Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczno - Rehabilitacyjna Pulsantis

Ostrowskiego 3

53-238 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Magdalena Strzała - Siedlerska konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor jest kompetentna, wrażliwa i przemiła. Zabieg wykonała z ogromnym wyczuciem i zaangażowaniem, dbając o dobre samopoczucie pacjenta. Szczerze polecam.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lachowski Inny

  Moja opinia jak najbardziej pozytywna.Leczyłam się u doktora 2.5 roku i za drugim podejściem in vitro dziś mam piękne bliźniaczki i najszczęśliwsza na świecie


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lachowski Inny

  Doktor to profesjonalista, którego cechuje przede wszystkim skuteczność i analityczny umysł. Na wizytach rzeczowo informuje o kolejnych krokach, nie jest bardzo wylewny w wyjaśnianiu szczegółów analizy, w trakcie wizyty potrzebuje również momentów ciszy, kiedy analizuje dokumentację - przez co być może niektórym osobym wydawać się mało komunikatywny i empatyczny. Nie jest to jednak prawda, Doktor jest bardzo ciepłym i życzliwym człowiekiem, należy tylko umożliwić mu diagnostykę i przeprowadzanie leczenia.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Arkadiusz Gryglak Inny

  Z całego serca polecam doktora Gryglaka. Dawno nie trafiłam do tak sympatycznego lekarza. Rzeczowy , konkretny , empatyczny. Przede wszystkim swietny specjalista! Doktor poprawnie postawil diagnozę. Dzięki niemu moge funkcjonować bez bólu.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lachowski Inny

  Moja opinia jest pozytywna. Lekarz jest empatyczny, odpowiada na pytania, udziela informacji i ma ciepły, spokojny głos (co dobrze wpływa na skołatane nerwy pacjentek). Na wizytach czułam się swobodnie. Podczas zabiegów (punkcji i transferów) i badań miałam mało stresów, ponieważ wiedziałam, że jestem w dobrych rękach.
  Pierwsze wizyty mogą wydawać się "suche", wynika to z procedur in vitro, trzeba wykonać dużo badań, jest też sporo papierologii. Później, gdy z poznamy się lepiej z lekarzem, jest lepiej.
  Mała rada dla przyszłych pacjentek - proszę pisać zwięzłe i konkretne wiadomości do lekarza, ponieważ odpowiada szybko, ale krótko np. jednym zdaniem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Hooshin Selahi konsultacja laryngologiczna

  Pacjentka (78 lat) z potężnym bólem ucha, osłabieniem takim , że ledwo może chodzić, wahaniami temperatury itp. a Pan doktor po ledwie zerknięciu do uszu, odesłał z kwitkiem na badanie słuchu... Zero lekarstw, zaleceń itp. Wyrzucone pieniądze, zmarnowany czas, a właściwy problem nawet nie tknięty. Nie polecam, a wręcz odradzam wizyty u tego laryngologa.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lachowski Inny

  Cenię Pana doktora za zaangażowanie, zaproponowany jasny przebieg leczenia i przede wszystkim jego efekty. Jeżeli ktoś szuka lekarza, który zdiagnozuje i poprowadzi leczenie to wyłącznie dr Lachowski. Konkretnie, zadaniowo i z oczekiwanymi efektami :-). Polecam!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lachowski Inny

  Dzięki Doktorowi jesteśmy rodzicami. Kilka lat temu urodził nam się syn,
  a teraz córeczka. Profesjonalista i fachowiec. Dokładnie analizuje wyniki, stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Dla nas to jeden z najlepszych lekarzy, który stanął "na naszej drodze". Doktorze, dziękujemy za dobry start naszych dzieci.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Lachowski Inny

  Niestety nie mogę wystawić pozytywnej opini Panu Doktorowi. Zacznę od tego, że nasza wizyta w miała miejsce we wrześniu 2020 roku, jednak dopiero teraz jestem w stanie ją opisać. Pan Doktor od początku był opryskliwy, nieprzyjemny i nieempatyczny. Odczuliśmy jakby miał nam za złe, że wogóle do niego przyszliśmy po pomoc. Bezskutecznie staraliśmy się z mężem przez kilka miesięcy o dziecko. Przyszliśmy na wizytę już z kilkoma wynikami ( moimi i mojego męża). Lekarz nie był nimi wogole zainteresowany i dał nam listę badań do wykonania. Od razu zaczął mówić o invitro ( typowe nastawienie na kasę). Nigdy tam już nie wróciliśmy. Dodam tylko, że po czterech miesiącach od wizyty zaszłam w ciążę i dziś jestemy szczęśliwymi rodzicami (wystarczyła zmiana diety i suplementy dla męża).


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paulina Czarnecka Inny

  Byłam badana przez Panią doktor po raz kolejny Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie USG opisane szczegółowo Pani doktor spokojnie i zrozumiale tłumaczyła badanie węzłów i ślinianek Polecam i dziękuję


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania