Informacje o placówce

Gabinety

Psie Pole

A.Brücknera 47-49

51-411 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Psie Pole

al. Boya-Żeleńskiego 22

51-160 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Psie Pole

ul. Potockiego 2

51-153 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dagmara Witkowska

  Dermatolog, lek.

  • A

   z problemem świądu całego ciała byliśmy z tatą lat 97 u Pani doktor Witkowskiej.
   Podejście Pani doktor do taty bardzo dobre, natomiast diagnoza i zastosowane leki przyniosły skutek.Zaznaczę,że wcześniej na przestrzeni 10. miesięcy byliśmy u trzech lekarzy dermatologów i nie było żadnej poprawy.

  • A

   Bardzo nieprzyjemna osoba wrecz bezczelna. Wiecznie szukajaca winy w pacjencie. Bylam z wizyta ze lzami w oczach proszac o pomoc. Mialam okropna zmiane na czole, chodzilam przez nia do psychologa. Lekarka mi wmawiala, ze to uszkodzenie mechaniczne. W ogole nie sluchala o czy mowie. A dzis, droga pani doktor, okazuje sie, ze to byl brodawczak odwrocony, ktory rozrosl mi sie do tego stopnia, ze mam 7 cm blizne i byl usuwany chirurgicznie. W niczym nie otrzymalam pomocy, zostalam zbyta. Nawet sie Pani nie pofatygowala, zeby wstac z krzesla i sie temu przyjrzec. Skandal!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


  • M
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacja pediatryczna

   Polecam Panią doktor. Wizyta z dzieckiem przebiegała bardzo sprawnie i z wielkim uśmiechem na twarzy. Widać baaardzo duże doświadczenie.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: konsultacja pediatryczna

   Konkretna osoba, bardzo dobry lekarz z olbrzymią wiedzą. Pani doktor ma kompleksowe podejście do dziecka a nie tylko doraźne leczenie objawów.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Maria Płonka

  Okulista,

  • G

   Wspanialy lekarz z wieloletnim doswiadczeniem. Mila i komunikatywna osobna. gORACO POLECAM.


 • Kireki Omanwa

  Ginekolog,

  • G

   Najlepszy lekarz jakiego znałam, od kąt wyjechał nadal szukam dobrego ginekologa i nic nie mogę zaleście , brakuje mi tego Dr Omanwe. Miły wesoły sympatyczny konkretny lekarz pomocny, tłumaczył jeśli sie czegoś nie do konca zrozumiało a nawet rysował by wyjaśnić pacjentce problem , wyleczył mi torbiele na jajniku

  • B

   Odbierał mój poród, jest rewelacyjny: ma dużą wiedzę, jest delikatny i ma poczucie humoru - co przy porodzie bywa bardzo przydatne.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Anna Szymków-Śpiewak

  Diabetolog, Internista,

  • M

   w Enel Med właśnie zrobili mi USG nerki. Mam kamień wilekości 7 mm i sopaprane bólem święta. Pani doktor tydzień wcześniej po ataku bólu w pierwszej chwili na ostrym dyżurze na Koszarowej pyta z pretensją: Po co Pani wezwała pogotowie?z powodu bólu który nie mijał mimo 2 tabl nos-spa po lewej stronie brzucha i w pęcherzu. na pytanie czy wykona usg odpowiada po prostu nie. Robi badanie krwi, wpisuje nieprawdziwą informację, której na miejscu nie sprawdzam - jestem wykończona od 4 rano.


 • Anna Puławska

  Logopeda,

  • D

   Świetna logopedka, bardzo profesjonalne podejście,świetnie wyprowadza pacjentów z afazji po udarach.


 • Janina Ilczyszyn

  Ginekolog,

  • K

   Do Pani dr Ilczyszyn wybrałam się w grudniu, w pierwszym trymestrze ciąży. Ciąża była stwierdzona na usg przez innego ginekologa, który niestety wyjechał na kilka miesięcy za granicę, więc nie mógł dalej prowadzić mojej ciąży. Zalecił, abym zrobiła 3 badania Beta Hcg w celu potwierdzenia rozwoju płodu. Zarejestrowałam się do Pani Ilczyszyn. Jako że nigdy nie uczęszczałam do tej przychodni, nie wiedziałam, że nie mają tam aparatu usg. Przy telefonicznej rejestracji nikt mnie o tym nie powiadomił, chociaż zaznaczyłam, że jestem w ciąży.
   Z prawidłowymi wynikami (potwierdzającymi, że ciąża rozwija się prawidłowo) wynikami przyszłam do Pani doktor. Już na początku rozczarował mnie brak aparatury usg, o którym nikt mnie nie poinformował. Dr Ilczyszyn nawet nie spojrzała na moje wyniki. Zbadała mnie i stwierdziła, że na pewno nie jestem w ciąży! Skołowana zapytałam jak to możliwe i wyjaśniłam jej (po raz drugi, najpierw zrobiłam to,gdy tylko weszłam do gabinetu), że ciąża jest potwierdzona. Dr zbadała mnie jeszcze przez odbyt, obejrzała piersi i pouciskała brzuch, co utwierdziło ją w tym, że ciąży nie ma. Gdy zapytałam co mam teraz zrobić, odpowiedziała, że "cieszyć się, bo jestem za młoda na dziecko". Nie zaleciła mi żadnej wizyty w szpitalu, stwierdziła, że zapewne mam problemy hormonalne, zaleciła czekać na miesiączkę i pożegnała się. Wyszłam z jej gabinetu załamana i skołowana. Nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem i tak przedmiotowym traktowaniem pacjenta. Jeszcze tego samego dnia prywatny lekarz ginekolog potwierdził moją ciążę.
   Podsumowując, uważam, że Pani Ilczyszyn jest lekarzem bezczelnym, niekompetentnym i (proszę wybaczyć) starej daty. To już nie PRL, że każdemu można bezkarnie mówić co ślina na język przyniesie. Jeśli lekarz nie prowadzi ciąży, powinno się to wziąć pod uwagę przy rejestrowaniu pacjentek, nawet jeśli rejestracja jest na NFZ...
   Nie polecam nikomu, a wręcz przestrzegam.

  • E

   Zachęcona dobrymi opiniami, zdecydowałam się umówić na wizytę do Pani dr Ilczyszyn. Nie zgodzę się jednak z ocenami moich poprzedniczek. Dla mnie dr Ilczyszyn jest neutralnym lekarzem.
   Z jednej strony muszę przyznać, iż badanie ginekologiczne wykonuje ona w całkowicie bezstresowych warunkach. Dodatkowo bada też piersi - co zdarza się dość rzadko wśród ginekologów.
   Z drugiej jednak strony Pani dr Ilczyszyn jest osobą małomówną, tzn. po wypisaniu recept, nie tłumaczy dokładnie pacjentce np. jak ma stosować dany lek, trzeba to od niej wyciągnąć. Dla mnie stanowi to duży problem, lubię, gdy lekarz sam z siebie wyjaśnia wszystko. Potem jak sprawdziłam w Internecie leki, które przepisała mi Pani dr Janina Iczyszyn, okazało się, że nie powiedziała mi paru istotnych rzeczy dot. ich stosowania.
   Dr Ilczyszyn przyjmuję w Przychodni przy ul. Brucknera w ramach NFZ. Na wizytę czekałam ok. miesiąca.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Wanda Berlik-Zmyślona

  Neurolog,

  • nie wiem jak obecnie, miałem okazję poznać tą panią 3 lata temu.
   Schematyczna, pacjenta traktuje jak przedmiot, bardziej ją interesują papierki niż choroba i chory , wiedzę ma nieposzerzaną od pół wieku .
   Znam kilka osób, które zrezygnowały z usług tej pani z powodu jej niekompetencji i obcesowości.
   Mimo dużych kolejek i permanentnego braku miejsc do neurologów nie polecam


 • Andrzej Obojski

  Alergolog, Internista,

  • B

   Wspaniały lekarz, pracuje z powołania. Słucha pacjenta, każdy pacjent jest człowiekiem, nie numerem w kartotece. Pomógł mi nie raz, zawsze zalecał odpowiednie testy a gdy byłą potrzeba to "ochrzanił" za brak regularnego brania leków, czy stosowania się do jego zaleceń. Polecam całym sercem! Oby jak najwięcej takich lekarzy!

  • L

   Oceniam neutralnie, choć o parę dodatkowych badań musiałem się sam upomnieć. Niemniej otrzymałem co chciałem i nie mam uwag.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Artur Drozdowski

  Psychiatra,

  • Lekarz bardzo dokładny przy badaniu pacjenta ,jest otwarty w dialogu z pacjentem ,bez barier rozmawia się przy lekarzu nie odczuwa się dystansu pacjent-lekarz.Na mnie wywarł pozytywne wrażenia.

  • G

   Pan co chwile tylko patrzył na zegarek i za okno, będąc kompletnie nie zainteresowanym tym co mówię lub przerywając mi co chwila nic nie wnoszącymi wywodami. Wręcz podśmiewał się lekko z moich problemów i próbował mi tłumaczyć jakie są nieracjonalne. Gdybym sama tego nie wiedziała to bym nie musiała korzystać z pomocy takiego lekarza i wtedy nie było by w ogóle problemu. Odniosłam wrażenie, że dobrze się bawi. Borykam się z tym problemem już od prawie 10 lat i chodziłam wcześniej do innego psychiatry a także na psychoterapię i przez 6 lat prawie miałam spokój i nagle wróciło i chciałam dojść z lekarzem czym to może być spowodowane (najprawdopodobniej wiem, co mogło być przyczyną, ale nie dał mi dojść do słowa, a jak coś próbowałam powiedzieć to mi przerywał) i jak temu przeciwdziałać, natomiast on skupił się na tym co jest teraz kompletnie nie zwracając uwagi, co mówię o doświadczeniach ze swojej przeszłości, które mają ogromny wpływ na stan obecny. Uczepił się jednej rzeczy, którą powiedziałam i cały czas powtarzał to samo przez 30 min nie wnosząc nic nowego i coś czego nie wiem, po czym szybko wypisał receptę z jakimś lekiem i się pożegnał... Po prostu czuję niesmak po tej wizycie i żałuję, że tam poszłam bo zanim poszłam do tego lekarza udało mi się samej mniej więcej uporać z problemem, ale postanowiłam mimo wszystko się skonsultować i nasłuchałam się totalnych głupot z którymi kompletnie się nie zgadzam. Lekarz wyciągał daleko posunięte wnioski po 5 minutach rozmowy i próbował wmówić mi różne rzeczy, co być może by się udało gdybym pierwszy raz miała do czynienia z tą chorobą i nie wiedziała co się ze mną dzieje i nie znała siebie i nie przechodziła już wcześniej leczenia i psychoanalizy. Po wizycie poczułam się znacznie gorzej. Nie polecam. Zero profesjonalizmu, olewatorskie i kpiące podejście do pacjenta i jego problemów.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania