Grapa Medica Sp. z o.o. (dawniej Zespół Lekarzy Specjalisów s.c) powstała 7 maja 1993 r. Przychodnia została założona przez małżeństwo lekarzy Izabelę i Marka Rychlików. Przychodnia była odpowiedzią n... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

 • Przychodnia Grapa

  al. Wojska Polskiego 6

  05-520, Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

O nas

Grapa Medica Sp. z o.o. (dawniej Zespół Lekarzy Specjalisów s.c) powstała 7 maja 1993 r. Przychodnia została założona przez małżeństwo lekarzy Izabelę i Marka Rychlików. Przychodnia była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na usługi medyczne regionu Konstancin-Jeziorna.

Nieprzerwanie od 1 stycznia 2000 r. zespół medyczny świadczy profesjonalną opiekę lekarsko-pielęgniarską na miejscu oraz w domu chorego. Przychodnia Grapa to nowoczesna placówka ciesząca się doskonałą renomą, oferująca kompleksowe usługi medyczne lekarzy POZ, pediatrów, specjalistów oraz lekarza medycyny pracy. Przychodnia dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Głównym celem naszej przychodni jest troska i bezpieczeństwo pacjenta. Pracujący u nas wysokiej klasy specjaliści dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafią postawić skuteczną diagnozę. Istotą działania Przychodni Grapa jest świadczenie usług medycznych najwyższej jakości oraz promocja zdrowia wśród naszych pacjentów i ich rodzin. Nasi lekarze interesują się też różnymi aspektami życia dziecka, gdyż mamy świadomość, że wzajemnie na siebie oddziałują, a rodzice zyskują pewność, że nie muszą znać się na wszystkim. Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej i profesjonalna obsługa w oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów i wykwalifikowany personel pielęgniarski a strategią pełne zadowolenie Pacjenta.

Dbamy o systematyczne poszerzanie naszej oferty, wprowadzanie nowych usług, unowocześnianie sprzętu i aparatury medycznej, podnoszenie jakości świadczeń. Rozwijając system zarządzania w organizacji, rozbudowując infrastrukturę i wprowadzając nowoczesne technologie informatyczne zapewniamy wysoki standard obsługi klienta. Grapa Medica obserwuje trendy na rynku usług medycznych, monitoruje postęp technologiczny oraz zmiany w preferencjach i oczekiwaniach Pacjentów, by w pełni sprostać ich oczekiwaniom i dostarczyć usługi medyczne zgodne z najwyższymi standardami medycznymi. Działania te mają zapewnić nieustanne pozyskiwanie nowych odbiorców usług medycznych i stały rozwój placówki.

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Grzelecki

  Laryngolog, lek.

  • K

   Lekarz od początku zrobił dobre wrażenie. Sympatyczny i otwarty. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpującą wiadomość. Co do efektu leczenia jest za wcześnie żebym mogła coś więcej napisać, ale wszystko powinno być na dobrej drodze.

  • A

   Zle leczone zapalenie ucha środkowego, pan dr przpisal z marszu antybiotyki zalecane w tej chorobie jako II rzut ( oczywiście w ogóle nie pomogly, kolejny dr leczyl mnie antyb pierwszego rzutu i te zadzialaly) plus pan dr od razu dal antybiotyk bez przeczyszczenia ucha - pod woskowina i tak przeciez bedzie sie nadkazac wiec trzeba takie ucho wyczyścić... Poza leczeniem - ok


 • Beata Opala-Łuczak

  Okulista, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja okulistyczna

   Jestem zachwycona! Przyszłam z ostrym zapaleniem rogówki, pani doktor przepisała leki, które szybko złagodziły niesamowity ból, ale na bieżąco byłam pod kontrolą i otrzymałam jasną instrukcję, jak dalej postępować z oczami. Przy okazji moje oczy zostały bardzo dokładnie przebadane! Czułam się zaopiekowana i w bardzo dobrych rękach. Polecam tę lekarkę każdemu!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja okulistyczna

   Lekarka bardzo kompetentna, doświadczona i dokładna podczas badania. Uważna na pacjenta i jego dolegliwości. Komunikatywna, słucha i wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Krzysztof Pancześnik

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Lekarz wykazał się wysoką kulturą osobistą, po przyjściu do gabinetu przedstawiał się, był bardzo delikatny podczas badania, uprzedzał co będzie robił. Polecam!

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: USG ciąży do 10 tygodnia

   Bardzo miły i fachowy lekarz .Wizyta nie trwała długo ale szczegółowo i dokładnie wszystko wyjaśnił polecam

  Zobacz wszystkie opinie (141) o tym lekarzu


 • Marek Łuczak

  Okulista, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

   Do Pana doktora Łuczaka trafiłem z przypadkiem stanu zapalnego. Zostałem dokładnie i profesjonalnie zdiagnozowany. Badanie oka przeprowadzone bardzo starannie, Pan doktor rzetelny i mimo widocznego zmęczenia cierpliwy. Słucha pacjenta i bierze pod uwagę to, co pacjent mówi. Na pewno, gdy będę musiał, wrócę do tego lekarza i serdecznie polecam.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

   Lekarz bardzo kompetentny , cierpliwy, spokojny, specjalista pod każdym względem. Gorąco polecam....

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Marek Rychlik

  Ortopeda,

  • W

   Jeśli chodzi o ''załatwienie'' skierowania, recepty itp. polecam - szybko, bez problemów. Jednak podczas wizyty u Dr Rychlika trudno czuć się komfortowo ( chyba, że ktoś idzie do lekarza pożartować, pogadać itp.), ledwo drzwi od gabinetu otworzy poprzedni pacjent, a już Dr pyta: ''co dolega?'', człowiek nie zdąży usiąść na krześle w gabinecie, a ma wrażenie, że Dr chciałby aby już ten gabinet opuścił. Najchętniej by chyba przyjmował pacjentów w poczekalni, przy wszystkich - szybciej by było.

  • A

   ja korzystam z usług pana doktora od kilku lat ,uważam ze znajomość medycyny jest na bardzo wysokim poziomie a sposób traktowania pajeta jest perfekcyjna o której każdy chory marzy.
   Aleksander

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Sarnowska

  Neurolog, dr n. med.

  • K

   Bardzo dobry lekarz! Bardzo zaangażowana i oddana swojej pracy. Konkretna, rzeczowa, miła. Polecam!


 • Małgorzata Głowacka

  Dermatolog,

  • E

   Wyjątkowo niesympatyczna osoba, która nie powinna pracować z dziećmi. Nie słucha kompletnie rodziców. Co do przepisywania specyfików do pielęgnacji dla dzieci to przepisuje jedynie te z których ma korzyści i są to drogie specyfiki nie przeznaczone dla dzieci w danym wieku - 3 letnia córka do kąpieli "dostała" płyn micelarny do demakijażu dla osób dorosłych. Jedyne w czym jest dobra to udowadnianiu, że rodzic nie potrafi zadbać o własne dziecko, ona jest genialna a inni lekarze nie znają się na swoim fachu. Od lekarza pierwszego kontaktu dowiedziałam się więcej na temat tego co dzieje się z moim dzieckiem i co dalej robić. Byłam u tej pani pierwszy i ostatni raz - z taką niekompetencją spotkałam się jedynie w szpitalu dziecięcym na Działdowskiej w Warszawie.

  • M

   Mam mieszane uczucia, niestety nie słucha co mówi mama pacjenta. Nie bierze pod uwagę sytuacji życiowej i wręcz zmusza ją do karmienia dziecka piersią do ponad roku. W razie "tragedii" przepisała Bebilon Pepti mimo, że po tym mleku dwa razy była w kale krew (wtedy, kiedy ja je piłam jako zamiennik mleka). Ulewające mimo mojej restrykcyjnej diety dziecko dostało doustne leki które nie działają zamiast tych, które działały. Kolki się pogorszyły, gazy jak nigdy, a Pani doktor nadal uważa, że wszystko jest ok. Dziecko wymiotuje po każdym posiłku (zwłaszcza po moim mleku) i mimo tego mam nadal stosować się do zaleceń. Może to i dobry specjalista, ale raczej zbyt mocno przekonany o swoim geniuszu i przez to nie czuły na wyjątki od reguł...

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marta Kunkel

  Endokrynolog, Internista,

  • M

   Byłam na trzech wizytach. Leczyłam się od 8 lat na niedoczynność Pani Dr od razu wskazała hashimoto (badania przeciwciał robione 8 lat temu). Unormowała żelazo, hormony i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Powiedziała na co zwracać uwagę i jak sobie z pewnymi sprawami radzić. Powiedziała by kontrolować wyniki. Nie naciąga na wizyty bo mam się pokazać jak będzie działo się coś niedobrego. SZCZERZE POLECAM

  • R

   Znakomita lekarka. Po 7 wizytach u innych lekarzy dokonała właściwego rozpoznania choroby. Gratulacje i uznanie!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Remigiusz Gorbacki

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • Z

   Jestem ostatnio często u Doktora ,co tydzień na kontroli po mononukleozie i malych broblemach z wątroba,a ogólnie od miesiąca się u Niego leczę, najlepszy i najmilszy lekarz na jakiego trafiłam.

  • G

   Potwierdzam, że to najlepszy specjalista!!! Zna większość pacjentów po imieniu lub nazwisku. Nigdy nie odmówił mi przyjęcia jak nie byłam zapisana, a zdarzyło się to bardzo wiele razy. W poczekalni jest super porządek, bo doktor sam wychodzi i prosi pacjentów kolejno. Cierpliwie słucha i pomaga jak może. Jest bardzo wyrozumiały. Zna się na rzeczy co w moim przypadku potwierdziło się wielokrotnie. Jest bardzo grzeczny i taktowny. Bije od niego kultura osobista. Cieszę się, że jest moim lekarzem pierwszego kontaktu, bo zawsze można na niego liczyć, co nie miało miejsca jak byłam zapisana do innej przychodni. Polecam gorąco tego specjalistę (chociaż robić tego nie muszę, bo ma ogrom pacjentów).

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Gliźniewicz

  Internista, Diabetolog,

  • E

   Nie polecam... mojej mamie zrujnowała zdrowie, nie potrafi dobrać odpowiedniej dawki insuliny, przez co osoba chora ma straszne skoki i wpada w hipoglikemię... za często.