Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie

Grenadierów 3

20-442, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Bernacka

  Laryngolog,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: problemy z uszami

   Bardzo kompetentna, konkretna Pani doktor, byłam u niej wielokrotnie, za każdym razem otrzymałam pomoc, właściwą diagnozę i trafione leczenie. Jest niewielu lekarzy, którym ufam, a Pani doktor znajduje się na liście lekarzy, do których mam pełne zaufanie. Na pewno jeszcze wrócę jak będę potrzebować dobrego specjalisty.

  • P

   To nie byl moj pierwszy raz kiedy leczylem sie u Pani Doktor (faktycznie wydaje sie kompetentna i mila). Wczesniej bylo ok jednak ostatnim razem niestety nie wyleczyla moci dolegliwosci (problemy z niedroznoscia nosa, ucha, z zatokami) - po zaleconym leczeniu, zleconych badaniach i po poprawie (jednak nie calkowitej o czym informowalem) podczas ostatniej wizyty powiedziala ze jest ok i jestem zdrów. Do przypadku podeszla zdaje sie troche rutynowo. Moim zdaniem jezeli ktos szuka bardzo dobrego (a nie tylko dobrego) lekarza, ktory na pewno wyleczy (vide zatoki), to niech szuka dalej.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Beata Tatałaj- Pastuszak

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w LublinieUsługa: ablacja serca

   Wspaniała lekarz i człowiek. Nigdy nie odmówiła wizyty.Po diagnozie i leczeniu Pani doktór czuje się bardzo dobrze


 • Marek Krupa

  Chirurg,

  • K
   Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w LublinieUsługa: zabieg chirurgiczny w znieczuleniu miejscowym

   Byłam u doktora dwukrotnie, na dzisiejszej wizycie miałam usuwane znamię. Jestem zadowolona z wizyty. Doktor to postawny pan o miłym wyrazie twarzy i uśmiechniętych oczach :) I przyjaznym nastawieniu do pacjenta, co najważniejsze :)

  • T

   Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, opanowany i serdeczny. Jeśli tak można powiedzieć to - sama przyjemność być przez niego operowanym :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Magdalena Łoza

  Endokrynolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor wyjątkowo nieuprzejma, nie odpowiada na pytania, a jeśli już zdecyduje się na odpowiedz, odpowiada półsłówkami formułowanymi z wyrzutem, pozwala sobie na wyjątkowo opryskliwe komentarze. Wizyta odbyła się w ramach NFZ, gdzie już na wstępie zostałam powitana komunikatem, cyt: "rozbiera się Pani z płaszcza". Atmosfera wizyty wyjątkowo stresująca i napięta niekulturalnym zachowaniem lekarza. Pani doktor miała pretensje, że przyszłam na umówioną wizytę zgodnie z informacją udzieloną w rejestracji, po godzinie 17.00, gdyż w jej opinii jest to za późno, nie ma już pacjentów, a ona musi siedzieć i czekać, pomimo, iz przyjmuje do godz. 18.00. Jest to moja pierwsza negatywna opinia na tym portalu, zazwyczaj nawet jeśli nie jestem zadowolona z wizyty, po prostu zmieniam lekarza bez zbędnych komentarzy. W przypadku Pani doktor niedopuszczalnym jest ignorowanie tego typu zachowań, gdyż są one po prostu niestosowne i upokarzające. Pierwszy raz spotkałam się z takim aroganckim podejściem do pacjenta. Oczywiscie istnieje możliwość zapisania się do innego specjalisty prywatnie, jednak opinię tę kieruję do osób, które na opłacanie prywatnej wizyty po prostu nie stać. Wizyta pod względem merytorycznym nierzetelna, zgodnie z opinią Pani doktor, choroby haschimoto się nie leczy, a pomimo podwyższonego tsh, zaleciła kolejną wizytę za pół roku oraz spożywanie orzechów brazylijskich.
   Obecnie jestem pod opieką specjalisty, który bezwzględnie zalecił przyjmowanie Eutyroxu.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor jest bardzo nie uprzejma, da się to wyczuć od pierwszych chwil w gabinecie. Żeby się czegoś dowiedzieć trzeba dopytywać, bo sama od siebie nic nie powie. Zapytałam czy przy hashimoto nie trzeba stosować jakiejś diety, unikać jakiś produktów itp.? Na moje pytanie z oburzeniem powiedziała że to jest wymysł, i żeby nie czytać żadnych głupot w internecie. Można jeść wszystko i żeby się nie przejmować. To samo ze wszystkimi suplementami - są nic nie warte i szkodzą. Powiedziałam jej, że trenuje na siłowni, zdrowo się odżywiam, startuje także w zawodach fitness, robię badania co pół roku i po prostu chce kontrolować swoje zdrowie. Na co ona że po co mi ta dieta, można wszystko jeść, to wszystko jest wymysł trenerów i dietetyków którzy chcą zarobić. Na każde pytanie odpowiada zdawkowo, nawet nie spojrzy na pacjenta. Stanowczo odradzam wizytę u tej Pani.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu