Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Przychodnia Lekarzy Wojskowych

  Mokotowska 6 A, Śródmieście

  00-641, Warszawa, mazowieckie

  Dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Błażucka

  Neurolog, dr n. med.

  • Z
   Lokalizacja: Instytut Diagnostyki i Leczenia Bólu (IDLB)Usługa: leczenie bólu-pierwsza wizyta

   Nie polecam. Trafiłem do Pani Doktor z bólem brzucha i pleców po licznych wizytach na SOR i u lekarzy specjalistów. Byłem wyczerpany cierpieniem i nie działały żadne leki przeciwbólowe. Podczas wizyty Pani Doktor była bardzo niemiła. Podnosiła głos. Okazywała swoje zdenerwowanie. Nie odpowiedziała na żadne pytanie. Mówiła, że to problem dla gastrologa, ortopedy. Poirytowana, infantylnie stwierdziła, że nie ma czarodziejskiej różdżki, żeby mnie uzdrowić. Skierowała na kosztowne badania, dosadnie wyrokując, że to szpiczak. Wyszedłem z gabinetu z jeszcze większym bólem, niż przyszedłem. Nie oczekiwałem cudów tylko pomysłu na uśmierzenie bólu. Badania nie wykazały szpiczaka. Trafiłem do innego neurologa, który tak zadziałał, że ulga była natychmiastowa. Podszedł do sprawy kompleksowo, na spokojnie i taktownie. Zdrowieję. Czytając pozytywne wpisy nt. kompetencji Pani Doktor, dochodzę do wniosku, że lekarka miała słabszy dzień - ale wówczas byłoby lepiej, gdyby zrobiła sobie wolne. Zygmunt z Warszawy

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor Błażucka przywróciła mi nadzieję na normalne życie i funkcjonowanie. Przez 3,5 roku chodziłem od specjalisty do specjalisty i każdy kapitulował. Od pierwszej wizyty jest spora poprawa i bóle, które w skali 1-10 oceniłbym na 6 do 7 zmniejszyły się na 4 do 5. Leczenie trwa i jestem pełen nadziei, że przyniesie dalszą poprawę.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Ryszard Roszczyk

  Kardiolog, Internista, Genetyk, dr n. med.

  • W moim przekonaniu jest to lekarz z ogromnym zasobem wiedzy, zarowno teoretycznej jak i praktycznej.Godny polecenia.

  • Byłem u tego lekarza dwukrotnie. Nawet nie zapoznał się z moimi wynikami lekarskimi, z obserwacją ciśnienia. Miałem bardzo wysokie ciśnienie i mocno przyspieszone tętno. Nawet nie zapytał czy mam jakieś leki przy sobie aby zażyć. Kazał przyjść za 4 miesiące. Ot i cała wizyta.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Grzegorz Balik

  Fizjoterapeuta,

  • . Do Pana Grzegorza Balika trafiłem z przepukliną kręgosłupa, spapraną przez kogoś, komu się wydawało, że jest fachowcem. Było ze mną wtedy dość kiepsko – kręgosłup bolał, promieniowało w dół. Pan Grzegorz Balik dokonał rzeczy fantastycznej – postawił mój kręgosłup „na nogi”. Nastawił mi kręgi, pokazał właściwe ćwiczenia, zalecił pływanie. Wypełniłem wszystkie zalecenia co do joty. Efekt – normalnie funkcjonuję, nastąpiła „znaczna regresja zmian” – jak to ładnie określiła pani radiolog na opisie rezonansu magnetycznego. Bardzo serdecznie dziękuję Panie Grzegorzu!!! I wszystkim gorąco polecam!!!


 • Elżbieta Kramarz

  Kardiolog, Internista,

  • Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wysoka fachowość. Duże doświadczenie. Staranność podczas badania. Całościowy ogląd lekarski (tzn. leczy pacjenta a nie tylko daną chorobę). B. dobra kardiolog i b. dobra internistka. Poleciłem Panią Profesor dwóm kolegom. Są zadowoleni. Ja też jestem zadowolony. Polecam ten kontakt innym chorym.

  • Rzetelna, słowna kobieta. Bardzo pomocna i co najważniejsze w dzisiejszym brudnym kapitaliźmie, nastawiona na leczenie, a nie grabienie kieszeni. Bardzo dobry kontakt. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Grzegorz Nowak

  Gastrolog, lek.

  • Bardzo dobry lekarz, zdecydowanie godny polecenia!!! Badanie wykonał w dosłownie 2 minuty( gastroskopia ), bardzo miły i sympatyczny człowiek:)

  • Dr Nowak to wspaniały człowiek i znakomity lekarz. Swoich pacjentów otacza fachową opieką od pierwszej do ostatniej wizyty i robi wszystko by osiągnąć sukces w leczeniu.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Sławomir Skrzyński

  Neurochirurg, dr n. med.

  • 28 maj 2014
   Krystyna z Sokołowa Podlaskiego. Pan dr Skrzyński uratował mnie przed wózkiem inwalidzkim, operował mi kręgosłup piersiowy TH9-10.
   Przez trzy lata byłam w W-wie, u trzech znanych neurochirurgów (na prywatnych wizytach), którzy nawet nie chcieli zobaczyć rezonansu TH cyt.-"bo tego odcinka się nie operuje, za duże ryzyko". Dr. Skrzyński od razu mówił o pilnej operacji. W tej chwili jestem 16 dni po operacji, czuję się dobrze.Mam jeszcze inne przepukliny w kręgosłupie i na pewno będę się leczyć u wspaniałego dr.Skrzyńskiego -DZIĘKUJĘ ! Wdzięczna pacjentka.

  • Wszystko dobrze, gdy się uda, ale gdy popełni błąd lub po prostu dokona zaniedbania, to dr skrzyński zapada się pod ziemię i jest nieuchwytny i zostawia pacjenta z jego problemem. Jeżeli oczekujecie profesjonalnego podejścia, to odradzam

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Piotr Łuszcz

  Fizjoterapeuta,

  • Pan Piotr rehabilitował moją rękę po złamaniu - i robił to świetnie. Kompetentny, zaangażowany. A do tego potrafił wczuć się w mój nastrój - jak miałam gorszy dzień, to on też się wyciszał.A jak oboje mieliśmy dobre humory to podczas rehabilitacji dyskutowaliśmy o książkach czy podróżach. A do tego człowiek z poczuciem humoru. Rehabilitacja zawsze trochę trwa, więc fajnie, jak ma się w niej dobrego towarzysza. Polecam!


 • Alina Goszczyk

  Pediatra, Nefrolog,

  • D

   Do Pani Doktor chodzimy na kontrole przed szczepieniami, jest zawsze bardzo sympatyczna i delikatna w badaniu; odpowiada na wszystkie pytania jakie mamy w kwestiach żywienia córki czy zdrowia. Pani Doktor daje skierowania na badania gdy coś ją zaniepokoi. Jest zawsze uśmiechnięta, więc naprawdę miło się wraca na kolejne wizyty. Szkoda tylko, że tak trudno się do Doktor dostać, więc trzeba się z dużym wyprzedzeniem zapisywać.

  • J

   Panią doktor znam od 3 lat i zawsze jest rzeczowa, miła, na spokojnie tłumaczy. Diagnozy zawsze trafne. Nie bagatelizuje, w razie potrzeby odsyła do konkretnych specjalistów. Moje dzieci bardzo ją lubią.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Beata Jurkiewicz

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • Pani Docent to najwspanialsza Lekarz na świecie. Przede wszystkim jest Człowiekiem. Żadne słowa nie oddadzą mojej wdzięczności za to robi dla naszego syna. Z całego serca dziękuję za wszystko naszemu Aniołowi.

  • E

   Polecam Panią Doktor jest miła, rzeczowa, konkretna diagnoza.
   Mam nadzieją, że Pani Dr pomoże nam rozwikływać zagadkową przypadłość mojej córki.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Marcin Roszkowski

  Neurochirurg,

  • B

   Po konsultacji u pana profesora, w lutym 2016r. nasza córka, Julita, była operowana w CZD, usunięcie torbieli szyszynki. Dziecko wypisane po 2,5 tyg. z CZD w stanie dobrym. Chcemy podziękować panu profesorowi za uratowanie naszej córki; za cierpliwość, trud włożony podczas operacji. Dziękujemy całej Załodze Oddziału Neurochirurgii CZD.

  • B

   Na przełomie 2015/16 konsultowaliśmy z Panem Profesorem stan naszego syna z utajonym rozszczepem kręgosłupa, guzem w kanale rdzeniowym, zatoką skórną i stanem po ropniu okolicy krzyżowej. Syn był już po 2 operacjach w Krakowie i Katowicach, z raną ropiejącą od roku. We wspomnianych wyżej ośrodkach nie umiano nam pomóc, tymczasem po konsultacji z Profesorem Roszkowskim w CZD Dr Daszkiewicz przeprowadził operację zakończoną sukcesem. Operacja miała miejsce 3 miesiące temu, guz został usunięty, rana się zagoiła, dziecko w świetnym stanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni zarówno Profesorowi, który wysłuchał, przeanalizował wyniki badań i wszystko wyjaśnił. Dziękujemy całej Załodze Oddziału Neurochirurgii CZD, dzieki Wam skończył się nasz koszmar.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu