Promed Marian Mac, Bożena Kurzydło-Mac

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Promed Marian Mac, Bożena Kurzydło-Mac

Mickiewicza 9

36-200, Brzozów, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Styczkiewicz

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • R

   Nie spodziewałam się, że w nowo otwartym gabinecie kardiologicznym w Brzozowie spotkam tak doskonałego kardiologa.Doktor M. Styczkiewicz to rzetelny i kulturalny profesjonalista.Fachowo i z empatią przeprowadził wywiad lekarski,celnie zdiagnozował oraz przystępnie zapoznał mnie ze schorzeniem..Dzięki takim lekarzom nie umiera we mnie, pacjentce, nadzieja na lepszą przyszłość.Gorąco polecam.


 • Agata Prejsnar

  Onkolog,

  • E
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: skierowanie na radioterapie

   Bardzo miła i sympatyczna lekarka. Szybko skierowała mnie na potrzebne badania .Sama zatroszczyła się o pozyskanie wyników badań.Na kolnej wizycie w gabinecie lekarskim otrzymałem harmonogram leczenia i wszelkie wskazówki dotyczące dalszego postępowania.Jestem pani doktor bardzo wdzięczny za tak szybką i sprawną pomoc.

  • K

   Pani Agata Prejsnar jest lekko powiedziane mało sympatyczna, pacjenta traktuje jak zło konieczne, którym trzeba się zająć. Najlepiej jakby poszedł na naświetlania wszędzie tylko nie do niej a trudne przypadki to jakoś jej nie na rękę bo jak twierdził musi je z docentem skonsultować bo sama nie podejmuje się leczenia. Ja rozumiem że należy się konsultować, ale pacjent powinien być przyjęty z życzliwością i nie uzyskać informacji że jego przypadek jest beznadziejny do leczenia. Bo jak wszyscy wiemy połowa sukcesu w wyleczeniu to pozytywne nastawienie pacjenta i jego spokój psychiczny.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marian Mac

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   wszystko fajnie jeżeli chodzi o lekarza. Lecz przychodnia to dramat, kolejki są tak ogromne, że szybciej wyzdrowieje w domu, z tego powodu zmieniam lekarza.

  • Ocena bardzo dobra dla Pana dr Mariana Maca to za mało. Jako pacjent wystawiam ocenę CELUJĄCĄ.
   Wraz z rodziną "trzymamy kciuki" za starania Pana Doktora i Pracowników dla dobra Pacjentów.
   Wojciech Sroka

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania