Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Publiczny Samodzielny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzkie Centrum Medyczne

Aleja Witosa 26

45-418 , Opole , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Kuśnierkiewicz

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Opole, ul. Fieldorfa 2Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo konkretny lekarz , wyjaśnił wszystko, zbadał i skierował do odpowiedniego specjalisty. Pomógł na tyle ile było to możliwe . Polecam Pana doktora

  • H
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Opole - ul. Emila Fieldorfa 2Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan Doktor bardzo szczegółowo określił mi stan mojego kolana oraz wyznaczył jak najskuteczniejsze leczenie w celu naprawy stawu kolanowego.
   Jestem pod ogromnym wrażeniem w miłym i profesjonalnym podejściu Pana Doktora do pacjenta i jego choroby.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Dariusz Naworski

  Chirurg,

  • C

   Polecam, konkretny, posiada wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, cierpliwy,


 • Wanda Urbańska

  Diabetolog,

  • D

   Na cukrzycę typu II choruję od 2005 r. Po majowym pobycie w ŚCCS w Zabrzu nakazano mi schudnąć ok. 20 kg aby mieć jakiekolwiek szanse na kandydowanie do przeszczepu serca. Mieszkamy w gminie Kluczbork i panią doktor znaleźliśmy z żoną w internecie. Zadzwoniliśmy do poradni w WCM i po nakreśleniu sytuacji, w jakiej się znalazłem , mimo dużej ilości osób czekających na przyjęcie, pani doktor wyznaczyła nam szybki termin przyjęcia. Jakież było nasze zdziwienie, kiedy dowiedziałem się od przemiłej p. pielęgniarki z poradni, że źle mieszam insulinę, w złe miejsca daję zastrzyk i pod złym kątem. Dopiero tutaj po tylu latach leczenia przeszedłem kurs dawkowania i iniekcji insuliny. Pani doktor Urbańska w bardzo miły, kontaktowy sposób wyjaśniła nam istotę choroby, jej skutki i ,,wzięła się za regularne zmniejszanie wcześniej zalecanych dawek przez innego lekarza, które spowodowały nadmierne tycie. Pani doktor kontroluje moją dietę, jest zadowolona z moich postępów, a ja i małżonka - z szalenie ciepłych rozmów z nią. Do tego momentu schudłem 23 kg, oczekuję na wpis do rejestru kandydatów do przeszczepu. Gorąco polecamy p. doktor!

  • G

   Zgadzam sięw 100% z moją poprzedniczką. Mam podobny staż chorowania i bardzo podobną opinię na temat Pani Doktor. Na wizyty jeżdże z przyjemnością bo oprócz fachowej porady Pani Doktor zawsze ma czas by po prostu porozmawiać. Nie znaczy to oczywiście ,że nie mam respektu do tego co jest mi zalecone.
   Uważam, że w przewlekłej chorobie bardzo ważny jest nasz kontakt z lekarzem prowadzącym. Nie może on być zbyt sztywny bo wtedy ze stachu będziemy mieli tendencje do zatajania całej prawdy, a z kolei jak jest zbyt swobodny to wtedy może zajść niebezpieczeństwo bagatelizowania poważnych objawów.
   Ogólnie rzecz biorąc mogę powiedzieć,że Pani doktor jest osobą kompetentną, taktowną, tolerancyjną a zarazem zdecydowaną ,otwartą i skromną. Polecam wszystkim zmęczonym którzy przeszli już trochę lekarzy w swoim życiu.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Wręczycki

  Urolog,

  • R

   Pan doktor Wręczycki to świetny lekarz i diagnosta..Także wspaniały szlachetny człowiek.
   Uratował mi życie.Dlatego gorąco Go polecam wszystkim szukającym pomocy urologicznej.


 • Julianna Semianów

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • E

   Witam,
   pierwsza wizyta u chirurga dziecięcego przeraziła mnie, gdyż w głowie się nie mieści jak można mieć takie podejście do dzieci. Lekarz atakujący, miałam wrażenie, że pracuje za karę, nieuprzejma i w dodatku mało komunikatywna. Mam nadzieję, że jako specjalista się sprawdza, ale przed wizytą proszę się odpowiednio nastawić.


 • Przemysław Lipski

  Internista, lek.

  • Ż

   Lekarz z powołania. Miły, serdeczny, bardzo kulturalny. Dbający o pacjenta. Przejmujący się jego stanem zdrowia. Posiada dużą wiedzę, którą umie się podzielić podczas wizyty- tłumacząc wszystko bardzo dokładnie. Bardzo polecam.


 • Krzysztof Adam Kudyba

  Chirurg,

  • S

   Bardzo dobry specjalista w dziedzinie chirurgii bariatrycznej, byłam przez niego operowana w zeszłym roku we wrześniu, miałam przeprowadzoną resekcję żołądka w związku z otyłością. Uważam, że to bardzo rzeczowy i przyjaźnie nastawiony do pacjenta lekarz, odpowie na każde pytanie wyczerpująco, kontrole pooperacyjne to sama przyjemność. Polecam :)


 • Marek Czerski

  Urolog,

  • M

   Pełen profesjonalizm zarówno na wizycie prywatnej jak i z nfz bardzo szybka diagnoza i decyzje szybkie i trafne. Zdiagnozować nowotwór( biorąc pod uwagę badania usg udp kosultacje i markery) i ustalić termin operacji w ciągu 5 dni to rzadko się zdarza

  • I

   Owszem p. lekarz był miły i uśmiechnięty, aż do momentu kiedy się okazało, że nie mam ochoty chodzić do jego prywatnego gabinetu. Do tego ironiczne komentarze do sposobu dotychczasowego leczenia prowadzonego przez innego lekarza- Z PROWINCJI!


 • Alina Maria Majer-Jabczyńska

  Okulista,

  • Miła, uprzejma znająca się na rzeczy lekarka..dobre podejście do dzieci..każdą wizytę wspiminam sympatycznie


 • Zbigniew Marcin Florczak

  Chirurg, Neurochirurg,

  • J

   Janusz Szydłowski ,miałem wypadnięcie jądra miażdżystego przestrzeni l4/l5 z niewładem prawej kończyny od kolana w dół .Dzięki szybkiemu zabiegowi przez Pana dok chirurgii Zbigniewa FLORCZAKA z WOJEWÓDZKIEGO CENTRUM MEDYCZNEGO w OPOLU w dniu 11 02 2009, odzyskałem pełną sprawność w 5 miesięcy po zabiegu .Wdzięczny pacjent z życzeniami tak owocnej pracy i oby każdy był tak zadowolony jak ja . Serdeczne dzięki

  • P

   Jestem miesiąc po operacji - szyja. Dwa implanty i przepuklina. Bałam się operacji, bała się rodzina, ale jeśli będzie konieczna kolejna to też zgłoszę się do doktora FLORCZAKA.
   Czuję się świetnie, skończyły się szyjne bóle migrenowe, odstawiłam tabletki przeciwbólowe.
   Wcześniejsze zabiegi rehabilitacyjne to ...strata czasu.
   Co prawda do WCM trafiłam ze skierowaniem od dr Łątki, ale widocznie były trudniejsze przypadki ponieważ operował mnie przemiły dr Florczak, który przed operacją wyczerpująco odpowiadał na moje pytania, nigdzie się nie spieszył,miał czas dla pacjenta, wręcz dodał mi otuchy. Niestety wychodziłam w sobotę, kiedy był nieobecny, więc tą drogą (telefon to za mało) chcę mu jeszcze raz BARDZO PODZIĘKOWAĆ nie tylko za to jakim jest lekarzem, ale też za to jakim jest .....człowiekiem. A to rzadkie przypadki w służbie zdrowia.


Powiązane wyszukiwania