Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Jasień

Kartuska 404

80-125 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Słomiński

  Najgorszy lekarz z jakim przyszło mi się spotkać, bez jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Gdy zaczęłam opowiadać o przebiegu choroby Pan zdecydował się wyjść bez słowa z pokoju. Po powrocie usłyszałam, ze jak nie jestem pewna czy mam anginę to mogę sobie popatrzeć w lustrze a nie zawracać głowę. Po tym jak powiedziałam, że nie podoba mi się podejście lekarza i powinien być milszy usłyszałam, że jego nie interesuje to co mi się podoba i zaczął krzyczeć, że bez zmian ropnych to nie jest jeszcze angina i nic z tym nie zrobi. Oczywiście, rozumiem, że nie miałby podstaw wypisania antybiotyku ale lekarz nawet mnie nie osłuchał i nie obejrzał chorego gardła! Zdecydowanie odradzam tego Pana.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Słomiński

  Lekarz był profesjonalny, przepisał odpowiednie badania, które umożliwiły dalszą diagnozę. Bardzo pozytywnie wspominam tę wizytę i będę odwiedzać doktora jeszcze nieraz w momencie problemów ze zdrowiem. Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Czaczkowski zapalenie ucha

  Bardzo profesjonalny i rzeczowy lekarz. Po dokładnym wywiadzie Pan doktor dokładnie obejrzał uszy, nos i gardło. Otrzymałam konkretne zalecenia i pomoc. Dziękuję!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania