Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Karol Tomczyk

  Ortopeda, lek.

  • Ł

   Witam! Jestem pacjentem dr Karola Tomczyka. Ze względu na różne zajęcia sportowe mam kilka urazów. Leczę się u dr i jestem - jak na razie - bardzo zadowolony. W grudniu 2015 roku lekarz wykonał artroskopię kolana prawego. Z medycznego punktu widzenia może nie jest to wysoce skomplikowany zabieg, ale trzeba go sprawnie wykonać. Tak było w przypadku dr. Wcześniej dr zlecił wykonanie USG, RTG oraz MR. W zasadzie po pierwszym badaniu obrazowym lekarz wiedział na czym stoimy i już wypisał skierowanie do szpitala na operację. Kolejne badania tylko potwierdziły diagnozę. Po zabiegu lekarz odwiedził mnie i innych operowanych przez siebie, sprawdzając czy wszystko jest w porządku. Następnie wypisał L4 oraz skierowanie na rehabilitację, a także receptę na zastrzyki przeciwzakrzepowe. Muszę przy tym zaznaczyć, że zanim przypadkowo trafiłem pod skrzydła dr Tomczyka, byłem wcześniej u innego lekarza i ku mojemu zdziwieniu tamten stwierdził, że nie muszę mieć żadnej operacji. Tak czy inaczej w moim przekonaniu dr Tomczyk ma duże wyczucie, ponieważ operuje, a nie tylko wypisuje recepty. Konkretny i z doświadczeniem.

  • Miły lekarz, co prawda nie był w stanie wysunąć diagnozy co robić z moim zwichniętym łokciem (placówka nie dysponowała specjalistycznym usg z głowicą do stawów) ale momentalnie wykonał jeden telefon i umówił mnie na wizytę do odpowiedniej osoby, jeszcze tego samego dnia. Zaznaczam, że podczas gdy ja osobiście dzwoniłem w to samo miejsce na recepcje, najszybsza wizyta do 2 tygodni. Ponadto zwrócił mi pieniądze za wizytę. Da się? Da:) Dziękuje i pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Tomasz Burzyński

  Chirurg, lek.

  • K

   Niestety w moim przypadku podejścia do pacjenta nie nazwałabym cudownym a raczej lekceważącym.
   Pan doktor po prostu zignorował mój problem. Kilkuminutowa (6-7 minut?) wizyta prywatna u tego specjalisty kosztowała mnie 120zł. Diagnoza? Skłonność do rozrastania się blizn - stąd według Pana doktora bulwa/narośl po wewnętrznej stronie prawej dłoni. (Bulwa powstała po zranieniu się szkłem, już po zagojeniu się rany).
   Na moje pytanie czy kawałek szkła mógł pozostać w ranie Pan doktor z całą pewnością oznajmił mi, że organizm się oczyszcza i na pewno już tam nic nie ma, nawet, gdy upierałam się, że w pewnym miejscu coś jednak kłuje. Proszę wybaczyć, ale nie zwykłam wmawiać sobie bólu wyłącznie po to, by płacić krocie za nietrafne diagnozy.
   Szanowny Panie, na moje nieszczęście a dla Pana wiadomości spory kawałek szkła jednak UTKWIŁ w ranie a poradził sobie z nim młodszy o połowę lekarz ortopeda. Śmiem rozumieć, że dla Pana była to błahostka niewarta nawet dokładniejszego rozeznania, natomiast dla mnie jest to nadal prawa dłoń!
   Jestem pod wrażeniem ignorancji oraz nieprofesjonalizmu.

  • M

   Rewelacyjny lekarz, cudowne podejście do pacjenta. Trafiłam do Pana Doktora z raną paznokcia, który niestety trzeba było usunąc. Pan Doktor zrobił to bezboleśnie, po zabiegu nie było żadnych powikłan. Polecam serdecznie!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marek Pelc

  Pulmonolog, Lekarz Medycyny Pracy, Internista, lek.

  • P
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

   Bardzo miły, kompetentny lekarz, otwarty na pacjenta i jego potrzeby. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, polecam wszystkim.

  • K

   Brak jakiegokolwiek zainteresowania, lekarz wypisał jedynie zwolnienie z pracy, nie chciał nic słyszeć, a była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza, od razu wstał kierując się w stronę drzwi wyjściowych, musiałam iść za Panem doktorem i zatrzymać go przy drzwiach, aby powiedzieć, co mi dolega. Byłam u wielu lekarzy, nigdy wcześniej nie zostałam tak potraktowana, szkoda, że tacy lekarze istnieją.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Dariusz Gołąbek

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: badanie ginekologiczne

   Po raz pierwszy spotkałam tak miłego, konkretnego specjalistę. Wizyta w pełni profesjonalna w miłej atmosferze. Pan doktor udzielił odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i udzielił fachowej porady.

  • A
   Lokalizacja: Scanmed S.AUsługa: antykoncepcja

   Nigdy w życiu nie wybiorę się do Pana Doktora po raz drugi. Był bardzo arogancki, raz się uśmiechał, raz ganił. Dostałam reprymendę za to, że mam 23 lata i nie jestem jeszcze w ciąży, a to przecież najlepszy wiek biologiczny dla kobiety, po czym namawiał mnie na zaaranżowanie wpadki, jak to stwierdził "schowa Pani tabletki do szuflady, tak, żeby chłopak się nie domyslił". Odniosłam niesamowicie złe wrażenie i nie czułam się komfortowo.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Przemysław Borowy

  Immunolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: mutacja mfhtr

   Bylam na u Pana Doktora wizycie aby skonsultowac swoje wyniki dotyczce mutacji Mthfr.Jestem pod duzym wrazeniem ogromnej i szerokiej wiedzy Pana Doktora oraz podejscia do pacjenta.Pan Doktor wyjasnil mi wiele moich wątpliwości oraz zasugerowal odpowiednie badania w najblizszej rodzinie.Profesjonalista i oddany lekarz.Goraco polecam Pana Doktora

  • L
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Lekarz bardzo konkretny, rzeczowy, kontaktowy. Bardzo uważnie słuchał i odpowiadał na pytania. Przeanalizował chorobę i warianty postępowania. Pomógł w podjęciu trudnej decyzji.

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu


 • Ewa Jakubowicz

  Neurolog, Neurolog Dziecięcy, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: Konsultacja neurologiczna dzieci

   Konsultacja bardzo profesjonalna. Wizyta dotyczyła dolegliwości dziecka, które jest w trakcje diagnozowania, Pani Doktor cierpliwie i rzeczowo odpowiadała na zadane pytania.

  • B
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: Leczenie dziecka

   Znakomity specjalista. Konsultuję u Pani Doktor dwoje dzieci. Wszystkie wskazania i podjęte leczenie już przenoszą efekty . Mój tata również był leczony po udarze. Wrócił do pełnej sprawności . Dziękujemy :-)

  Zobacz wszystkie opinie (68) o tym lekarzu


 • Janina Kantor-Włodarczyk

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • G

   Bardzo sympatyczna, kompetentna, ciepla Pani Doktor. Wyslucha cierpliwie, oslucha, pomoze. Sam kontakt sprawia, ze czuje sie zdrowsza ! Polecam !


 • Marcin Hetnał

  Onkolog,

  • W

   Lekarz z powołania, bardzo dobry człowiek, umie podejść do pacjenta, wszystko tłumaczy i człowiek wierzy że może wygrać z chorobą a to podobno połowa sukcesu, pasjonuje się tym co robi i dlatego według mnie robi to bardzo dobrze, Panie Doktorze 100 lat i z całego serca dziękuję :)


 • Elżbieta Wierzchowska

  Pediatra, Nefrolog,

  • A

   Bardzo dobra i kompetentna lekarka. Ze świetnym podejściem do małego pacjenta. Oddział szpitalny, nad którym pieczę sprawuje Pani Doktor, funkcjonuje na naprawdę dobrym poziomie. Pani Doktor troszczy się o swoich podopiecznych i jest miła dla rodziców.


 • Krzysztof Harpula

  Chirurg,

  • E

   Jestem pacjentką pana Dr.od trzech lat. Trafiłam do niego z ostrym bólem nogi mając żylaki. Na pierwszej wizycie rozpoznał że jest to zakrzepica. Przepisał odpowiednie leki i wysłał na doplera gdzie diagnoza się potwierdziła.Potem skierował mnie na zabieg. Po roku podobna sytuacja z drugą nogą . Moim zdaniem to kompetentny,sympatyczny i godny polecenia lekarz.
   Ewa.

  • E

   To pierwszy lekarz, który potraktował mnie poważnie. Po pierwsze przyjął mnie pomimo braku miejsc w rejestracji, od razu skierował na prześwietlenie i rezonans magnetyczny, z uwagi na uraz kręgosłupa - mam włamane kręgi - skierował również do konsultacji z neurochirurgią. Chyba nie rozumie, że do neurochirurgów nie da się tak wejść, bo jest się połamanym. Tu trzeba czekać na termin miesiące.
   Ewa

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu