Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie

Grenadierów 3

20-442, Lublin, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bożena Michałowska

  Neurolog,

  • N

   Nie polecam. Wizyta trwała 5 minut, diagnozy brak, dała leki, ręka jak bolała tak boli. Stracony czas i pieniądze. Jestem głęboko zdruzgotana podejściem Pani Michałowskiej do mnie i mojego problemu.

  • J

   Niewiele mi pomogła, pakowała jakieś leki, bo TAKIE miała na "topie" w tym momencie, kiedy ,mówiło się, ze źle się po nich czuje, nie przyjmowała do wiadomości

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Janusz Dubejko

  Kardiolog, dr n. med.

  • U

   Świetny lekarz! Miły, zna się na rzeczy, serdeczny. Da się z nim normalnie porozmawiać. Wszystko zawsze wyjaśni i dobrze doradzi ;)

  • E

   Pan Doktor Dubejko, należy do tej grupy lekarzy, którzy samą rozmową z pacjentem leczą. Jest miły, kulturalny. Tłumaczy jak stosować leki. Jest cierpliwy. Moja mama żyje dzięki niemu.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Leszek Olender

  Ortopeda,

  • A

   Swietny lekarz. Moja rodzina i ja chodzimy tylko do niego. Operowal mnie dwa razy, jestem zadowolona i szybko wrocilam do formy po operacji wystarczy sluchac jego wskazówek. Naprawdę godny polecenia

  • X

   Witam myślałam że jest bardzo dobrym lekarzem ale się grubo pomyliłam w maju miałam artroskopię na kolano miałam 6 tyg chodzić w stabilizatorze i miało być wszystko dobrze a jednak nie jest jest wrzesień a ja dalej chodzę w stabilizatorze i z nogą nie jest dobrze nie mogę wyprostować nogi nie mogę chodzić kolano mnie boli i puchnie mi od operacji minęło 4 miesiące a lekarz mi nawet żadnego prześwietlenia nie zrobił ani usg naewt mu powiedziałam że się przewróciłam to nic z tym nie zrobił, poszłam na konsultację do innego lekarza nawet dwóch i jednoznacznie stwierdzili po prześwietleniu kolana że mi uszkodził rzepkę przy artroskopii on chyba nawet nie wie bo nie robił po zabiegu żadnych badań. NIE POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Zbigniew Raj

  Ginekolog,

  • A

   Polecam Pana doktora Z. Raj. To lekarz o bardzo dużej wiedzy, kompetentny, konkretny i miły, dzięki niemu szybko trafiłam do szpitala, miałam bardzo poważną operację. Myślę, że Pan doktor uratował mi życie. Dziękuję. Leczy się u niego również moja mama, która też jest bardzo zadowolona.

  • A

   Pan doktor poprowadzil moja ciaze, a wlasciwie to utrzymal ja za co bede wdzieczna do konca zycia. Zawsze pod telefonem, sluzyl rada i dodawal otuchy. Swietny lekarz, swietny czlowiek, oby takich wiecej.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Adnan Bacher

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry fachowiec,życzliwy i uśmiechnięty,dokładnie tłumaczy wszystkie aspekty dotyczące procesu leczenia i rehabilitacji.Godny polecenia.

  • O

   Świetne podejście do dzieci. Człowiek z wielką pasją, ogromną wiedzą i doświadczeniem, ale przede wszystkim z ogromnym sercem dla swoich pacjentów. Zawsze wychodziłam z gabinetu w pełni poinformowana o stanie zdrowia mojego syna i znacznie spokojniejsza, że trafił do prawdziwego fachowca.Przesympatyczny-mama Bartka

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Magdalena Szukała

  Anestezjolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: 2 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie Usługa: znieczulenie

   Serdecznie dziękuję Pani doktor za znieczulenie do zabiegu operacyjnego. Został przeprowadzony dokładny wywiad , Pani doktor jest serdeczną i miłą osobą , dokładnie wytłumaczyła i uspokoiła mnie - także przed samym zabiegiem. Po zabiegu czułam się bardzo dobrze i nie miałam przykrych dolegliwości związanych z tzw. narkozą.Dziękuję bardzo i pozdrawiam. Ilona


 • Krzysztof Polberg

  Laryngolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przegroda nosowa

   Również nie polecam dr Polberga...zgłosiłam się do niego,ponieważ miałam problem z oddychaniem,Pan Dr od razu stwierdził,że powodem jest krzywa przegroda i od razu zdecydował,że tylko operacja może to zmienić,wypisał bez problemu skierowanie do szpitala gdzie jest ordynatorem.Wszystko pięknie,kazał zrobić badania przed operacją.Zabieg miałam w lutym,początkowo faktycznie może i było lepiej,jeździłam na kontrole do przychodni na Spokojną.Po jakimś czasie wszystko wróciło,na wizytach cały czas słyszałam,że nos się oczyszcza,i tak musi być,w końcu poszłam do innego lekarza.Kiedy powiedziałam kto robił mi zabieg inny lekarz odpowiedział,ze nie jestem pierwszą pacjentką,która przychodzi z "reklamacją" .Okazało się,że mam wycięte za dużo chrząstki,zrobiły się zrosty,jest jeszcze gorzej niż było przed operacją.Poszłam jeszcze do innego lekarza,który wszystko potwierdził.Dodam jeszcze,że wizyty w szpitalu po operacji trwały minute...o nic nie mogłam nawet zapytać pana Dr,jego zdaniem wszystko było okej.Nie polecam.

  • R
   Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie

   Zgłosiłam się na SOR ze skierowaniem od laryngologa, który stwierdził, że pomóc może mi tylko zabieg oczyszczania zatok. Dostałam się w ręce Polberga. Od razu stwierdził, że jest krzywa przegroda i ją też trzeba się zająć. Zabieg został wykonany. Po trzech miesiącach nastąpił nawrót moich dolegliwości. Zgłosiłam się do przychodni na Spokojną. Po dwóch seriach antybiotyków i zrobieniu zdjęcia RTG Pani doktor od razu dała mi skierowanie do szpitala. Zgłosiłam się na oddział. Krzysztof Polberg na moje pytania, powiedział, że mnie nie przyjmie na oddział i co ja w ogóle od niego chcę. Powinnam się leczyć w przychodni. Nie chciał nawet słuchać, że właśnie z przychodni dostałam skierowanie do szpitala. Mam się zapisać w kolejkę na zabieg planowy. Ja potrzebowałam pomocy natychmiast. Trafiłam do innego szpitala. Więc tak... okazało się, że przegroda jest nadal krzywa, a zrobione jest tylko minimalne wejście do zatoki na endoskop. Zatoki coś tam oczyścił podczas robienia przegrody, resztę rozgonił antybiotykami. Badanie tomografem i endoskopowe wykazało przerost małżowin nosowych. Przede wszystkim, obecny lekarz znalazł prawdziwą przyczynę powstawania zakażenia, samo oczyszczanie zatok nic by tu nie dawało. Nawroty następowałyby ciągle. Trzeba eliminować w pierwszej kolejności przyczynę, a nie skutek. Wychodzę pomału na prostą. Trafiłam naprawdę na dobrego lekarza.
   Ludzie… jeśli chcecie zaoszczędzić sobie cierpień, nerwów i być dobrze wyleczonym to omijajcie doktora Krzysztofa Polberga.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Barbara Kułak

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Poliklinika SP ZOZ MSW

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor udzieliła mi szczegółowych informacji na temat mojego problemu i przedstawiła różne rozwiązania. Bardzo kompetentna, zaangażowana i profesjonalna. Jej wiedza jest na najwyższym poziomie dlatego polecam z czystym sumieniem każdej Pani.

  • M
   Lokalizacja: Poliklinika SP ZOZ MSW

   Dzięki Pani Doktor mamy śliczną, zdrową córeczkę. Co najważniejsze, bardzo kompetentna, życzliwa, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania pacjentki. Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Karolina Skowrońska - Kozak

  Kardiolog,

  • T
   Lokalizacja: Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w LublinieUsługa: migotanie przedsionków

   Bardzo miła pani doktor ,przeprowadziła dokładny wywiad ponieważ to była moja pierwsza wizyta. zleciła mi leczenie ,jestem zadowolona


 • Piotr Kamiński

  Alergolog, Pulmonolog,

  • E
   Lokalizacja: Poliklinika MSWiA Usługa: duszności

   Z czystym sumieniem polecam Doktora Kamińskiego. Trafiłam do niego z dusznościami, alergia. Przypadkowo poprzez czytanie opinii w internecie. Od razu wysłał na badania przeswietlenia klatki, badania z krwi, testy skórne, spirometria. Żeby potwierdzić diagnozę która postawił. Podczas 1 wizyty wdrożył leki po których zdecydowanie polepszylo się moje ogólne funkcjonowanie. Naprawdę polecam. Warto.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Sanitas

   Jestem po pierwszej wizycie u Doktora, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Przypisany lek i maść skutecznie pomagają. Cieszę się na badania, które Pan Doktor zleca, ponieważ lubię znać przyczynę wszelkich nieprawidłowości.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu