Przychodnia Zdrowia Frysztak

(75 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Zdrowia Frysztak

ul. 700 lecia Strzyżowa

38-100 , Strzyżów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Kik

  Stomatolog, lek. dent.

  • P

   Jeden z lepszych stomatologów w Strzyżowie. Miły i uprzejmy, wizyta to przyjemność. Z usług protetycznych jestem bardzo zadowolona.

  • P

   Moim zdaniem najlepszy stomatolog w Strzyżowie (a dane mi już było korzystać z usług wielu pracujących w tej miejscowości dentystów). Pan Kik to lekarz z powołania - ma świetne podejście do pacjenta a zarazem jest świetnym specjalistą. Wykonuje swoją pracę z wielkim poświeceniem i zaangażowaniem! Z całą pewnością mogę polecić tego stomatologa i jak napisał mój "przedmówca" życzę wszystkim aby tylko takich lekarzy jak Pan Kik spotykali na swojej drodze życiowej! :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Bargieł-Wierdak

  Okulista, lek.

  • A

   Zdecydowanie NIE POLECAM wizyty u pani doktor z kilku istotnych powodów: nie szanuje pacjenta (spóźniła się 15 minut, kolejne 10 minut przygotowań, bez prostego dzień dobry i przepraszam dla pacjentów czekających na nią), jest osobą arogancką (z naszą pięciomiesięczną córeczką zostaliśmy zarejestrowani na godzinę 15:00 podobnie jak kilku innych pacjentów, po wywołaniu naszego nazwiska weszliśmy do gabinetu razem "pewną panią". Zdenerwowana pani doktor zwymyślała kiepską rejestrację po czym wyprosiła nas z gabinetu-"proszę wyjść z tym dzieckiem"! Po takim przyjęciu zrezygnowaliśmy z wizyty u tej osoby więc nie mogę wypowiedzieć się na temat jej kompetencji. Jednak podejście do pacjenta mierne,NIE POLECAM!

  • J

   Bardzo polecam Pania Doktor, bardzo oddana lekarka. Niestety opinia "anonimki" jest bezsensowna oraz bezpodstawne zarzuty są jak najbardziej idiotyczne. To, że trzeba się do lekarza pofatygować to sprawa pacjenta. po drugie primo, na zdrowiu się nie oszczędza, a Pani doktor zapewne zamówiłaby sprawdzone szkła kontaktowe a nie jakieś podejrzane. Jeśli pani się nie zna na polityce biznesu Pani Wierdak, to niech nie mówi pani, że wzięłaby dla siebie pięniadze z nadwyżki cenowej. Dla ogólnej wiadomości mogę dodać, iż wiele gabinetów okulistycznych sąsiaduje z sklepami optycznymi, to jest na porządku dziennym i nie widze tu jakiegoś wiekszego "krętactwa" co do spraw zamówień i ogólnych zakupów optycznych.
   Jak człowiek się nie zna to wszystko może oceniać pochopnie, widać po komentarzu pani anonimki.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Janusz Słowik

  Ginekolog, dr n. med.

  • A

   Pan doktor usunął mi operacyjnie mięśniaka a zostawił wielką cystę, której nie widział pomimo że jasno wskazałam o jej istnieniu i położeniu. Czeka mnie druga operacja jak tylko zagoją się rany. Prz okazji Pan doktor naruszył mi nerwy i rozerwał laparoskopem mięsień pachwiny - ogromny ból. Chirurg zalecił ograniczony tryb życia, mam chodzić na rehabilitację. Pan doktor sprawdza się jak jest wszystko dobrze, jest miły ale jak jest problem to umywa ręce....sprawa będzie miała ciąg dalszy!

  • K

   byłam w 5 miesiącu ciąży z drugim dzieckiem, w nocy obudziłam się z krwawieniem, przyjechałam z mężem do szpitala, czekałam aż szanowny pan Słowik zechce mnie obejrzeć około 2 godzin, pan doktor spał i nie wolno było mu przeszkadzać, podczas wizyty stwierdził że panikuje i wszystko jest w porządku, nie uwierzyłam mu ponieważ bardzo źle się czułam, nastał ranek, udaliśmy sie do innego szpitala na konsultacje,tam pan doktor stwierdził bardzo poważne zagrożenie ciąży. Po kilku tygodniowym hospitalizowania zostałam wypuszczona do domu.

   Gdy przyszedł czas urodziłam wspaniałego synka, wszystko jest wporządku dzięki szybkiej reakcji kompetentnego lekarza.

   Dziękuje Bogu że nie uwierzyłam Panu doktorowi Januszowi Słowik.


   Gdy wszystko jest w porządku to każdy lekarz sobie poradzi bo żadna to filozofia , zalety i wady lekarza wychodzą dopiero wtedy gdy coś jest nie tak.

   Zdrowie naszych dzieci jest najważniejsze,pamiętajmy o tym przy wyborze lekarza .

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Wiesław Mendyka

  Chirurg, lek.

  • M
   Lokalizacja: RenaUsługa: żylaki

   Bardzo madry mily i opiekunczy lekarz dba o swojego pacjenta chodzi dopytuje po zabiegu czy boli jak sie czuje polecam w 100 procentach tego doktora

  • P

   Przesympatyczny lekarz, z ogromną ilością empatii względem pacjenta. Zarazem wysoko wykfalifikowany specjalista z ogromną ilością wiedzy. Pobyt w szpitalu pod opieką tego lekarza to sama przyjemność.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu