Przychodnia Konsultacyjno - medyczna Akogo med Sp. z o.o.

(72 opinie)

Przychodnia Konsultacyjno – medyczna "Akogo-Med" jest nową placówką na mapie Warszawy. Powstała w lutym 2020 roku i oferuje kompleksową diagnostykę w zakresie neurologii i neurochirurgii. Przychodnia... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Konsultacyjno - medyczna Akogo med Sp. z o.o.

ul. Gwiaździsta 69 C lok. 1

01-651 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia Konsultacyjno – medyczna "Akogo-Med" jest nową placówką na mapie Warszawy. Powstała w lutym 2020 roku i oferuje kompleksową diagnostykę w zakresie neurologii i neurochirurgii. Przychodnia Konsultacyjno - medyczna "Akogo-Med" zapewnia wszechstronne konsultacje z najwyższej klasy specjalistami z dziedziny chorób ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego. Przychodnia oferuje również wsparcie neuropsychologa, ortopedy, kardiologa oraz neurologa dziecięcego.

"Akogo-Med" to miejsce, w którym styka się doświadczenie oraz wiedza z nowoczesnymi metodami leczenia, dzięki czemu możemy zapewnić pacjentom najwyższe standardy opieki.

Nasza przychodnia jest nowoczesnym obiektem, przyjaznym i przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Posiadamy podjazd dla wózków inwalidzkich oraz platformę ułatwiającą dotarcie do wszystkich gabinetów. Zapewniamy Państwu pełen komfort i gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Przychodnia Konsultacyjno – medyczna "Akogo-Med" znajduje się tuż przy parku Kępa Potocka, blisko głównych arterii komunikacyjnych, co zapewnia pacjentom łatwy i szybki dojazd z każdego miejsca Warszawy i dowolnego punktu w Polsce.

Personel i Pacjenci Przychodni mogą korzystać z pobliskiego parkingu należącego do XCIV Liceum Ogólnokształcącego (ul. Gwiaździsta 35) – wjazd od ul. Gwiaździstej.
Dojazd komunikacją miejską, autobus : 181,185,157,197,121,122

Zabiegi

 • Wstrzykiwanie toksyny botulinowej
 • Blokada przeciwbólowa odcinka L-S
 • Zabiegi fizjoterapeutyczne
 • Zabiegi termolezji
 • Entezopatia krętarza większego
 • Rehabilitacja zawrotów głowy i zaburzeń równowagi o różnej etiologii
 • Rehabilitacja przedsionkowa (błędnikowa)
 • Manewry repozycyjne w łagodnych położeniowych zawrotach głowy (ŁNPZG / BPPV)
 • Terapia przeciwbólowa przy pomocy kolagenu
 • Zabiegi przeciwbólowe przy pomocy kwasu hialuronowego
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jakub Sienkiewicz

  Neurolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja neurologiczna

   Lekarz komunikatywny, profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu. Dwa razy odbyły się wizyty z żoną u pana doktora, żona zadowolona z wyjaśnienia swojej choroby. Otrzymała leki i czekamy czy są trafione w chorobie Parkinsona. Polecam.

  • O
   Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: Inny

   Pan Doktor rzetelnie i profesjonalnie przeprowadził wywiad i badanie. Wysłuchał dolegliwości i objawy jakie im towarzyszą. Zaproponował konkretną diagnostykę, szczegółowo wyjaśnił etapy leczenia i skierował na badania. Spokojnie odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości . Super lekarz!

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Marek Bachański

  Neurolog, Pediatra, dr

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Super empatyczny lekarz. Słucha rodzica, jest profesjonalny i kompetentny. Leczymy się u niego od lat. Bardzo polecam.

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nigdy nie spotkałem takiego lekarza. Wizyta w Max Hemp. Fachowa wiedza, bardzo indywidualny stosunek do pacjenta, bez patrzenia na zegarek - wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Wspaniały lekarz, mądry człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Lidia Darda-Ledzion

  Neurolog, Lekarz Rehabilitacji Medycznej, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: CKIR Ordynator Rehabilitacji

   Pani doktor to świetny fachowiec. Cierpliwie wysłuchuje pacjenta i zawsze stara się pomóc jak tylko może. Wspiera pacjenta na każdym etapie leczenia i zawsze służy pomocą. Gorąco polecam syn wieloletniej pacjentki

  • R

   To jest tak że o Pani Doktor mógłbym pisać i pisać.
   Bardzo się koncentrując tak możliwie krótko.
   Wyrok SM otrzymałem na 40 urodziny. Do Pani Doktor trafiłem (z miesiąc wcześniej postawioną diagnozą SM) z polecenia. Zanim zaczeliśmy jakiekolwiek leczenie otrzymałem pierwszy rzut. Prawie przestałem widzieć. To Pani Doktor od razu wszystko zobaczyła. Skierowała mnie do szpitala. Zadzwoniła do mnie następnego dnia wieczorem - w sumie tylko po to żeby zapytać jak się czuje.
   Po wyjściu ze szpitala zajęła się mną. Wymyśliła lekarstwo główne i leki wspierające. Zawsze spokojnie mnie słucha. Wszystko tłumaczy.
   Jest moją czarodziejką. Na SM nawet czarodzieje nie mają ostatecznego rozwiązania. Ale znów widzę. Żyje. Pracuje. Głos Pani Doktor jest ukojeniem.
   Tak tak. Obowiązków jest dużo. Ale Pani Doktor robi to wszystko co można aby pomóc. Wszystkim życzę aby mieli szczęście mieć tak wspaniałe wsparcie w naprawdę słabych sytuacjach.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania