Prywatne Centrum Medyczno - Stomatologiczne Dens w Bydgoszczy

(24 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatne Centrum Medyczno - Stomatologiczne Dens w Bydgoszczy

Bohaterów Kragujewca 11

85-863 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jagoda Klockiewicz

  Stomatolog, lek. dent.

  • Z

   Zdecydowanie polecam! Miałam robioną odbudowę jedynki, dwójki(po złamaniu) i kanałowe leczenie, Pani Doktor naprawiła to co poprzedni lekarz sknocił. Idealnie dobrała kolor, praktycznie nie widać różnicy. Bardzo życzliwa, wszystko dokładnie wyjaśniła, przedstawiła warianty leczenia, a wszystko bezboleśnie :) POLECAM!


 • Małgorzata Swigon-Sobkowiak

  Stomatolog,

  • A

   Również polecam panią dr M. Swigon - Sobkowiak. Profesjonalne podejście do pacjenta to najważniejsza zaleta wizyt u pani stomatolog, ale nie jedyna.

  • P

   Leczę się u dr. Swigon już od wielu lat i szczerze polecam tego stomatologa. To profesjonalistka. Jest bardzo delikatna w tym co robi, Wizyty są bezbolesne. Dokładnie informuje pacjenta, co zamierza wykonać, a także w trakcie zabiegu, co robi.


 • Grażyna Matczak

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny.

   Byłem u tej Pani kilka razy. Leczyła mi kilka zębów, wszystkie po trzech miesiącach były w gorszym stanie niż przed leczeniem. Zostawiłem grube pieniądze. Ale szalę goryczy przelała moja"szóstka" którą to pani robiła mi kanałowo. Co się okazało po pół roku ból, ząb z jednej strony zrobił się czarny i puchło dziąsło. Antybiotyk, a jak przeszło poszedłem do innego stomatologa. Nic nie opisywałem ani się nie skarżyłem, żeby nie naprowadzać nowej Pani doktor na diagnozę. Sama z siebie po zrobieniu zdjęcia powiedziała że szóstka zrobiona kanałowo jest źle, bo niedokładnie wypełniony kanał. Przez to zbierają mi się tam bakterie, czekam na wolne terminy, które są odległe, a sprawa jest dość poważna.

  • K

   Dla mnie ta kobieta to jeden z najgorszych stomatologow. Biora pieniadze za nic.I matka i corka zero profesjonalizmu. Potrafia tak zab rozwalic, ze potem kilka razy trzeba wracac, zeby go do kupy zlozyc. I ja i znajoma mialysmy taka sytuacje. Stawiaja przed faktem dokonanym, czlowiek musi wrocic bo ma masakre z zeba zrobiona. Przez owa Pania. Oczywiscie placic za kazdym razem trzeba. Odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania