Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Burzyński

  Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: USG jamy brzusznej

   Niestety, nie mogę wystawić pozytywnej opinii, badanie trwało 3 min i 45 sek, zbyt krótko, aby można było cokolwiek zdiagnozować, wskazałam bolący obszar brzucha ale tego miejsca nie badał. Niestety muszę iść ponowić badanie gdzie ktoś wykona rzetelniej swoją pracę.

  • K

   Niestety w moim przypadku podejścia do pacjenta nie nazwałabym cudownym a raczej lekceważącym.
   Pan doktor po prostu zignorował mój problem. Kilkuminutowa (6-7 minut?) wizyta prywatna u tego specjalisty kosztowała mnie 120zł. Diagnoza? Skłonność do rozrastania się blizn - stąd według Pana doktora bulwa/narośl po wewnętrznej stronie prawej dłoni. (Bulwa powstała po zranieniu się szkłem, już po zagojeniu się rany).
   Na moje pytanie czy kawałek szkła mógł pozostać w ranie Pan doktor z całą pewnością oznajmił mi, że organizm się oczyszcza i na pewno już tam nic nie ma, nawet, gdy upierałam się, że w pewnym miejscu coś jednak kłuje. Proszę wybaczyć, ale nie zwykłam wmawiać sobie bólu wyłącznie po to, by płacić krocie za nietrafne diagnozy.
   Szanowny Panie, na moje nieszczęście a dla Pana wiadomości spory kawałek szkła jednak UTKWIŁ w ranie a poradził sobie z nim młodszy o połowę lekarz ortopeda. Śmiem rozumieć, że dla Pana była to błahostka niewarta nawet dokładniejszego rozeznania, natomiast dla mnie jest to nadal prawa dłoń!
   Jestem pod wrażeniem ignorancji oraz nieprofesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Dariusz Gołąbek

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110

   U doktora Gołąbka byłam jak na razie tylko raz, ale już wiem, że w przyszłości będę do niego wracała. To dobry lekarz, cierpliwie słuchał moich problemów, nie bagatelizował tego co mówiłam, dopytywał o szczegóły, widać było, że chciał pomóc. Bardzo kompetentny, empatyczny i-co niezwykle ważne-taktowny.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H

   Jestem pacjentką doktora od kilku lat. Prowadził moje ciąże, byłam pod jego opieką zarowno wtedy, gdy wszystko przebiegało pomyślnie, jak i w trudnych dla mnie chwilach. Serdecznie polecam! To lekarz u którego niezwykle cenię sobie wysokie kompetencje, fachowość, wiedzę, trafność diagnozy i leczenia oraz przyjazne nastawienie do pacjenta - niezależnie od tego jakiego tematu dotyczy wizyta. Lekarz godny zaufania i po prostu fajny człowiek :)

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu


 • Maciej Łabęcki

  Proktolog, Chirurg,

  • G
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w KrakowieUsługa: Inny

   Byłam u Pana Doktora na wizycie z mamą, która się bardzo bała badania. Przyjazna atmosfera, szacunek do pacjenta oraz sprawnie i bezboleśnie wykonane badanie całkowicie zmieniło nasze nastawienie do tego typu badań. Nie oszczędzał też swojego czasu na wyczerpujące wyjaśnienia oraz zalecenia dla pacjenta.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków ul. Opolska 110Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Przebieg wizyty, konsultacji i wykonania zabiegu na wysokim poziomie profesjonalizmu Pana Doktora.
   Jeśli zaistnieje taka potrzeba to na pewno kolejny zabieg wykonam na wizycie u Dr. Łabęckiego.
   Szczerze polecam:)

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Przemysław Borowy

  Immunolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacja immunologiczna

   Bardzo miły i rzetelny lekarz. Zaangażowany w postawienie diagnozy, szukający przyczyny zaburzeń. Fachowe podejście.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum MedyczneUsługa: konsultacja immunologiczna

   Polecam zostałam bardzo dobrze przyjęta miałam możliwość wypowiedzenia się zadawać pytania i mieć kilka możliwości do wyboru metod leczenia

  Zobacz wszystkie opinie (156) o tym lekarzu


 • Joanna Korabel

  Ginekolog, lek.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SCM clinicUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor jest bardzo uprzejma, rzetelna, dokładna, delikatna podczas badania. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, udzieliła porady.

  • A
   Lokalizacja: SCM clinicUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pełen profesjonalizm Pani doktor bardzo miła szczegółowo wszystko wyjaśniła. Badanie wykonane delikatnie serdecznie polecam na pewno wrócę.

  Zobacz wszystkie opinie (347) o tym lekarzu


 • Aida Stoch

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CegielnianaUsługa: konsultacja internistyczna przez telefon

   Pani doktor jest bardzo pomocna. Uważnie słucha pacjenta, dobrze doradza, wykazuje też dużą empatię. Moje schorzenie i związana z nim porada wymagały dużej ilości zaufania i kooperacji między lekarzem a pacjentem. Pani doktor zrobiła wszystko wręcz idealnie. Mogę tylko jeszcze raz podziękować za pomoc i polecić Panią doktor wszystkim.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CegielnianaUsługa: konsultacja internistyczna

   Dobre podejście do pacjenta, pomoc w każdej sytuacji, szybko i bezproblemowo. Jak najbardziej polecam. Pani doktor nie przepisuje zbędnych leków, trafnie dobiera formę leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Marcin Hetnał

  Onkolog,

  • W

   Lekarz z powołania, bardzo dobry człowiek, umie podejść do pacjenta, wszystko tłumaczy i człowiek wierzy że może wygrać z chorobą a to podobno połowa sukcesu, pasjonuje się tym co robi i dlatego według mnie robi to bardzo dobrze, Panie Doktorze 100 lat i z całego serca dziękuję :)


 • Elżbieta Wierzchowska

  Pediatra, Nefrolog,

  • A

   Bardzo dobra i kompetentna lekarka. Ze świetnym podejściem do małego pacjenta. Oddział szpitalny, nad którym pieczę sprawuje Pani Doktor, funkcjonuje na naprawdę dobrym poziomie. Pani Doktor troszczy się o swoich podopiecznych i jest miła dla rodziców.


 • Grażyna Glonek

  Lekarz Rodzinny,

  • A

   Ja chodziłam do Pani doktor z moim synkiem. Pani Glonek jest świetna. Zawsze cierpliwa, uśmiechnieta, miła. Zawsze ma czas dla pacjenta. Przez kilka lat leczenia mojego syna nigdy nie przepisała antybiotyku. Znalazła czas nawet w niedzielę. Zawsze odbierała telefony i nigdy nie wykazała zniecierpliwienia. Jej metody leczenia są super.Pani doktor po prostu jest SUPER!

  • K


   Wspaniały lekarz o wielkiej wiedzy i kulturze. Pani doktor opiekowała się moim synkiem, a teraz i córeczką. Zawsze ma czas, poświęca wiele uwagi małemu pacjentowi, nie lekcewazy pytań i sugestii rodziców. Stawia trafne diagnozy, antybiotyki stosuje w ostateczności. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jolanta Świerszcz

  Internista, Kardiolog,

  • J

   Taki lekarz to skarb! Napradę... po badaniu kompletnie NIC nie wiedziałam. Z tych wyników to nigdy nic nie wiadomo... oczywiście miałam sto pytań, a pani Świerszcz na wszystkie odpowiedziała najlepiej jak tylko mogła. Wytłumaczyła, co jest nie tak. Miała bardzoooo dużooo cierpliwości dla mnie. Wizytę oceniam na DUŻY DUŻY DUŻY plus.

  • S

   U pani dr miałem łącznie 2 wizyty, w dużym odstępie czasu. Po wizycie 1 byłem zachwycony: pani dr odkryła, że wada serca, na którą leczono mnie w innym mieście, po prostu u mnie nie występuje; aby się upewnić, pani dr zorganizowała mi jeszcze dodatkowe konsultacje w klinice na Kopernika u innych specjalistów, którzy potwierdzili jej słowa, że diagnoza, jaką wystawił na piśmie mój kardiolog, jest fałszywa - zastawki są całkowicie sprawne. Po małym wywiadzie w moim mieście okazało się, że para kardiologów (mąż+żona) u których od kilku lat się leczę, jest już znana z wystawiania fałszywych diagnoz i mnożenia wizyt kontrolnych (bez przepisywania jakichś inwazyjnych leków rzecz jasna).
   Brawo dla pani dr - zdemaskowała ich ściemy, a ja się poczułem jak inwalida, który nagle zaczął chodzić. Historia wprost nieprawdopodobna dla mnie, o jakich się co najwyżej w TVN Uwaga słyszy (jak ktoś to ogląda;-))

   Wizyta 2 - skierowanie przez lekarza rodzinnego z podejrzeniem nadciśnienia. Pani dr przepisała mi leki. Zasięgnąłem jednak jeszcze drugiej opinii u specjalisty hypertensologa, który powiedział, że przepisanie leków powinno być poprzedzone 6 miesięczną dietą z ograniczeniem soli i ćwiczeniami fizycznymi. Tak też zrobiłem, a ciśnienie się unormowało bez leków - choć czas pokaże, na jak długo.

   Podsumowanie: Konsultacje bardzo dokładne, pani dr niezwykle miła i cierpliwa. Nie jestem w stanie oceniać kompetencji zawodowych - ale przy diagnostyce nadciśnienia doradzam jeszcze zasięgnięcie drugiej opinii - jak zresztą przy każdym poważniejszym schorzeniu.


Powiązane wyszukiwania