Salvita J. Roszak, R. Domańska - Szamrej, W. Szamrej

(34 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Salvita J. Roszak, R. Domańska - Szamrej, W. Szamrej

Kolejowa 71

75-108 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Domańska-Szamrej

  Pediatra,

  • E

   Bezproblemowa Pani doktor , nie przesadza jeśli chodzi o leczenie, nie wymyśla 100 chorób jak ktoś pisał powyżej . Na różnego rodzaju badania daje skierowanie , nie robi problemów, nie naciąga jak inni lekarze na drogie lekarstwa. Zawsze pyta co nam zostało z lekarstw w domu, żeby wykorzystać ewentualnie na leczenie. Przepisuje zawsze skuteczne lekarstwa. Wiem o czym mówię bo chodzę do niej od 12 lat z córką.

  • W

   Bardzo dobry i dokładny lekarz. Chodzę z córką od 10 mies.( od urodzenia ) i nie mam żadnych uwag. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Waldemar Koronkiewicz

  Pediatra,

  • Najbardziej ludzki i serdeczny lekarz jakiego znam. Dzięki niemu u naszego synka szybko zdiagnozowano chorobę i wyleczono . Wszyscy pediatrzy w Koszalinie powinni brać z niego przykład. Będziemy mu wdzięczni do końca życia.

  • I

   Pan doktor Koronkiewicz, to moim zdaniem jeden z lepszych pediatrów w Koszalinie, mamy szczęście do niego chodzić z córką. Zawsze dokładnie się nią zajmuje, bada pomimo płaczu, co innych lekarzy irytowało. Kiedy była maleńka też miał do niej świetne podejście, widać u niego powołanie do małych dzieci. Kiedy tylko widzi jakieś niepokojące objawy od razu daje skierowanie na badania, bądź do specjalisty. Tak trafiłam z córką do kardiologa, co nie było bezzasadne, ale skończyło się dobrze. Bardzo ufam Panu doktorowi i stosuję zawsze wszystkie jego zalecenia. Oby więcej takich lekarzy, a nasze dzieci byłyby bezpieczne.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania