Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Jasień

Kartuska 404

80-125 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Kościelski

  Psycholog,

  • P

   Dziękuję za pomoc w ramach terapii poznawczo-behawioralnej, dobry kontakt i atmosfera. Polecam innym!


 • Krzysztof Murawski

  Psychiatra,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zostałem przez tego lekarza przyjęty w na oddziale SOR w celu przeprowadzenia badań krwi. Odbyłem z lekarzem rozmowę, lekarz nie wyraził zastrzeżeń, poprosiłem o badania krwi, które były powodem dla którego wyraziłem zgodę na przewiezienie mnie na oddział ratunkowy. Lekarz odmówił, wyprosił mnie za drzwi. Grzecznie wyraziłem dezaprobatę dla decyzji lekarza oraz w łagodny sposób zapowiedziałem personelowi pogotowia skierowanie sprawy do sądu w związku z niewywiązywaniem się z obowiązku przeprowadzenia zapowiedzianych badań. Lekarz słysząc moją rozmowę zdecydował o przymusowym zatrzymaniu mnie w szpitalu. Koniec, końców sprawa trafiła z urzędu do Sądu rodzinnego, z szpitala zostałem wypisany bez zdiagnozowanej choroby. Od kilku miesięcy żyje w stresie spowodowanym wizytami w sądzie. Nie polecam.


 • Marzena Hećman-Begier

  Neurolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: diagnostyka

   Pani doktor jest bardzo profesjonalna, umie słuchać, dokładnie zbiera wywiad. Badanie lekarskie wykonane fachowo. Ponadto, jest to bardzo miła kobieta. Podejście do pacjenta i jego choroby na wysokim poziomie. Oby więcej było takich lekarzy. Polecam. :)

  • C

   Kompetentna Pani Doktor.Dzięki niej jeszcze funkcjonuje.Same superlatywy.Dużo zdrowia dla Pani Doktor,więcej takich lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jarosław Czaczkowski

  Laryngolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: zapalenie ucha

   Bardzo profesjonalny i rzeczowy lekarz. Po dokładnym wywiadzie Pan doktor dokładnie obejrzał uszy, nos i gardło. Otrzymałam konkretne zalecenia i pomoc. Dziękuję!

  • D

   Po nawracających zapaleniach gardła i prawie rocznej antybiotykoterapii stosowanej przez lekarza pierwszego kontaktu trafiłam do pana doktora. Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu zapisał takie leki, ze na parę lat zapomniałam co to antybiotyki. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Waldemar Słomiński

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, Lekarz Rodzinny,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Najgorszy lekarz z jakim przyszło mi się spotkać, bez jakiegokolwiek podejścia do pacjenta. Gdy zaczęłam opowiadać o przebiegu choroby Pan zdecydował się wyjść bez słowa z pokoju. Po powrocie usłyszałam, ze jak nie jestem pewna czy mam anginę to mogę sobie popatrzeć w lustrze a nie zawracać głowę. Po tym jak powiedziałam, że nie podoba mi się podejście lekarza i powinien być milszy usłyszałam, że jego nie interesuje to co mi się podoba i zaczął krzyczeć, że bez zmian ropnych to nie jest jeszcze angina i nic z tym nie zrobi. Oczywiście, rozumiem, że nie miałby podstaw wypisania antybiotyku ale lekarz nawet mnie nie osłuchał i nie obejrzał chorego gardła! Zdecydowanie odradzam tego Pana.

  • W
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Lekarz był profesjonalny, przepisał odpowiednie badania, które umożliwiły dalszą diagnozę. Bardzo pozytywnie wspominam tę wizytę i będę odwiedzać doktora jeszcze nieraz w momencie problemów ze zdrowiem. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Konrad Wyganowski

  Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Niestety lekarz postawił złą diagnozę u mojego syna, po badaniu manualnym odesłał nas bez dalszej diagnostyki do domu. Na szczęście trafiliśmy do innego lekarza w porę, okazało się że syn ma zerwane więzadło. Nie mówiąc o tym, że w sposób zimny i niewłaściwy powiedział przy dziecku, które od kilku lat gra w piłkę nożną, że jak tak dalej pójdzie to za pół roku w ogóle nie będzie grał w piłkę... Nie profesjonalne. Nie polecam!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wizyta trwała jakieś 3 minuty, już z rozbieraniem się i badaniem. Nie zdążyłam nawet powiedzieć co mi dolega i co mnie martwi a pan doktor już miał diagnozę. Oczywiście na ból trwający od dwóch miesięcy ma pomóc chodzenie i tabletki przeciwbólowe. Lekarz był arogancki, zwracał się do mnie po imieniu a nawet je zdrabniał, bardzo się spieszył... Koniec końców muszę szukać kolejnego lekarza, który przynajmniej mnie wysłucha i nie będzie mi wchodził w słowo. Co z tego, że mam diagnozę, skoro nie wiem czy jest prawidłowa, bo lekarza nie interesowało to, co mówię.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania