć, że dla Pana była to błahostka niewarta nawet dokładniejszego rozeznania, natomiast dla mnie jest to nadal prawa dłoń!
   Jestem pod wrażeniem ignorancji oraz nieprofesjonalizmu.

  • M

   Rewelacyjny lekarz, cudowne podejście do pacjenta. Trafiłam do Pana Doktora z raną paznokcia, który niestety trzeba było usunąc. Pan Doktor zrobił to bezboleśnie, po zabiegu nie było żadnych powikłan. Polecam serdecznie!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marek Pelc

  Pulmonolog, Lekarz Medycyny Pracy, Internista, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

   Wizyta przebiegła szybko. Przyjazne podejscie do pacjenta zarówno ze strony samego Pana doktora jak i recepcji. Z chęcią polecam każdemu tego lekarza.

  • P
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

   Bardzo miły, kompetentny lekarz, otwarty na pacjenta i jego potrzeby. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Karol Tomczyk

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

   Profesjonalista w każdym calu. Świetnie poradził sobie z urazem nie tylko moimi, ale i moich znajomych, którym pana Karola poleciłem. Doskonale potrafi komunikować się z pacjentem, jednocześnie będąc bardzo rzeczowym i dokładnym.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz nieprofesjonalny. Od kilku lat zmagam się z uciążliwym bólem pleców, miałem wykonany rezonans magnetyczny, gdzie wyszło mi kilka uszkodzeń. Lekarz niedokładnie przejrzał badania i odesłał na konsultacje do "poradni bólu pleców". Na nic zdały się tłumaczenia, że byłem tam już rok temu i ćwiczenia nie pomogły mi. Usłyszałem, że pomoże mi basen raz w tygodniu. Zgadzam się z tym, że ruch jest ważny jednak po wizycie u innego lekarza, który zlecił dodatkowe badania i nie zbagatelizował problemu jeszcze bardziej dostrzegam nirprofesjonalność Pana Karola. Jeśli chodzi o przebieg całej wizyty, lekarz niemiły, oschły i zniechęcony do pacjenta. Może lekarz miał "zły dzień" jednak takie traktowanie i bagatelizowanie problemu pogarsza mój stan zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Dariusz Gołąbek

  Ginekolog, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Scanmed S.A

   Znajdując się w potrzebie i przy okazji szukając nowego lekarza ginekologa udałam się do tego pana. Na pewno nigdy do niego nie wrócę, lekarz był niechętny moim potrzebom i niesympatyczny. Przez całą wizytę nie zapytał nawet jak się czuję. Miałam wrażenie traktowania mnie z wyższością , pouczania i braku szacunku. W moim przekonaniu lekarz jest po to by pomóc pacjentce. Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki i rady lekarskie gdyby nie arogancki ton i utrudnianie mi kupna antykoncepcji, którą przyjmuje od lat i z którą nie mam problemu, no ale pan doktor wie lepiej nie pytając o nic. Zerowy poziom empatii i wrażliwości na potrzeby pacjentki, zupełnie nie pro kobieca postawa.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: ciąża

   Zdecydowanie polecam tego lekarza. Do dr trafiłam z polecenia i zdecydowanie nie zawiodłam sie. Pan dr prowadzi moja pierwsza ciąże. Jestem juz na końcówce wiec mój pogląd odnosi sie do wielu wizyt, a właściwe całej ciazy. Bardzo rzetelny i kompetentny specjalista. Dokładnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Skrupulatny przy prowadzeniu ciazy, jednak nie wprowadza niepotrzebnego stresu. Do tego zawsze uśmiechnięty i uprzejmy.

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Ewa Jakubowicz

  Neurolog, Neurolog Dziecięcy, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: zastrzeżenia przedszkola dot. zachowania dziecka

   Pani doktor dokładnie sprawdziła poziom rozwoju naszego dziecka konfrontując to z zastrzeżeniami sformułowanymi przez placówke. Wszystkie nasze wątpliwości zostały rozwiane, poświecono nam znacznie więcej czasu jak przewidywała standardowa wizyta.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: zawroty głowy

   Bardzo kompetentna,miła, rzeczowa p. doktor. Wysluchala i szczegółowo wytłumaczyła dalszy tok diagnostyki i mojego leczenia. Gorąco polecam. Radek lat 43

  Zobacz wszystkie opinie (86) o tym lekarzu


 • Przemysław Borowy

  Immunolog, dr n. med.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacje immunologiczne

   _____Wizyta i pobyt u Lekarza,rozmowa,empatia,prawdziwe zainteresowanie pacjentem! Lekarz pokazał,,ze pacjent,który się zwraca do Niego jest też człowiekiem,który nie bardzo wie jak opowiedzieć o swoich dolegliwościach i problemach,Pan Dr P Borowy umiał ocenić prawdę,zlecił badania dodatkowe i z pełnym zaufaniem juz umówiłem się się na następną wizytę z wynikami .Tego Lekarza poleciła nam córka,której też pomógł i ja z otwartym sercem innym GO też polecam Z poważaniem E Referda

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacje immunologiczne

   Sposób umówienia wizyty wygodny. Wizyta odbyła się punktualnie. Lekarz zainteresowany tym, co dolega pacjentowi. Poza tym uprzejmy. Jeśli zdarzy się konieczność ponownej konsultacji, to wszystko zachęca do powrotu.

  Zobacz wszystkie opinie (67) o tym lekarzu


 • Janina Kantor-Włodarczyk

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • G

   Bardzo sympatyczna, kompetentna, ciepla Pani Doktor. Wyslucha cierpliwie, oslucha, pomoze. Sam kontakt sprawia, ze czuje sie zdrowsza ! Polecam !


 • Marcin Hetnał

  Onkolog,

  • W

   Lekarz z powołania, bardzo dobry człowiek, umie podejść do pacjenta, wszystko tłumaczy i człowiek wierzy że może wygrać z chorobą a to podobno połowa sukcesu, pasjonuje się tym co robi i dlatego według mnie robi to bardzo dobrze, Panie Doktorze 100 lat i z całego serca dziękuję :)


 • Elżbieta Wierzchowska

  Pediatra, Nefrolog,

  • A

   Bardzo dobra i kompetentna lekarka. Ze świetnym podejściem do małego pacjenta. Oddział szpitalny, nad którym pieczę sprawuje Pani Doktor, funkcjonuje na naprawdę dobrym poziomie. Pani Doktor troszczy się o swoich podopiecznych i jest miła dla rodziców.


 • Krzysztof Harpula

  Chirurg,

  • E

   Jestem pacjentką pana Dr.od trzech lat. Trafiłam do niego z ostrym bólem nogi mając żylaki. Na pierwszej wizycie rozpoznał że jest to zakrzepica. Przepisał odpowiednie leki i wysłał na doplera gdzie diagnoza się potwierdziła.Potem skierował mnie na zabieg. Po roku podobna sytuacja z drugą nogą . Moim zdaniem to kompetentny,sympatyczny i godny polecenia lekarz.
   Ewa.

  • E

   To pierwszy lekarz, który potraktował mnie poważnie. Po pierwsze przyjął mnie pomimo braku miejsc w rejestracji, od razu skierował na prześwietlenie i rezonans magnetyczny, z uwagi na uraz kręgosłupa - mam włamane kręgi - skierował również do konsultacji z neurochirurgią. Chyba nie rozumie, że do neurochirurgów nie da się tak wejść, bo jest się połamanym. Tu trzeba czekać na termin miesiące.
   Ewa

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu