Informacje o placówce

Gabinety

ProfMedica

Kutrzeby 16/116, Stare Miasto

61-719, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Gabriel

  Chirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: ProfMedica

   Niestety ale muszę ostrzec przed wizytami u tego człowieka.
   W dużym skrócie - po ciężkiej chorobie musiałem być pod opieką "naczyniowca" i zdecydowałem się na osobę mocno poważną w środowisku. Podczas pierwszej wizyty (w sumie było ich 4) przepisał mi lek przeciwzakrzepowy w tabletkach (na "P") od razu na 3 miesiące stosowania. Owy lek (dosyć drogi zresztą) był przez tego człowieka zachwalany jako aktualnie naljepszy z dostępnych oraz z możliwością zastosowania antidotum w przypadku wystąpienia krwawień. Notabene dopiero później poczytałem o dużej ilości przypadków śmiertelnych w wyniku stosowania tego leku...
   No i niestety po 2 tygodniach stosowania pojawił się u mnie krwotok wewnętrzny. Po natychmiastowym skontaktowaniu się z tym człowiekiem otrzymałem świetna radę - proszę odstawić lek. Super!
   Po kilku miesiącach (w tym czasie 2 miesięczne pobyty w szpitalu) poszedłem do tego człowieka na kolejną konsultację / kontrolę. Gdy przedstawiłem wyniki badań od szpitalnego lekarza wskazujące na poprawę stanu zdrowia przy zastosowaniu innych leków to poza szałem w który wpadł ten człowiek (chyba jakobym chciał podważyć jego skuteczność metody leczenia) to jeszcze między wierszami dowiedziałem się, że lekarze szpitalni są niedouczeni bo leczą mnie przestarzałymi lekami.
   Od opisywanych powyżej wydarzeń minęło ponad pół roku i szczęśliwie bez stosowania leku na "P" problemy naczyniowe mam już za sobą.
   Póki co przestrzegam przed wizytą u niego!

  • J
   Lokalizacja: ProfMedica

   Niezadowolona. Wizyta trwała jakieś 10 min za 230zł ...badanie wraz z opisem robione w pośpiechu. Pan doktor był już chyba zmęczony gdyż pomylił w opisie kolana w której zdiagnozował torbiel Bakera/ dobrze, że nie była to nerka do przeszczepu;/. Straszne...więcej nie pojawię się u tego Pana!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu