Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa Nr 1

Armii Krajowej 35

59-300 , Lubin , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Bijak Inny

  Najlepszy w tym co robi, bez bicia piany, pozostawienie diagnozy przy weryfikacji wyników bez wrozenia z fusów, Polecam w 100 %


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Kulczycka Inny

  Zdecydowanie odradzam Panią dr. Poszłam z problemem zatkane go ucha. Ucho zostało przepłukane po czym poinformowałam, że nic to nie dało. Dr stwierdziła że jest już odetkane. Mówię, że odczuwam ból na co dr stwierdziła że nie ma zaczerwienienia żadnego i podrażnienia i tyle. Na tym zakończyła się wizyta. Brak pomocy i rozwiązania problemu. Odradzam, 155zł wydane na marne. Po wizycie pogorszył się ból ucha, jest okropny. Odradzam, proszę omijać szerokim łukiem. Wizyta w Lubinie w przychodni na słonecznej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Worobiec Inny

  Nie polecam tego lekarza. Przyszedłem z konkretnym problemem, a Pan doktor stwierdził że to nic takiego. Jedyna rada dla mnie jaką otrzymałem to się nie stresować.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Jaworska Inny

  Z całego serca polecam panią Iwonę. Mimo że miałam trudny poród, dzięki Pani czułam się zaopiekowaną i pewna. To jest silna, pozytywna kobieta, która mnie przeprowadziła przez prawie cały mój pierwszy poród. Po porodzie musiałam spędzić prawie tydzień w szpitalu. Nie mogłam się widywać z moim mężem. Z całą pewnością nie był to najlepszy czas w moim życiu. Ale Pani Iwona często wpadała do mnie przez co otrzymywałam dawkę pozytywnej energii. Przez optymizm oraz wsparcie tej kobiety, przeszłam przez ten trudny okres. Dostawałam dużo porad od znajomych, że rodziły w szpitalu bez indywidualnej położnej. Jednak osobiście uważam, że to była najlepsza decyzja w naszym życiu. Nie mam pojęcia, jakbym sobie poradziła sama w tych czasach Pandemii i niepewności przy swoim pierwszym tak wyjątkowym porodzie. Dziękuję ode mnie, męża i “Marzyciela” Poród 24.02.2021


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jan Dudziak Inny

  Lekarz bardzo mily,wszystko spokojnie wytłumaczył. Na wizycie odrazu wykonal USG konkretnie odpowiadał na pytania. Polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Worobiec Inny

  Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Przyszłam do niego z silnym bólem żołądka, nie wysłuchał nawet objawów jakie przy tym mi towarzyszyły, rozmawiał długo przez telefon. Dałam mu wyniki podstawowe, po czym stwierdził że nie jest wróżką i nie wie co mi dolega. Pan doktor chciał żebym miała ze sobą szereg różnych badań, usg, gastroskopię, inne wyniki i najlepiej żeby tam pisało co mi jest. Gdzie po to szłam do specjalisty żeby on zlecił mi badania które uważa że trzeba zrobić, bo ja tego nie wiem. Nie dał nawet żadnego skierowania czy informacji jakie jeszcze badania mam zrobić. Powiedział że w ramach wizyty na drugi dzień zrobi mi gastroskopię, napisał na którą godzinę mam być, a jak przyjechałam na nią to powiedział że za darmo nie zrobi tylko muszę zapłacić kolejne 250 zł. Zmarnowany czas i pieniądze.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Worobiec Inny

  Miałam wykonywaną kolonoskopie na nfz i jestem bardzo zadowolona Pan doktor Jacek Worobiec jest doskonałym specjalistą badanie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie i bezboleśnie . Polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Worobiec

  Trafiłam do Pana doktora po wykonaniu gastroskopii u innego lekarza, aby przepisał mi leki na moją chorobę i aby dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat (podczas gastroskopii wyszło mi parę dolegliwości). Czułam się bardzo źle przez długi czas i udałam się do Pana doktora z nadzieją, że mi pomoże a jednak wizyta kompletnie nie przebiegła po mojej myśli. Pan doktor nie powiedział mi nic na temat choroby, nawet gdy zadawałam pytania to już wypraszał mnie z gabinetu bo nie ma czasu, przepisał mi leki na wrzody podczas gdy nie chorowałam na nie. Praktycznie nie patrzył się na mnie jak ze mną rozmawiał. Stwierdził że moja przypadłość może być następstwem stresu, i że mam się odstresować i czekać aż przejdzie. Nie polecam wizyty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dagmara Janczak-Sondej badania immunologiczne

  Bardzo profesjonalna, dociekliwa, rzetelna. Trafnie postawiła diagnozę, w moim przypadku nie było to jednoznaczne i łatwe. Nie mam obawy, ze zlekcewazy/przeoczy ważne informacje.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Kulczycki zabieg przepukliny

  Świetny specjalista fachowe podejście do problemu super podejście do pacjenta jak i człowieka. Przed i po zabiegiem interesuje się pacjentem i nawet w czasie prywatnym służy pomocą. Dziękuję bardzo Panu doktorowi niby tylko przepuklina ale w dobrych rękach.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania