Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Przychodnia Lekarzy Wojskowych

  Mokotowska 6 A, Śródmieście

  00-641, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Błażucka

  Neurolog, dr n. med.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor bardzo rzeczowa, wszystko dokładnie wyjaśniła i wysłuchała cierpliwie całej listy dolegliwości które przedstawiłam. Postawiła wstępną diagnozę którą muszę potwierdzić badaniami na które mnie skierowała. Jak najbardziej polecam

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarzy WojskowychUsługa: migrena-leczenie toksyną botulinową

   Cierpię na migrenę od wielu lat. Odwiedziłem wielu neurologów, poza lekami przeciwbólowymi nic mi nie zaproponowali, niewiele to pomagało głowa bolała dalej. Pani doktor zaproponowała mi inne leczenie tzw profilaktyczne lub leczenie botoksem. Mimo oporów i wątpliwości zdecydowałem się na botoks. Nie żałuję. Już prawie zapomniałem co to migrena, ból głowy występuje co kilka tygodni i na szczęście ustępuje po lekach. Poza dużą wiedzą i fachowością Pani doktor jest sympatyczną osobą, ma czas dla pacjenta, cierpliwie wyjaśnia zasady leczenia i rozwiewa obawy pacjenta. Szczerze polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu


 • Ryszard Roszczyk

  Kardiolog, Internista, Genetyk, dr n. med.

  • W moim przekonaniu jest to lekarz z ogromnym zasobem wiedzy, zarowno teoretycznej jak i praktycznej.Godny polecenia.

  • Byłem u tego lekarza dwukrotnie. Nawet nie zapoznał się z moimi wynikami lekarskimi, z obserwacją ciśnienia. Miałem bardzo wysokie ciśnienie i mocno przyspieszone tętno. Nawet nie zapytał czy mam jakieś leki przy sobie aby zażyć. Kazał przyjść za 4 miesiące. Ot i cała wizyta.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grzegorz Balik

  Fizjoterapeuta,

  • . Do Pana Grzegorza Balika trafiłem z przepukliną kręgosłupa, spapraną przez kogoś, komu się wydawało, że jest fachowcem. Było ze mną wtedy dość kiepsko – kręgosłup bolał, promieniowało w dół. Pan Grzegorz Balik dokonał rzeczy fantastycznej – postawił mój kręgosłup „na nogi”. Nastawił mi kręgi, pokazał właściwe ćwiczenia, zalecił pływanie. Wypełniłem wszystkie zalecenia co do joty. Efekt – normalnie funkcjonuję, nastąpiła „znaczna regresja zmian” – jak to ładnie określiła pani radiolog na opisie rezonansu magnetycznego. Bardzo serdecznie dziękuję Panie Grzegorzu!!! I wszystkim gorąco polecam!!!


 • Elżbieta Kramarz

  Kardiolog, Internista,

  • Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wysoka fachowość. Duże doświadczenie. Staranność podczas badania. Całościowy ogląd lekarski (tzn. leczy pacjenta a nie tylko daną chorobę). B. dobra kardiolog i b. dobra internistka. Poleciłem Panią Profesor dwóm kolegom. Są zadowoleni. Ja też jestem zadowolony. Polecam ten kontakt innym chorym.

  • Rzetelna, słowna kobieta. Bardzo pomocna i co najważniejsze w dzisiejszym brudnym kapitaliźmie, nastawiona na leczenie, a nie grabienie kieszeni. Bardzo dobry kontakt. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grzegorz Nowak

  Gastrolog, lek.

  • Bardzo dobry lekarz, zdecydowanie godny polecenia!!! Badanie wykonał w dosłownie 2 minuty( gastroskopia ), bardzo miły i sympatyczny człowiek:)

  • Dr Nowak to wspaniały człowiek i znakomity lekarz. Swoich pacjentów otacza fachową opieką od pierwszej do ostatniej wizyty i robi wszystko by osiągnąć sukces w leczeniu.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Sławomir Skrzyński

  Neurochirurg, dr n. med.

  • 28 maj 2014
   Krystyna z Sokołowa Podlaskiego. Pan dr Skrzyński uratował mnie przed wózkiem inwalidzkim, operował mi kręgosłup piersiowy TH9-10.
   Przez trzy lata byłam w W-wie, u trzech znanych neurochirurgów (na prywatnych wizytach), którzy nawet nie chcieli zobaczyć rezonansu TH cyt.-"bo tego odcinka się nie operuje, za duże ryzyko". Dr. Skrzyński od razu mówił o pilnej operacji. W tej chwili jestem 16 dni po operacji, czuję się dobrze.Mam jeszcze inne przepukliny w kręgosłupie i na pewno będę się leczyć u wspaniałego dr.Skrzyńskiego -DZIĘKUJĘ ! Wdzięczna pacjentka.

  • Wszystko dobrze, gdy się uda, ale gdy popełni błąd lub po prostu dokona zaniedbania, to dr skrzyński zapada się pod ziemię i jest nieuchwytny i zostawia pacjenta z jego problemem. Jeżeli oczekujecie profesjonalnego podejścia, to odradzam

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Piotr Łuszcz

  Fizjoterapeuta,

  • Pan Piotr rehabilitował moją rękę po złamaniu - i robił to świetnie. Kompetentny, zaangażowany. A do tego potrafił wczuć się w mój nastrój - jak miałam gorszy dzień, to on też się wyciszał.A jak oboje mieliśmy dobre humory to podczas rehabilitacji dyskutowaliśmy o książkach czy podróżach. A do tego człowiek z poczuciem humoru. Rehabilitacja zawsze trochę trwa, więc fajnie, jak ma się w niej dobrego towarzysza. Polecam!


 • Beata Jurkiewicz

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • Pani Docent to najwspanialsza Lekarz na świecie. Przede wszystkim jest Człowiekiem. Żadne słowa nie oddadzą mojej wdzięczności za to robi dla naszego syna. Z całego serca dziękuję za wszystko naszemu Aniołowi.

  • E

   Polecam Panią Doktor jest miła, rzeczowa, konkretna diagnoza.
   Mam nadzieją, że Pani Dr pomoże nam rozwikływać zagadkową przypadłość mojej córki.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Marcin Roszkowski

  Neurochirurg,

  • B

   Po konsultacji u pana profesora, w lutym 2016r. nasza córka, Julita, była operowana w CZD, usunięcie torbieli szyszynki. Dziecko wypisane po 2,5 tyg. z CZD w stanie dobrym. Chcemy podziękować panu profesorowi za uratowanie naszej córki; za cierpliwość, trud włożony podczas operacji. Dziękujemy całej Załodze Oddziału Neurochirurgii CZD.

  • B

   Na przełomie 2015/16 konsultowaliśmy z Panem Profesorem stan naszego syna z utajonym rozszczepem kręgosłupa, guzem w kanale rdzeniowym, zatoką skórną i stanem po ropniu okolicy krzyżowej. Syn był już po 2 operacjach w Krakowie i Katowicach, z raną ropiejącą od roku. We wspomnianych wyżej ośrodkach nie umiano nam pomóc, tymczasem po konsultacji z Profesorem Roszkowskim w CZD Dr Daszkiewicz przeprowadził operację zakończoną sukcesem. Operacja miała miejsce 3 miesiące temu, guz został usunięty, rana się zagoiła, dziecko w świetnym stanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni zarówno Profesorowi, który wysłuchał, przeanalizował wyniki badań i wszystko wyjaśnił. Dziękujemy całej Załodze Oddziału Neurochirurgii CZD, dzieki Wam skończył się nasz koszmar.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Cezary Szczylik

  Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • M

   Uwaga!!! Wizyty są umawiane co 10 (słownie: dziesięć) minut. Żadnego USG, żadnych konkretów, o skierowanie trzeba się prosić. Podaje jakieś namiary i radź sobie sam człowieku. A wizyta kosztuje 360 złotych! 36 zł za minutę, a często "konsultacja" trwa 5 - 7 minut. Wiem bo czekałem w kolejce i wchodziliśmy prawie pół godziny wcześniej przed naszym terminem. Porażka.

  • K

   Od paru minut zastanawiam się w jaki sposób wyrazić swoją opinię, by przekonać do niej pozostałych pacjentów. Wciąż jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, poziomu empatii i zaangażowania Pana Profesora.
   Prof. Szczylik, pozornie zwykłym uściskiem dłoni, którym ma zwyczaj obdarowywać pacjenta i jego rodzinę, sprawia wrażenie jakby tym samym chciał zdjąć z nas ciężar choroby. Kolejne etapy rozmowy potwierdzają to, a dobro którym emanuje uskrzydla i dodaje energii do dalszej walki!
   Panie Profesorze, dziękuję w imieniu swoim i rodziny, a Panu życzę wszystkiego co najlepsze!
   - Córka swojej Mamy.

  Zobacz wszystkie opinie (68) o tym lekarzu