W dzisiejszych czasach trudno zapomnieć o swoim wizerunku. Potrzebujemy dbać o niego, każda z innych względów. Praca, mąż, koleżanki, własne poczucie estetyki i jeszcze wiele innych powodów. Wstajemy ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Renew Clinic - Klinika Medycyny Estetycznej

Gajowa 29, Dziesięciny I

15-794, Białystok, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

W dzisiejszych czasach trudno zapomnieć o swoim wizerunku. Potrzebujemy dbać o niego, każda z innych względów. Praca, mąż, koleżanki, własne poczucie estetyki i jeszcze wiele innych powodów. Wstajemy rano, zerkając w lustro każda z Nas marzy zobaczyć tam uśmiech i swoje piękno.

Każda z nas ma prawo być tą wyjątkową i jedyną w swojej urodzie i stylu. Każda czego innego oczekuje i co innego jest dla niej ważne. Swoją ocenę budujemy, każda w oparciu o inne parametry urody. Dla jednej z Nas ważna jest buzia bez zmarszczek, dla innej piękne policzki lub wydatne usta, jeszcze inna zwróci uwagę na kondycję cery lub zadbane dłonie. Naszych odsłon piękna i urody jest tyle, że trudno by było je wszystkie wymienić.

Zgodnie z tą ideą, że każda kobieta jest inna i setki są ich potrzeb, w odpowiedzi na ich problemy i na oczekiwania pracuje Klinika RENEW.

Powstała w 2013 roku jako wspólny projekt lekarzy specjalistów chcących wyjść naprzeciw oczekiwaniom coraz większej liczby pacjentów ceniących profesjonalizm i rzetelność w odniesieniu do usług medycznych z zakresu estetyki.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu i umiejętnościom możemy zaoferować szeroki zakres procedur medycznych z zakresu ginekologii, dermatologii, medycyny estetycznej, chirurgii naczyniowej oraz kosmetologii.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Szterling-Jaworowska

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Renew Clinic - Klinika Medycyny EstetycznejUsługa: konsultacja dermatologiczna (pierwsza wizyta)

   Profesjonalizm pod każdym względem. Pani doktor bardzo rzetelnie wyjaśniła mi problem związany z moją dolegliwością i dobrala sposób leczenia szczegółowo tłumacząc, jak stosować się do jej zaleceń. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: Renew Clinic - Klinika Medycyny EstetycznejUsługa: tradzik wieku doroslego

   Pani doktor bardzo fachowo podeszla do problemu. Przeprowadzila drobiazgowy wywiad i postawila diagnoze. Podobalo mi sie jej podejscie do pacjenta i fakt ze byla szczera kiedy zapytalam o alternatywne sposoby leczenia. Widac, ze chce pomoc a nie naciagac na kolejne wizyty. Ogolnie bardzo polecam i jesli bede potrzebowala porady dermatologa to ponownie skorzystam z uslug Pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Janusz Jaworowski

  Chirurg Plastyczny, Chirurg, Onkolog, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Timeless | Chirurgia Plastyczna

   Pan doktor bardzo kulturalny, rzeczowy, sympatyczny. Poświecił mi sporo czasu wyjaśniając wszelkie wątpliwości. Prawdziwy profesjonalista i przemiły człowiek. Polecam.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Timeless | Chirurgia PlastycznaUsługa: konsultacja onkologiczna

   Widać po Panu Dr Januszu Jaworowskim że zna się na rzeczy konkretna osoba na konkretnym stanowisku. Wiedza jaka posiada jest naprawdę wielka polecam wszystkim paniom , które maja wątpliwości musza odwiedzić Pana Dr napewno rozwiąże problem . Bardzo sympatyczny ciepły człowiek .

  Zobacz wszystkie opinie (60) o tym lekarzu


 • Hanna Myśliwiec

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10Usługa: zbadanie znamion

   Pełen profesjonalizm, życzliwość i kultura. Serdecznie dziękuję. Pani doktor bardzo wnikliwe obejrzała wszystkie zmiany na skórze i udzieliła obszernych informacji.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED, Białystok, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Trafiłem do przychodni z zaawansowaną łuszczycą. Pani doktor bardzo merytorycznie przeprowadziła ze mną wywiad lekarski. Nie zadawała kłopotliwych pytań i nie mówiła zbędnych komentarzy. Dyskretnie obejrzała zmiany. Przedstawiła metody leczenia i zaproponowała skuteczną. Wszystkie wyjaśnienia były konkretne. Poza tym pełny profesjonalizm w podejściu do pacjenta i jego problemów i do tego miła atmosfera. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Dominik Masny

  Dermatolog, lek.

  • G

   Polecam z całego serca. Dr Masny zna się na swoim fachu. Bardzo dobry specjalista, przy czym bardzo sympatyczny :)