Grapa Medica Sp. z o.o. (dawniej Zespół Lekarzy Specjalisów s.c) powstała 7 maja 1993 r. Przychodnia została założona przez małżeństwo lekarzy Izabelę i Marka Rychlików. Przychodnia była odpowiedzią n... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Grapa

al. Wojska Polskiego 6

05-520 , Konstancin-Jeziorna , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Grapa Medica Sp. z o.o. (dawniej Zespół Lekarzy Specjalisów s.c) powstała 7 maja 1993 r. Przychodnia została założona przez małżeństwo lekarzy Izabelę i Marka Rychlików. Przychodnia była odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na usługi medyczne regionu Konstancin-Jeziorna.

Nieprzerwanie od 1 stycznia 2000 r. zespół medyczny świadczy profesjonalną opiekę lekarsko-pielęgniarską na miejscu oraz w domu chorego. Przychodnia Grapa to nowoczesna placówka ciesząca się doskonałą renomą, oferująca kompleksowe usługi medyczne lekarzy POZ, pediatrów, specjalistów oraz lekarza medycyny pracy. Przychodnia dostosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Głównym celem naszej przychodni jest troska i bezpieczeństwo pacjenta. Pracujący u nas wysokiej klasy specjaliści dzięki długoletniemu doświadczeniu potrafią postawić skuteczną diagnozę. Istotą działania Przychodni Grapa jest świadczenie usług medycznych najwyższej jakości oraz promocja zdrowia wśród naszych pacjentów i ich rodzin. Nasi lekarze interesują się też różnymi aspektami życia dziecka, gdyż mamy świadomość, że wzajemnie na siebie oddziałują, a rodzice zyskują pewność, że nie muszą znać się na wszystkim. Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej i profesjonalna obsługa w oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów i wykwalifikowany personel pielęgniarski a strategią pełne zadowolenie Pacjenta.

Dbamy o systematyczne poszerzanie naszej oferty, wprowadzanie nowych usług, unowocześnianie sprzętu i aparatury medycznej, podnoszenie jakości świadczeń. Rozwijając system zarządzania w organizacji, rozbudowując infrastrukturę i wprowadzając nowoczesne technologie informatyczne zapewniamy wysoki standard obsługi klienta. Grapa Medica obserwuje trendy na rynku usług medycznych, monitoruje postęp technologiczny oraz zmiany w preferencjach i oczekiwaniach Pacjentów, by w pełni sprostać ich oczekiwaniom i dostarczyć usługi medyczne zgodne z najwyższymi standardami medycznymi. Działania te mają zapewnić nieustanne pozyskiwanie nowych odbiorców usług medycznych i stały rozwój placówki.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Radosław Jaworowski

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze Specjaliści

   Pracuję ciągle w delegacji, mam na szczęście możliwość wykonanie lekarskiej konsultacji telefonicznej gdy coś się dzieje. Podsumowując wywiad medyczny "podejrzenie zakrzepicy żył głębokich zalecam pilny bezpośredni kontakt z lekarzem lub pogotowiem ratunkowym" . Wszedłem do portalu wybrałem lekarza, który jeszcze przyjmował umówiłem wizytę i tak trafiłem do Pana doktora Radosława Jaworowskiego. Wizyta przeprowadzona bardzo dokładnie i rzetelnie, Pan doktor bardzo konkretny, zainteresowany i dociekliwy. Gdy udało mu się wykluczyć zakrzepicę nie zaprzestał badań, tylko sprawdził jeszcze "to i to i tamto" tak więc przyszedłem z konkretnym przypadkiem a zostałem zdiagnozowany kompletnie. Zostałem otoczona opieką i zainteresowaniem, które przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Wszystko spokojnie i życzliwie wyjaśnił w bardzo przystępny sposób, otrzymałem informację jak mam postępować dalej, w którym kierunku się udać z moim problemem. Wyszedłem z wizyty spokojniejszy. Oby więcej lekarzy z takim podejściem było dla pacjenta.
   Polecam!

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: USG/doppler żył kończyn dolnych

   Wizyta odbyła się punktualnie, w przyjemnej atmosferze. Profesjonalne podejście do pacjenta, szybka diagnoza. Polecam wizytę u Pana Doktora. Barbara.


 • Krzysztof Pancześnik

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Unicare Sp. z o.o.Usługa: prowadzenie ciąży

   To była pierwsza wizyta u tego lekarza. Przyznam, że nie sprawdzałam opinii, bo wylądowałam u niego z przypadku w ramach pakietu ubezpieczenia polmed. Lekarz był rzeczowy, uprzejmy, sprawny i wykonał bardzo (!) dokładne usg. Dziecko było tak ułożone (13tc), że ciężko było sprawdzić jeden z parametrów, ale lekarz próbował tak długo aż sie udało i dzięki tego wiem, że dziecko jest zdrowy i nie muszę wykonywać dodatkowych badań. Gdyby przyjmował bliżej, to pewnie byłby moim lekarzem prowadzącym. Polecam go kobietom, które mają już dzieci i ciąża jest dla nich czymś mało stresującym. Myślę, że przy pierwszej ciąży potrzeba bardziej empatycznego i sympatycznego lekarza, który dużo o wszystkim opowiada. Dla mnie któtkie, rzeczowe informacje były jak najbardziej ok.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ZnajomaKlinika.plUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Mogę polecić wizyty u Pana Krzysztofa. Opowiedział dość szczegółowo o charakterystyce schorzenia oraz leków, które zostały przepisane, chętnie odpowiadał na zadane pytania. Badanie przebiegło bezbolesnie.

  Zobacz wszystkie opinie (218) o tym lekarzu


 • Marek Łuczak

  Okulista, lek.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

   Dr Łuczak bardzo starannie zbadał moje oczy, które od pewnego czasu sprawiają mi duże problemy. Wyjaśnił w czym tkwi problem, przekazał dalsze zalecenia. W trakcie wizyty czułam się bezpiecznie.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Macromedica Centrum MedyczneUsługa: konsultacja okulistyczna

   Solidny lekarz, miły, dokładny. Pochodzący z pełnym zaangażowaniem. Wszystko było w porządku. Śmiało polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (77) o tym lekarzu


 • Anna Sarnowska

  Neurolog, dr n. med.

  • K

   Bardzo dobry lekarz! Bardzo zaangażowana i oddana swojej pracy. Konkretna, rzeczowa, miła. Polecam!


 • Małgorzata Głowacka

  Dermatolog,

  • E

   Wyjątkowo niesympatyczna osoba, która nie powinna pracować z dziećmi. Nie słucha kompletnie rodziców. Co do przepisywania specyfików do pielęgnacji dla dzieci to przepisuje jedynie te z których ma korzyści i są to drogie specyfiki nie przeznaczone dla dzieci w danym wieku - 3 letnia córka do kąpieli "dostała" płyn micelarny do demakijażu dla osób dorosłych. Jedyne w czym jest dobra to udowadnianiu, że rodzic nie potrafi zadbać o własne dziecko, ona jest genialna a inni lekarze nie znają się na swoim fachu. Od lekarza pierwszego kontaktu dowiedziałam się więcej na temat tego co dzieje się z moim dzieckiem i co dalej robić. Byłam u tej pani pierwszy i ostatni raz - z taką niekompetencją spotkałam się jedynie w szpitalu dziecięcym na Działdowskiej w Warszawie.

  • M

   Mam mieszane uczucia, niestety nie słucha co mówi mama pacjenta. Nie bierze pod uwagę sytuacji życiowej i wręcz zmusza ją do karmienia dziecka piersią do ponad roku. W razie "tragedii" przepisała Bebilon Pepti mimo, że po tym mleku dwa razy była w kale krew (wtedy, kiedy ja je piłam jako zamiennik mleka). Ulewające mimo mojej restrykcyjnej diety dziecko dostało doustne leki które nie działają zamiast tych, które działały. Kolki się pogorszyły, gazy jak nigdy, a Pani doktor nadal uważa, że wszystko jest ok. Dziecko wymiotuje po każdym posiłku (zwłaszcza po moim mleku) i mimo tego mam nadal stosować się do zaleceń. Może to i dobry specjalista, ale raczej zbyt mocno przekonany o swoim geniuszu i przez to nie czuły na wyjątki od reguł...

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marta Kunkel

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • M

   Byłam na trzech wizytach. Leczyłam się od 8 lat na niedoczynność Pani Dr od razu wskazała hashimoto (badania przeciwciał robione 8 lat temu). Unormowała żelazo, hormony i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Powiedziała na co zwracać uwagę i jak sobie z pewnymi sprawami radzić. Powiedziała by kontrolować wyniki. Nie naciąga na wizyty bo mam się pokazać jak będzie działo się coś niedobrego. SZCZERZE POLECAM

  • R

   Znakomita lekarka. Po 7 wizytach u innych lekarzy dokonała właściwego rozpoznania choroby. Gratulacje i uznanie!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ewa Gliźniewicz

  Internista, Diabetolog,

  • E

   Nie polecam... mojej mamie zrujnowała zdrowie, nie potrafi dobrać odpowiedniej dawki insuliny, przez co osoba chora ma straszne skoki i wpada w hipoglikemię... za często.


 • Joanna Jeziorska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • P

   Najwspanialsza Pani Doktor. Kompetentna, dociekliwa a przy tym bardzo miła. Nigdy nie odsyła "z kwitkiem". Serdecznie polecam.

  • P

   Nie zgadzam się z Pani opinią o drJeziorskiej.(jeżeli można nazwać ją lekarzem wielki znak ?).Słyszałem wiele opinii negatywnych co do leczenia,być może myśli pani dr.że wyleczy pacjenta,ale tylko ewentualnie z przeziębienia bo jak ma ktoś większe problemy ze zdrowiem to nie polecam .Miałem już kilka razy problemy ze zdrowiem po wizycie u pani.dr.Jeżeli ktoś będzie chciał zapisać się na wizytę u tej pani to niech się dobrze zastanowi.. Były pacjent przychodni

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Grzelecki

  Laryngolog, lek.

  • K

   Lekarz od początku zrobił dobre wrażenie. Sympatyczny i otwarty. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpującą wiadomość. Co do efektu leczenia jest za wcześnie żebym mogła coś więcej napisać, ale wszystko powinno być na dobrej drodze.

  • A

   Zle leczone zapalenie ucha środkowego, pan dr przpisal z marszu antybiotyki zalecane w tej chorobie jako II rzut ( oczywiście w ogóle nie pomogly, kolejny dr leczyl mnie antyb pierwszego rzutu i te zadzialaly) plus pan dr od razu dal antybiotyk bez przeczyszczenia ucha - pod woskowina i tak przeciez bedzie sie nadkazac wiec trzeba takie ucho wyczyścić... Poza leczeniem - ok


 • Jacek Łempicki

  Chirurg, Urolog, Androlog,

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Położniczo-Chirurgiczna " IATROS" Andrzej OstaszewskiUsługa: męskie sprawy

   Sympatyczny i profesjonalny doktor w swoim fachu.Potrafi odstresować pacjenta przed zabiegiem swoim poczuciem humoru.Wszystko załatwione szybko i sprawnie.Zabieg 15 minutowy.Polecam wszystkim Pana doktora!!

  • Otwarty, dowcipny,budzi zaufanie. Polecam jako urologa. Chyba zna swoje ograniczenia nie czuje się omnipotentny, stara się,chyba mu zależy na pacjencie. Tak to czuję.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania