O nas

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl w Krakowie jest wysokospecjalistycznym zespołem ekspertów w dziedzinie zdrowia psychicznego. Zespół tworzą Profesorowie psychiatrzy - Kierownicy najbardziej prestiżowych Klinik Psychiatrycznych w Polsce oraz Ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, uznani psychiatrzy i psychoterapeuci kliniczni. Działamy w oparciu o model Evidence Informed Practice, ponieważ jesteśmy praktykami pracującymi również naukowo w projektach badawczych odnośnie najnowszych metod leczenia trudności natury psychicznej.
Świadczymy usługi z zakresu leczenia depresji, zaburzeń odżywiania się, zaburzeń nerwicowych i lękowych, zaburzeń seksualnych, uzależnień, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń snu, pomagamy w budowaniu związku/miłości. Praca z psychoterapeutą i coachem pomoże również w rozwoju Twojego potencjału – lepszym planowaniu, osiąganiu celów, efektywnym działaniu, bardziej satysfakcjonującej współpracy z ludźmi oraz rozwinie Twoje umiejętności tworzenia bliskich relacji. Naszym celem jest stworzenie wszechstronnej pomocy dla naszych pacjentów.
Pomagamy kompleksowo. Jeśli w czasie leczenia będzie potrzebna konsultacja innego specjalisty, nie musisz się martwić, gdzie znaleźć takiego, któremu możesz zaufać. Przyjmuje on w PsychoMedic.pl.
Publikujmy materiały psychoedukacyjne oraz praktyczne porady wspierające leczenie na stronie poradni w zakładce Blog oraz w rubryce Specjalista poleca. Tworzymy filmy psychoedukacyjne, oraz udzielamy wywiadów w mediach. Gdy szukasz psycholog w Krakowie lub psychoterapeuty to my jesteśmy najlepszym wyborem. Dokładamy wszelkich starań abyś, w naszej Poradni poczuł się komfortowo, dbamy o atmosferę akceptacji, zrozumienia, życzliwości. Dyskrecja jest dla nas bardzo ważna.
Nasi specjaliści są nie tylko fachowcami w swojej dziedzinie, ale również pasjonatami, autentycznie zaangażowanymi w sprawy swoich pacjentów. Nadaje to szczególny charakter Poradni PsychoMedic.pl. Dbamy również o czas naszych pacjentów. Wizyty odbywają się punktualnie, abyś nie musiał spędzać swojego czasu na oczekiwaniu. Nasi psychiatrzy współpracują ze szpitalami i instytutami psychiatrycznymi na terenie całego Krakowa. Jeśli Twoje trudności wymagają hospitalizacji, wiedzą gdzie Cię pokierować, abyś uzyskał najlepszą pomoc. Znają specyfikę leczenia w tych ośrodkach ze swojego własnego doświadczenia pracy w różnych szpitalach. Dlatego większość naszych pacjentów/klientów przychodzi do nas z polecenia, co jest najlepszą dla nas rekomendacją! Zapewniamy najwyższą jakoś usług i gwarantujemy bardzo dobrze przygotowany oraz wykwalifikowany personel. Zapraszamy do umówienia wizyty z psychologiem lub psychiatrą PsychoMedic.pl.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
 • Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
 • Wystawianie zaświadczeń lekarskich
 • Opinie psychologiczne
 • Opinie psychiatryczne
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (311)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Dariusz Miękisz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Dr Miękisz to doświadczony i empatyczny specjalista w dziedzinie psychiatrii, który potrafi skutecznie pomóc w poprawie zdrowia psychicznego. Jego podejście do pacjenta jest indywidualne i uwzględniające specyficzne potrzeby. W trakcie mojej wizyty u dr Miękisza odczułem, że jestem w dobrych rękach i że mój stan zdrowia psychicznego jest dla niego priorytetem. Polecam dr Miękisza jako godnego zaufania lekarza psychiatrę.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Bochenek Inny

  Lekarz nie okazuje empatii i w stawianiu diagnozy nie bierze pod uwagę wyników badań lekarskich. W żaden sposób mi nie pomógł.

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Twardosz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Przyjazna atmosfera,profesjonalne podejście, dobry prognostyk na leczenie

  D
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Natalia Buczek - Kurowska konsultacja psychiatryczna dzieci (kolejna wizyta)

  Udałam się na wizytę do pani Natalii z polecenia, muszę przyznać, że po raz pierwszy poczułam że nareszcie wiem co się dzieje z moim dzieckiem, wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, ani razu nie poczułam się „oceniana” jak również syn z przyjemnością odpowiadał na pytania. Pani doktor jest bardzo ciepłą osobą, z bardzo dobry podejściem do dzieci, o rzetelnej wiedzy, która z cierpliwością pracuje z dzieckiem jak również odpowiada na wszelkie pytania rodzica. Z całego serca mogę polecić panią doktor każdemu.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Anna Cyz konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Nice doctor. Knows well how to help. I can recommend.

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Anna Rutkowska-Kęsek konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani doktor jest bardzo ciepłą osobą i świetną specjalistką. Po wizytach czuję się podbudowana. Pani Anna szczegółowo odpowiada na niejasności oraz moim zdaniem ma bardzo dobrą intuicję. Zaordynowane leczenie pomaga.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Załuska konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta na 5 gwiazdek, Pani była bardzo miła i zaangażowana, czuje ze jestem w dobrych rękach

  S
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Anna Rutkowska-Kęsek konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani doktor wykazała zainteresowanie, słuchała uważnie tego, co miałem do powiedzenia. Wykazała zrozumienie i czułem chęć pomocy z jej strony. Szczegółowo przedstawiła swoje przemyślenia podkreślając, że diagnoza nie powinna być stawiana w moim przypadku szybko i że powinienem poddać się dodatkowym badaniom. Jestem bardzo zadowolony z rozmowy

  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Anna Cyz konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani Doktor jest bardzo miła, uważnie słucha i dobiera odpowiednie leczenie farmakologiczne. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, czuję się komfortowo podczas wizyt. Bardzo polecam:)

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Anna Rutkowska-Kęsek konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo miła i empatyczne Pani Doktor. Szczegółowo wyjaśniła mi dalsza drogę mojego leczenia. Rozmowa przebiegała w miłej atmosferze.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania