Od początku istnienia Przychodni Bodyclinic naszym celem było tworzenie miejsca przyjaznego Pacjentom, którzy mogą uzyskać pomoc najlepszych lekarzy specjalistów wspieranych przez profesjonalny person... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska BodyClinic

Sierakowskiego 4 lok.U3

03-712 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Przychodnia Lekarska BodyClinic

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Od początku istnienia Przychodni Bodyclinic naszym celem było tworzenie miejsca przyjaznego Pacjentom, którzy mogą uzyskać pomoc najlepszych lekarzy specjalistów wspieranych przez profesjonalny personel pomocniczy oraz dietetyków, psychologów i fizjoterapeutów.

Założycielami Przychodni są lekarze z bardzo bogatym doświadczeniem klinicznym, którzy przez pierwsze 8 lat istnienia Bodyclinic działali razem w samym centrum Warszawy przy ul. Oboźnej. Mieściła się tam niewielka przychodnia lekarska stworzona przez ojca polskiej chirurgii bariatrycznej - prof. dr hab. med. Krzysztofa Paśnika. Wokół Profesora zbudowany został zespół ekspertów, którzy wspólnie od wielu lat pomógł tysiącom chorych na otyłość olbrzymią.

Od początku w przychodni swoje miejsce znalazła również renomowana Poradnia Medycyny Podróży Medellan oferująca najwyższej klasy, eksperckie porady oraz pełną ofertę szczepień dla osób wyjeżdżających w rejony egzotyczne. Tutaj również działa od 2013 roku Poradnia Hepatolodzy zatrudniająca zespół światowej klasy specjalistów zajmujących się chorobami wątroby.

Z biegiem czasu Przychodnia rozrastała się, a w 2019 roku podjęliśmy decyzję o otwarciu Wielospecjalistycznej Przychodni w nowowybudowanym budynku w Porcie Praskim na Starej Pradze. Lokal znajdujący się przy urokliwej uliczce Józefa Sierakowskiego biegnącej od Katedry Praskiej, przecinającej ulicę Okrzei aż do Portu Praskiego stał się siedzibą nowej Przychodni Bodyclinic. Prace projektowe i wykończeniowe trwały 1,5 roku i w lutym 2021 przyjęliśmy pierwszych pacjentów w nowym miejscu.

Zmiana lokalizacji była doskonałym momentem do podjęcia decyzji o znacznym poszerzeniu zakresu działalności. Oprócz gabinetów konsultacyjnych stworzone zostały: przestronna pracownia endoskopii wyposażona w najwyższej klasy sprzęt firmy Olympus do przeprowadzania gastroskopii i kolonoskopii również w znieczuleniu ogólnym, pracownia USG z najnowocześniejszym sprzętem do badań umożliwiających wczesną i precyzyjną diagnostykę. W Przychodni znajduje się również punkt pobrań obsługiwany przez certyfikowane laboratorium i unikalny w Polsce sprzęt do wykonywania badań elastograficznych wątroby FibroScan. Ważnym obszarem działalności Przychodni są również badania kliniczne prowadzone w wielu dziedzinach - m.in gastroenterologii i hepatologii.

W nowej Przychodni BodyClinic starannie i cierpliwie budujemy zespół zgodny z naszą wizją rozwoju przychodni. Do współpracy zapraszamy specjalistów, którzy leczą w oparciu o najnowsze światowe standardy i dla których dobro Pacjenta jest celem nadrzędnym. Liczymy, że stworzymy miejsce, w którym będziecie Państwo czuć się dobrze i do którego będziecie chcieli bez lęku wracać.

Nasz sprzęt

 • USG
 • Endoskop
 • FibroScan
 • Elektrokardiograf
więcej

Zabiegi

 • Gastroskopia
 • Kolonoskopia
 • Rektoskopia
 • Sigmoidoskopia
 • FibroScan
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
55 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Oleg Tchoriwski konsultacja ortopedyczna

  Wizytę u dr Tchoriwskiego oceniam bardzo wysoko.Po zbadaniu mnie i obejrzeniu RM doktor od razu postawił diagnozę oraz wytłumaczył na czym polega mój problem.Pan doktor jest osobą empatyczną, świetnym fachowcem,konkretny,rzeczowy.Próba blokady sterydowej u mnie nie zadziałała więc zdecydowałam się na sugerowaną operację,ponieważ to jedyny sposób na życie bez ciągłego bólu,a do doktora mam pełne zaufanie.Czekam więc na operację i powrót Pana doktora z urlopu.Gorąco polecam dr.Tchoriwskiego


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Borkowska konsultacja dermatologiczna

  Przemiła i fachowa konsultacja. Biopsja wykonana sprawnie i bezboleśnie. Wszystkie kroki precyzyjnie wyjaśnione, Pani Doktor wyczerpująco i bez pośpiechu wszystko omówiła i zaproponowała leczenie.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Sławomir From konsultacja pulmonologiczna

  To była moja pierwsza wizyta. Otrzymałam wyczerpujące wyjaśnienia i odpowiedzi na moje pytania. Serdecznie polecam.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Waszkiewicz konsultacja fizjoterapeutyczna

  Każda wizyta u Marty Waszkiewicz to spotkanie z wysokiej klasy profesjonalistką. Od pierwszego spotkania bardzo cenne uwagi i porady. Przed operacją przygotowanie do wszystkiego. Porady wyprzedzające pytania. Wszystko dobrze wytłumaczone i opisane. Czułam się i czuję bardzo zaopiekowana. Bardzo cenię każde spotkanie.


  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Sławomir From konsultacja pulmonologiczna

  To była moja pierwsza wizyta, P. Doktor z pewnością poświęca pacjentowi wystarczająco dużo czasu i jeśli jest taka konieczność zleca dodatkowe badania.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Barbara Borkowska konsultacja dermatologiczna

  Gorąco polecam za fachowe podejście do klienta i skuteczność w leczeniu.
  Oby więcej takich lekarzy !!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Barbara Borkowska konsultacja dermatologiczna

  Po pierwszej wizycie zdecydowanie mogę polecić, sympatyczna o zaangażowana w wywiad i badanie Pani doktor.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Łukasz Małek konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

  Super Profesjonalny Pan Profesor, wyjaśnił rzeczowo i w dostępny sposób zawiłości medycyny. udzielił wskazówek co mi wolno w trakcie choroby a na co uważać. wysoko ocena za podejście do pacjenta.

  prof. dr hab. n. med. Łukasz Małek

  Dziękuję bardzo.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jan Gietka konsultacja hepatologiczna (kolejna wizyta)

  Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. W ciągu jednej wizyty pomógł mi bardziej, niż kilku lekarzy w moim mieście przez 3 lata. Lekarz z ogromną wiedzą, który chcę naprawdę pomóc pacjentowi.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Oleg Tchoriwski konsultacja ortopedyczna

  Gorąco polecam -P.dr.-wyjaśnił mi bardzo dokładnie dalsze postępowanie w leczeniu,miły ,rzeczowy i konkretny.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania