Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

WIODĄCY NIEPUBLICZNY OŚRODEK ROZPOZNAWANIA, LECZENIA I PROFILAKTYKI NOWOTWORÓW, KONSULTACJE doświadczonych specjalistów z Centrum Onkologii oraz innych wiodących ośrodków warszawskich

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (19)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Danuta Piotrowska-Wejroch Inny

  Do doktor trafiłam z babcią której rak podstawnokomórkowy już zbliżał się do linii oka. Pani doktor precyzyjnie go wycięła dawkując tak znieczulenie miejscowe że obciążona innymi chorobami babcia nie musiała być uspana i też nie czuła bólu. Wszystko pięknie się zagoiło. Nowe ogniska (małe) bo to chyba już standard że ten typ nie odpuszcza lekarz usuwała laserem na kontrolnych wizytach. Babcia dożyła sędziwego wieku nieoszpecona podstępnym nowotworem pod okiem Pani doktor. Dziękujemy.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Mazur Inny

  Doktor Mazur ma ogromne doświadczenie i wiedzę. Jest oddany swoim pacjentom- nie poszedł drogą zdobywania tytułów- ten czas poświecił na ratowanie życia tysiącom kobiet. Jest pełen empatii, delikatny wobec pacjenta, ciepły, współczujący, za to go kochamy. Ma umysł ostry jak brzytwa, jasny, jest pewien tego co robi i swoich decyzji, dlatego mu ufamy. Kocha go cały zespół w 3 miejscach, w których byłam. Jeśli Droga Pacjentko będziesz czekała na swoją wizytę w PFESO,bądź cierpliwa,nie unoś się,wiedz,że w tym czasie Pan Doktor po swoich godzinach pracy wchodzi do pokoju innej pacjentki w NIO, dlatego, że zapytała o Pana Doktora-zajrzy do niej by odpowiedzieć na pytania i sprawić, żeby czuła się zaopiekowana i spokojna przed jutrzejszą operacją. Jeśli chcesz idź na wizytę do Pana Doktora do One Clinic- tam jest bardzo elegancko i przyjemnie upłynie Ci czas oczekiwania na wizytę. Bądź pewna, że nie ma znaczenia gdzie trafisz - Pan Doktor zajmie się Tobą w 100% z oddaniem i profesjonalizmem.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Zbigniew Mentrak

  Jak można być tak pozbawionym empatii, mając przed sobą przerażoną kobietę z wynikiem usg wskazującym na nowotwór złośliwy, nie robiąc własnego usg, w zasadzie nie badając, bez wyniku biopsji, powiedzieć, że prawdopodobnie jest to bardzo agresywny nowotwór z odległymi przerzutami!? Nawet jeśli, to tyle się mówi o pozytywnym nastawieniu pacjenta do leczenia, jak znaleźć siłę żeby walczyć po takiej wizycie. Ja rozumiem, że doktor nie będzie głaskał po głowie, ale przy każdym typie nowotworu jest jakieś leczenie, jakieś opcje. Wizyta trwała 5 minut! Myślę, że każdy lekarz powinien się zastanowić czy chciałby aby ktoś z jego bliskich był tak potraktowany jak oni sami czasami traktują pacjentów. Lekarz nie musi być miły ale nie może nigdy zabierać nadziei, zwłaszcza w przypadkach gdy nie ma jeszcze pełnej diagnostyki. Absolutnie nie polecam wizyty u tego lekarza.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Lenartowicz Inny

  Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalną opiekę i dużą życzliwość. Życzę dalszej satysfakcji z wykonywanej pracy i wszelkiego dobra w życiu osobistym.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Olszewski Inny

  Bardzo konkretny i zaangażowany Doktor. Dokładnie przeanalizował wyniki, objaśnił, rozrysował i przygotował dalszy plan leczenia. Jest niesamowicie skuteczny i dokładny - tzw. człowiek czynu. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Pana Macieja, polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Bauer-Kosińska konsultacja onkologiczna

  Polecam, Pani Doktor wyjaśniła wszystko, dała namiary do innego lekarza.
  Podejście do pacjenta jak najbardziej na plus

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Danuta Piotrowska-Wejroch Inny

  Bardzo konkretnie, w miłej atmosferze, bez straszenia, profesjonalnie. Poza tym podjęła dodatkowe kroki, żebym mogła od razu zrobić jeszcze dodatkowe badania, które wyjaśnią więcej. Polecam Panią Doktor.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Danuta Różewska Inny

  Bardzo spokojna, rzeczowa i przyjazna - dość krępujące czynności diagnostyczne zupełnie nie spowodowały najmniejszego dyskomfortu. Pomocna w planowaniu dalszej ścieżki leczenia.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Leszek Królicki Inny

  Wspaniały, bardzo kompetentny lekarz. To najlepszy endokrynolog jakiego spotkałam. Poza tym, jest cudownym, ciepłym, bardzo empatycznym Człowiekiem. Wnikliwa diagnoza plus doskonały dobór leków to gwarancja, aby poczuć się dużo lepiej. Dzięki Panu Profesorowi moje problemy z tarczycą są prawie niezauważalne. Dziękuję serdecznie

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Żuchowska-Filon Inny

  Do Pani Doktor chodzę na badania od około 15 lat. Profesjonalizm i zaangażowanie w badanie, szczegółowe wyjaśnienia, duża wiedza i niesamowicie przyjazna atmosfera sprawiają, że czuję iż moje zdrowie jest w bardzo, bardzo dobrych rękach :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Mokotowska 15, 00-640 Warszawa Pokaż w Google Maps
Medicover
Powiązane wyszukiwania