http://www.przychodniagrapa.pl/ https://www.facebook.com/przychodniagrapa/ Grapa Medica Sp. z o.o. (dawniej Zespół Lekarzy Specjalisów s.c) powstała 7 maja 1993 r. Przychodnia została założona p... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

O nas

http://www.przychodniagrapa.pl/

https://www.facebook.com/przychodniagrapa/

Grapa Medica Sp. z o.o. (dawniej Zespół Lekarzy Specjalisów s.c) powstała 7 maja 1993 r. Przychodnia została założona przez małżeństwo lekarzy Izabelę i Marka Rychlików. Przychodnia była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na usługi medyczne regionu Konstancin-Jeziorna.

Nieprzerwanie od 1 stycznia 2000 r. zespół medyczny świadczy profesjonalną opiekę lekarsko-pielęgniarską na miejscu oraz w domu chorego. Przychodnia Grapa to nowoczesna placówka ciesząca się doskonałą renomą, oferująca kompleksowe usługi medyczne lekarzy POZ, pediatrów, specjalistów oraz lekarza medycyny pracy. Przychodnia dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Głównym celem naszej przychodni jest troska i bezpieczeństwo pacjenta. Pracujący u nas wysokiej klasy specjaliści dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafią postawić skuteczną diagnozę. Istotą działania Przychodni Grapa jest świadczenie usług medycznych najwyższej jakości oraz promocja zdrowia wśród naszych pacjentów i ich rodzin. Nasi lekarze interesują się też różnymi aspektami życia dziecka, gdyż mamy świadomość, że wzajemnie na siebie oddziałują, a rodzice zyskują pewność, że nie muszą znać się na wszystkim. Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej i profesjonalna obsługa w oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów i wykwalifikowany personel pielęgniarski a strategią pełne zadowolenie Pacjenta.

Dbamy o systematyczne poszerzanie naszej oferty, wprowadzanie nowych usług, unowocześnianie sprzętu i aparatury medycznej, podnoszenie jakości świadczeń. Rozwijając system zarządzania w organizacji, rozbudowując infrastrukturę i wprowadzając nowoczesne technologie informatyczne zapewniamy wysoki standard obsługi klienta. Grapa Medica obserwuje trendy na rynku usług medycznych, monitoruje postęp technologiczny oraz zmiany w preferencjach i oczekiwaniach Pacjentów, by w pełni sprostać ich oczekiwaniom i dostarczyć usługi medyczne zgodne z najwyższymi standardami medycznymi. Działania te mają zapewnić nieustanne pozyskiwanie nowych odbiorców usług medycznych i stały rozwój placówki.

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Przychodnia Grapa

  al. Wojska Polskiego 6

  05-520, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bartosz Puchalski

  Kardiolog, dr n. med.

  • L

   Pan doktor bardzo skupiony , udzielał kompetentnych wyjaśnień. Niezwykle uprzejmy ,cierpliwy i życzliwy.Poświęcił mi sporo czasu - to była pierwsza wizyta. Ocenił sytuację i zaplanował dalsze postępowanie.Na pewno będę kontynuować leczenie u pana doktora. Polecam.

  • K
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Na podstawie przedłożonych wyników badań (EKG, analizy moczu, krwi, rtg klatki piersiowej itp) lekarz prawidłowo rozpoznał mój przypadek, dokonał jego profesjonalnej oceny, postawił prawidłową diagnozę i zaaplikował odpowiednie lekarstwa.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Beata Opala-Łuczak

  Okulista, lek.

  • J
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja okulistyczna

   Wspaniały i sympatyczny specjalista.Pani doktor od razu rozpoznala problem z okiem,chetnie odpowiedziala na pytania.Osoba z wysoką kulturą osobistą.Polecam w 100 procentach.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Nasze ZdrowieUsługa: Inny

   Pani doktor jest bardzo miła. Bardzo dokładnie, starannie przeprowadza badanie. Wszystko dokładnie tłumaczy. Pacjentowi poświęca tyle czasu ile potrzeba.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Bartosz Weiss

  Ortopeda, lek.

  • E
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wizyta przebiegla w przyjemnej atmosferze. Lekarz stawil diagnoze i polecil dalsze leczenie. Wytlumaczyl, na czym polega moja choroba. Jest niewatpliwie koryfeuszem w swojej dziedzinie i do tego ma bardzo zyczliwe podejscie do pacjenta. Kazdy pacjent wychodzi z jego gabinetu z usmiechem na ustach. Dlatego serdecznie polecam doktora B. Weissa.

  • Lokalizacja: Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia ObrażeńUsługa: opreacja ręki

   Jestem pod opieką p.dr Weiisa i muszę napisać, że jego fachowość oraz życzliwość wobec pacjentów jest nieporównywalna z moimi wcześniejszymi doświadczeniami.śmiało mogę polecić zainteresowanym leczenie się u p.Doktora

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Pancześnik

  Ginekolog, lek.

  • D
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.

   Wspaniały lekarz. Jako jedyny ze wszystkich u których byłam zrobił bardzo dokładny wywiad, rozpisał nawet listę możliwych powodów choroby i po kolei każdy wykluczał zlecając badania lub przepisując leki. Pomimo, iż ma dużo pacjentek - zawsze pamięta wszystkie przekazane wcześniej szczegóły i przechodzi od razu do konkretów. Wszystko rzetelnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie, nawet jeśli jest ich milion jak w moim przypadku. Polecam serdecznie.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne DamianaUsługa: USG płodu

   Z gabinetu Doktora wyszłam bliska płaczu, zatem moja opinia niestety nie może być wyższa pomimo tego, że badanie przeprowadzone zostało profesjonalnie.
   Podejście do pacjentów jest bardzo złe. Od wejścia Doktor spieszył się i widać bylo, że chce nadrobić opóźnienie w wizytach. Mój mąż zadał pytanie o możliwość nagrania USG (połówkowe) na CD, nie zdążył skończyć pytania a usłyszeliśmy poirytowane "Nie!.". Zero wyjaśnienia. Dopiero po moim pytaniu dlaczego Doktor był łaskaw wyjaśnić, że dlatego, że on nie ma czasu się w to bawić. Nagrania możemy sobie zrobić na USG 3D w 30 tc.
   Następnie na jakiekolwiek moje pytania odpowiadał "przecież już powiedziałem, że dziecko jest dobrej wielkości tak? Po co Pani pyta znowu? Ile razy można powtarzać to samo!". Do płaczu natomiast doprowadził mnie żartami: nie na miejscu "ta lampa jest niebieska tak? to co może pani jeszcze raz zapyta czy na pewno?".
   To moja pierwsza ciąża i uważam, że mam prawo upewniać się czy wszystko jest w porządku ile razy chcę. Moja wizyta trwała 10 minut.

  Zobacz wszystkie opinie (122) o tym lekarzu


 • Marek Łuczak

  Okulista, lek.

  • K
   Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

   Jestem bardzo zadowolony, bo wreszcie znalazłem lekarza, który mi prawidłowo rozpoznał moje schorzenie. Wysłał mnie na tomografię, które (niestety, wolałbym, żeby nie) potwierdziła jego diagnozę. Zgłosiłem się ponownie po leczenie, zobaczymy co dalej.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: badanie wzroku

   Rzetelny, dokładny, cierpliwy. Bardzo dobry lekarz do którego już od kilku lat, chodzimy całą rodziną.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Marek Rychlik

  Ortopeda,

  • W

   Jeśli chodzi o ''załatwienie'' skierowania, recepty itp. polecam - szybko, bez problemów. Jednak podczas wizyty u Dr Rychlika trudno czuć się komfortowo ( chyba, że ktoś idzie do lekarza pożartować, pogadać itp.), ledwo drzwi od gabinetu otworzy poprzedni pacjent, a już Dr pyta: ''co dolega?'', człowiek nie zdąży usiąść na krześle w gabinecie, a ma wrażenie, że Dr chciałby aby już ten gabinet opuścił. Najchętniej by chyba przyjmował pacjentów w poczekalni, przy wszystkich - szybciej by było.

  • A

   ja korzystam z usług pana doktora od kilku lat ,uważam ze znajomość medycyny jest na bardzo wysokim poziomie a sposób traktowania pajeta jest perfekcyjna o której każdy chory marzy.
   Aleksander

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Sarnowska

  Neurolog, dr n. med.

  • K

   Bardzo dobry lekarz! Bardzo zaangażowana i oddana swojej pracy. Konkretna, rzeczowa, miła. Polecam!


 • Boyana Mikulska

  Ginekolog, lek.

  • M

   Bardzo dobra, młoda i kompetentna lekarka. Do tego bardzo konkretna i zorganizowana, przez co wizyta jest wykorzystana znacznie lepiej niż u gadatliwych lekarzy i ma czas opowiedzieć o wszystkim, co ważne i odpowiedzieć na każde pytanie w sposób uspokajający kobietę lub podjąć odpowiednie kroki. Jako jedyna lekarka zleciła mi badanie hormonu tarczycy w ciąży, dzięki czemu wykryto niedoczynność i jestem w tym ważnym okresie pod opieką endokrynologa. Poważnie potraktowała moje plamienia i bóle na początku ciąży, dzięki czemu od razu zmieniłam lekarza prowadzącego na nią.

  • D

   Bardzo dobra młoda lekarka. Konkretna, bardzo kompetentna, miła i ciepła. Zleca wszystkie potrzebne badania, nie ściska ich dla siebie. Jak trzeba coś zrobić to po prostu to zleca. Gorąco polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Małgorzata Głowacka

  Dermatolog,

  • E

   Wyjątkowo niesympatyczna osoba, która nie powinna pracować z dziećmi. Nie słucha kompletnie rodziców. Co do przepisywania specyfików do pielęgnacji dla dzieci to przepisuje jedynie te z których ma korzyści i są to drogie specyfiki nie przeznaczone dla dzieci w danym wieku - 3 letnia córka do kąpieli "dostała" płyn micelarny do demakijażu dla osób dorosłych. Jedyne w czym jest dobra to udowadnianiu, że rodzic nie potrafi zadbać o własne dziecko, ona jest genialna a inni lekarze nie znają się na swoim fachu. Od lekarza pierwszego kontaktu dowiedziałam się więcej na temat tego co dzieje się z moim dzieckiem i co dalej robić. Byłam u tej pani pierwszy i ostatni raz - z taką niekompetencją spotkałam się jedynie w szpitalu dziecięcym na Działdowskiej w Warszawie.

  • M

   Mam mieszane uczucia, niestety nie słucha co mówi mama pacjenta. Nie bierze pod uwagę sytuacji życiowej i wręcz zmusza ją do karmienia dziecka piersią do ponad roku. W razie "tragedii" przepisała Bebilon Pepti mimo, że po tym mleku dwa razy była w kale krew (wtedy, kiedy ja je piłam jako zamiennik mleka). Ulewające mimo mojej restrykcyjnej diety dziecko dostało doustne leki które nie działają zamiast tych, które działały. Kolki się pogorszyły, gazy jak nigdy, a Pani doktor nadal uważa, że wszystko jest ok. Dziecko wymiotuje po każdym posiłku (zwłaszcza po moim mleku) i mimo tego mam nadal stosować się do zaleceń. Może to i dobry specjalista, ale raczej zbyt mocno przekonany o swoim geniuszu i przez to nie czuły na wyjątki od reguł...

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marta Kunkel

  Endokrynolog, Internista,

  • M

   Byłam na trzech wizytach. Leczyłam się od 8 lat na niedoczynność Pani Dr od razu wskazała hashimoto (badania przeciwciał robione 8 lat temu). Unormowała żelazo, hormony i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Powiedziała na co zwracać uwagę i jak sobie z pewnymi sprawami radzić. Powiedziała by kontrolować wyniki. Nie naciąga na wizyty bo mam się pokazać jak będzie działo się coś niedobrego. SZCZERZE POLECAM

  • R

   Znakomita lekarka. Po 7 wizytach u innych lekarzy dokonała właściwego rozpoznania choroby. Gratulacje i uznanie!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu