Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Biwakowa 3

80-229, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Abrahama 25, VII Dwór

80-307, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Kilińskiego 34

80-452, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Kołobrzeska 46

80-394, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Polanki 7, Oliwa

80-308, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

Majewskich 26

80-457, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Chomińska-Dorn

  Okulista, lek.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Doktor Chomińska-Dorn na pierwszy rzut oka wydawała się bardzo zdystansowana. Okazało się natomiast, że jest fantastyczną osobą (oko jednak było chore :) ). Wszystkie badania przeprowadziła niezwykle delikatnie, dokładnie tłumacząc co się dzieje i co mam robić. Po wszystkim zostałam poinformowana co mi dolega i jak się z tego wyleczyć. Pani Doktor jest bardzo profesjonalna, widać że kocha to, co robi. Nie zbywa pacjentów, tłumaczy, opowiada, cierpliwie odpowiada na pytania.
   Szczerze polecam


 • Rafał Mrozowski

  Chirurg,

  • Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.Usługa: zabieg chirurgiczny

   Pan doktor jest fachowcem w swojej dziedzinie. Zna się na swojej pracy. Co więcej, ten lekarz jest bardzo uprzejmy i stanowi wzór dla innych w podejściu do pacjenta. Polecam.

  • A

   Świetny lekarz, miałam zabieg zaledwie tydzień temu, lecz na chwilę obecną właśnie tego lekarza sobie cenie....

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Baczyński

  Internista, Reumatolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.Usługa: złe wyniki badań

   Jestem mile zaskoczona. Pamiętałam tego lekarza sprzed wielu lat i wtedy nie zrobił na mnie dobrego wrażenia, miałam wrażenie że pacjenci męczą go i denerwują, jego porada była taka na odczepne. Mimo, że wtedy byłam w ciąży to nie przejął się moim stenem zupełnie, nie zlecił nawet podstawowych badań. Od mojego ginekologa od razu dostałam skierowanie do szpitala. Dr. Baczyńskiego zmieniłam szybko ( wtedy) na innego lekarza. Po latach znów trafiłam do pana dr. i cóż za zmiana! Bardzo miły, rozmowny, wytłumaczył co trzeba, dał skierowanie do poradni, przepisał co konieczne, sympatyczny, grzeczny, no super. W tej chwili mogę spokojnie polecić tego lekarza, chociaż po jednej wizycie moja ocena może nie jest miarodajna, jednak tego lekarza odebrałam bardzo na plus.

  • O
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

   Przesympatyczny lekarz. Bardzo zaangażowany w sprawy każdego pojedyńczego pacjenta.
   Pacjent to dla niego przede wszystkim człowiek, nie kolejny przypadek na liście. Czasem trzeba poczekać w kolejce, bo p. doktor do każdego podchodzi bardzo indywidualnie, nie niecierpliwi się, tylko spędza tyle czasu ile trzeba z danym pacjentem.
   Zawsze zleca potrzebne badania, nie bylo prośby której by odmówił.
   Do tego bardzo kulturalny i sympatyczny człowiek.
   Potrafi też uspokić co bywa bardzo ważne w tym zawodzie.

   Polecam tego lekarza!


 • Małgorzata Dorota Cybulska

  Neurolog,

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.Usługa: bóle kręgosłupa

   Wspaniała lekarz, dużo empatii dla starszych i przede wszystkim wiedza. Cudów nie czyni, gdyż nie jest cudotwórcą, ale pomoże na tyle, że ból na jakiś czas mija. Mam zwyrodnienia dość zaawansowane Pani Doktor Małgorzata Cybulska poprzez postawienie właściwej diagnozy ulżyła w bólu. Polecam Panią dr Cybulską z całą odpowiedzialnością.

  • T

   Bardzo chwalę sobie p.dr.Cybulską.Dokładna,miła i potrafi wysłuchać pacjenta.Nie żałuje diagnostyki jeśli uzna że jest konieczna.


 • Halina Szyszka-Ostrowska

  Okulista,

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.Usługa: pogorszenie się wzroku

   Jestem bardzo niezadowolona z wizyty . Całe szczęście ze nie czekałam pare miesięcy na wizytę, ponieważ wskoczyłam na miejsce kogoś kto zrezygnował . Mam problem z okiem (wada od urodzenia), którego stan się pogorszył - być może związane jest to z ciąża(początek 9msc) .
   Ucieszyłam się ze weszłam punktualnie na badanie,ponieważ godzinę później mialam wizytę w innej przychodni.
   Co się okazało sprzęt, którym miałam robione badanie okazał się trefny i nie zbadał ‚chorego’ oka . Pani dr wysłała mnie do optyka visa vi swojego gabinetu - żebym sprawdziła jakie na obecna chwile mam szkła .
   Sprawdzanie trwało dosłownie minutę i pani dr w tym czasie zdążyła zamknąć gabinet i wyjść - jak się okazało po kawkę .
   Jestem bardzo oburzona, ponieważ niedość ze badanie nic nowego nie wniosło do poprawy mojego zdrowia to musiałam czekać na panią dr 20 min co spowodowało spóźnienie na następna wizytę .
   Mogła po moim badaniu pójść na przerwę bo po mnie nikogo nie było czekającego na wizytę .
   Niepozdrawiam.


 • Marek Józef Danecki

  Neurolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Wieloodcinkowy ból kręgosłupa

   Nie jestem pewna, czy jest, czy neurolog powinien leczyć w ten sposób. "Wypisałem pani skierowanie na RM(czas oczekiwania ok. rok) i rehabilitację(czas oczekiwania około 9 m-cy). Na prośbę o wypisanie leków na ból kręgosłupa stwierdził "A co ja pani mogę pomóc. Przeciez wypisałem skierowania. Proszę się udać do lekarza rodzinnego." To po co neurolog???


 • Mariusz Zbigniew Jasiński

  Urolog,

  • T
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.Usługa: prostata

   Pan doktor bardzo kompetentny, rzeczowy z dużą dozą empatii.
   Bez zbędnych słów miło i rzeczowo wyjaśnił etymologię choroby i sposób w jaki wszystko przebiega.
   Chciałbym być w taki sposób przyjmowany i badany przez innych lekarzy o co w dzisiejszym zabieganym świecie naprawdę trudno :/
   Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza bo to specjalista a zarazem człowiek w jednym.

  • T
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.Usługa: bol jadra

   Bardzo dobry lekarz potrafi rozladowac atmosfere. Solidny w badaniu szczegolowo odpowiada na pytania oraz wszystko dokladnie tlumaczy pacjentowi. Na prawde godny polecenia :)


 • Anna Szabunio

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

   Chodzimy do dr od 2,5 roku z synkiem. Moje pierwsze wrażenie 'oschła i wyniosła lekarka' okazało się bardzo mylne! Cieszę się, że dałam Pani doktor szansę, bo mając porównanie do innych pediatrów, u których byliśmy w ramach światecznej opieki zdrowotnej, nikt nie potrafił tak zaopiekować się synkiem! Przy innych lekarzach dziecko było zapłakane i zestresowane. Potwierdzam opinie poprzedników: Pani dr ma super podejście do dzieci, synek zawsze z chęcią idzie do niej na wizytę, a na wizycie jest bardzo spokojny i chętnie wchodzi w interakcję z lekarką. Pani dr bardzo pomocna, zawsze ma czas dla pacjenta, zawsze dopytuje czy my nie chcialibyśmy się jeszcze czegoś dowiedzieć. Zawsze wychodzimy z pełną, rzetelną informacją. Dziecko przebadane jest zawsze gruntownie, a nie na 'łapu-capu'. Z drugim dzieckiem na pewno udam się także do Pani dr.

  • Lokalizacja: Przychodnia Nadmorskiego Centrum Medycznego Sp. z o.o.

   Specjalista ze świetnym podejściem do dzieci. Nic dodać, nic ująć. Moje dziecko od zawsze bało się gabinetów, nigdy wcześniej nie dało się dotknąć lekarzowi bez płaczu i histerii, a teraz? Pani doktor ma takie podejście do synka, że on sam koszulkę trzyma, żeby zbadać brzuszek. Zawsze trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Alicja Sowińska

  Okulista, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kwalifikacja do operacji zaćmy

   Druga wizyta z tego zakresu (operacja drugiego oka). Pierwsza u innego lekarza. Porównując Pani doktor Alicja Sowińska podczas mojej wizyty była profesjonalna, bardzo życzliwa, pomocna. Czytając opinie rozczarowałam się pozytywnie. Oby więcej takich zaskoczeń w służbie zdrowia.

  • O

   Również miałam nieprzyjemność trafić na dyżur okulistyczny do tej pani. Wiecznie zła, wyniosła, pacjenci przeszkadzają jej w pracy. Na moją wzmiankę, że miałam taki sam problem 2 lata temu i leczona byłam w taki a taki sposób krzyknęła, że skoro wiem co mi jest, to po co tu przychodzę. Poza tym pani doktor... NIEDOWIDZI. Kłóciła się ze mną, że nie mam nic w oku i sobie wmawiam, dopiero gdy wzięła mnie pod mikroskop to niechętnie przyznała, że coś tam jest (bąbel widoczny przeze mnie i wszystkich znajomych gołym okiem). Nie polecam, wręcz odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Radosław Iwaszko

  Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Polecam tego lekarza.
   Pan doktor ma czas dla pacjenta, wysłucha i dobrze doradza. Nie ma też problemu ze skierowaniami na badania.
   No i zawsze jest uśmiechnięty, widać, że lubi to co robi.

  • M

   Lekarz, który traktuje pacjentów bardzo przedmiotowo. Wizyta trwała ok. 2 min. Na pytanie czym się zajmuję - że opieką na dwójką malutkich dzieci (rok i dwa lata) usłyszałam stwierdzenie "To co Panią tak męczy?!". Już nie wspomnę o systemie przyjmowania pacjentów - umawianie na godziny, gdy pomiędzy wizytami umówionym przychodzą starsze Panie, które wchodzą do gabinetu i pytają czy Pan doktor je przyjmie - i Pan doktor przyjmuje, a osoby umówione czekają dwa razy dłużej, gdyż między każdymi dwiema osobami umówionymi czekają dwie nie umówione. Podsumowując - wizyta u Pana doktora z pewnością nie należy do przyjemnych, lekarz nie ma czasu dla pacjentów i z pewnością nie można liczyć na spokojną rozmowę i chęć pomocy.