Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska Eskulap

Wojska Polskiego 51

16-300, Augustów, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Dembski

  Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska "ESKULAP"Usługa: badania diagnostyczne

   Bardzo konkretny lekarz, bardzo miły . Jeden z najlepszych lekarzy w całym Eskulapie . Wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza wyników,szczegółowe badanie,postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny. Polecam

  • A

   Lekarz, jak to powiedziały Panie z recepcji, bardzo szybki. Pomyślałam konkretny, nic bardziej mylnego. W poczekalni było słychać krzyki na pacjentów którzy są w gabinecie. Oczywiście mnie również nie oszczędził, był nie miły, podnosił głos, na moje zwrócenie uwagi by nie mówił do mnie tym tonem nie zareagował, jakby bardzo nie lubił tego co robi, swojego zawodu. Nie polecam. Zbyt stresujące. Lekarz - to chyba za dużo powiedziane. Osoba wykonująca zawód lekarza - bardziej pasuje.


 • Janusz Kłoczko

  Hematolog,

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska "ESKULAP"

   Bardzo ciepły, kulturalny, opanowany profesor, który dociekliwie podszedł do tematu. Udzielił trafnych wskazówek i fizycznie pomógł w dalszej diagnostyce kierując w odpowiednie miejsca. Polecam szczerze!

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarsko-Pielęgniarska "ESKULAP"Usługa: niski poziom płytek krwi

   Profesor nie zlecił żadnych badań, aby dowiedzieć się co było powodem całkowitego spadku płytek krwi, nie dał żadnych rad, wskazówek co zrobić, aby poziom płytek krwi podwyższyć. Jestem rozczarowana, gdyż zapłaciłam bardzo duże pieniądze, a nic w zamian nie otrzymałam.


 • Hady Razak Hady

  Chirurg, dr hab. n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja

   Wysokiej klasy specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta .Niesamowity człowiek, mistrz w swoim fachu, posiada olbrzymią wiedzę, a przy tym serdeczny, uśmiechnięty , podtrzymujący na duchu i empatyczny. Szybko i bezbłędnie zdiagnozował problem . Operacja przebiegła pomyślnie. Dziękuje za profesjonalną opiekę medyczną, zaangażowanie, fachowość i wielką życzliwość.

  • Lokalizacja: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w BiałymstokuUsługa: operacja bariatryczna

   Wspaniały człowiek i specjalista w tym co robi. Miły, sympatyczny, uśmiechnięty, interesujący się pacjentem. Z całą świadomością polecam opiekę doktora Hadyego. Pomógł mi zmienić życie na lepsze. Dziękuję Doktorze.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Monika Leśniewska

  Ginekolog, dr n. med.

  • N
   Lokalizacja: ARTemidaUsługa: endometrioza

   Poszlam do Pani doktor z endometrioza. Chciałam się skonsultować co powinnam robić ponieważ bol był nie do zniesienia. Dodam że miałam wówczas krwawienie o czym poinformowalam doktor. Ta zignorowala to i wykonała usg mimo że miałam najświeższe wyniki porobione u innego lekarza. Po czym stwierdziła że rzeczywiście mam miesiaczke. Pani doktor na wizycie tłumaczyła mi jak przedszkolakowi czym jest endometrioza (chorowalam już 2 lata). Nie zlecila żadnych badań. Ale tabletki antykoncepcyjne przepisala,,na oko". Nie polecam.

  • Lokalizacja: ARTemidaUsługa: kontrolna

   Witam z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor każdemu. Jest świetna, miła osoba, a przy tym zna się na tym co robi.
   Zawsze wszystko wytłumaczy i spokojnie porozmawia. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na tak wspaniałego ginekologa. Pozdrawiam Paulina Z Olecka

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu