Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Miejski

Tuwima 37

76-200, Słupsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Iwona Dziaduszek-Kuś

  Stomatolog,

  • Bardzo dobry stomatolog,lęczę sie od kilkunastu lat,ja i moja rodzina,zlego słowa nie powiem,zadowolony jestem bardzo,polecam wszystkim

  • W

   Zdecydowanie nie polecam! Pani doktor wstawiała plomby niedokładnie wobec czego powstały rozszczelnienia, materiał był w rezultacie wypłukiwany, pod wpływem złego wypełnienia obniżały się dziąsła. Jej pracę musiał poprawić inny stomatolog- na szczęście solidny i rzetelny. Tej Pani dziękuję za współpracę i innym również odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Kazimierz Skrodzki

  Ortopeda, Chirurg,

  • M

   Najlepszy fachowiec ! Trafiłam do niego z skomplikowanym złamaniem nogi ( dodam ze jestem sportowcem wiec zależało mi na tym by noga jak najszybciej odzyskała sprawność ) , poskładał mi ją najlepiej jak sie dało , wykorzystując najnowsze technologie ,noga super sie goiła i rehabilitowała, wszystko było dobrze , naprawdę bardzo dobry lekarz ! Zna sie na swoim fachu i myśle ze jest jednym z lepszych ortopedów w Polsce ( a z rożnymi miałam okazje współpracowac ) polecam z całego serca !

  • A

   Bardzo dobry fachowiec, z dużym poczuciem humoru. Miał dyżur w poradni przy ulicy Tuwima, kiedy złamałam palec u nogi. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Dariusz Badaczewski

  Chirurg, lek.

  • K

   Wspaniały lekarz. Przesympatyczny człowiek:)po wielu podejsciach okazało się, ze jedna wizyta u Pana doktora i kolano jak nowe... Polecam

  • M

   Niby drobiazg - torbiel dwukomorowa na łokciu prawej ręki. Jednak nie mógł sobie z tym poradzić chirurg - ortopeda ze szpitala w Koszalinie. Ściągał mi bezskutecznie,TRZYKROTNIE, płyn z odradzającej się wciąż torbieli. Dopiero lekarz z "UROMEDU",ortopeda DARIUSZ BADACZEWSKI dokonał "cudu" uzdrowienia mojego łokcia poprzez profesjonalny chirurgiczny zabieg i leczenie po zabiegu.To właśnie DZIĘKI ww.lekarzowi odzyskałam sprawność ręki i życie bez dokuczliwej udręki .
   Maria KARWINA z KOSZALINA


 • Oksana Krepicz

  Lekarz Rodzinny, Lekarz Medycyny Pracy,

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor Oksana jest lekarzem rodzinnym mojej 89-cio letniej mamy- już od kilku lat. Ze względu na wiek no i oczywiście stan zdrowia mamy, kilka razy w roku zamawiam (telefonicznie) wizytę domową. Nigdy nie było najmniejszych problemów. Jest nie tylko b. miłą osobą ale przede wszystkim kompetentną. To ona sprawia, że po wizycie przychodzi pielęgniarka np. na pobranie krwi czy zbadanie ciśnienia. Po wynikach, również telefonicznie, mama ma już wystawione i gotowe do odebrania w przychodni skierowania do konkretnego specjalisty. Nie mogę nie wspomnieć o b. dobrej pracy odwiedzających mamę pielęgniarek.

  • M

   Poszłam do Pani Doktor aby zrobić sobie okresowe badania - a zostałam kompleksowo zbadana , wykryła u mnie podwyższony poziom cukru,cholesterolu, dała mi skierowanie do : chirurga naczyniowca , ortopedy, neurologa,na rehabilitację i kazała przychodzić co trzy miesiące na kontrolę -jest bardzo miła, cierpliwie i zrozumiale tłumaczy wyniki badań . Dała mi takie leki że gdy podczas innych badań ( na prawo jazdy i lekarzowi na rehabilitacji ) musiałam powiedzieć jakie biorę leki i na co - to ci lekarze chwalili moją Panią doktor.Pracuję od niedawna w służbie zdrowia ( jako \\\"cywil\\\") i też ma tu opinię bardzo kompetentnej i rzeczowej lekarz ( ps jest młoda a ma już dwie specjalizacje) .

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Cezary Chudziaszek

  Ortopeda, Chirurg,

  • S
   Lokalizacja: Panaceum Przychodnia ZdrowiaUsługa: USG stawów biodrowych niemowląt

   Pan doktor, źle wykonywał badanie USG twierdząc że moje dziecko ma dysplazję stawu biodrowego. Latałam z dzieckiem na każde USG, Pan Chudziaszek polecił nam pieluchę korygująca ta wadę, pieluchę można kupić na Allegro ( dostałam ulotkę). Dziwnym trafem po zakupie pieluchy dostałam maila od tej firmy z zapytaniem który doktor i z jakiej przychodni zaproponował nam zakup tej pieluchy. Dzięki Bogu nie zaufałam temu Panu i pojechałam na wizytę do Gdańska by tam się dowiedzieć że dziecko nie ma dysplazji i nigdy nie miało!!! A zdjęcia USG które wykonywał Pan Chudziaszek są źle zrobione!
   Dziecko przez 6 miesiacy musiało wytrzymywać w tej pieluszce chociaż wcale nie było takiej potrzeby.

  • Ż

   Kilka dni temu byłem u tego Pana niestety na pierwszy rzut oka widać że z dobrym lekarzem on ma mało do czynienia. Jest bardzo znudzony życiem jak miał podnieś się z krzesła to tak jakby zrobił łaskę . Czułem się jak intruz w gabinecie.
   Mam nadzieje że jak przyjdę na kontrolę to go nie spotkam,

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Jacek Święch

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Przychodnia RejonowaUsługa: ciąża

   Jestem bardzo zadowolona z doktora. Wszystkie badania w ciąży miałam wykonane i zlecone na czas. Bardzo ładnie przeprowadził mnie przez ciąże. Owszem nie jest wylewny ale to nie znaczy że nie poświęca czasu pacjentkom. Zawsze na wszystkie pytania uzyskałam informacje, wszystko mi wytłumaczył. Kolejnej ciąży nie planuje bo już pierwsza źle zniósłam ale jeżeli chodzi o wizyty kontrolne nie zamierzam zmieniać lekarza. :)

  • E
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: kontrola

   A ja bardzo polecam tego lekarza. Zaangażowany, kompetentny, miły i uprzejmy. Może nie jest zbyt wylewny, ale z pozyskaniem informacji nie mam problemów. Przeprowadził mnie przez 2 ciąże i to nie takie prościutkie. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania