Pro-Medyk Centrum Medyczne

(58 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Pro-Medyk Centrum Medyczne

Puszkina 18

92-511 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Libiszewski

  Chirurg, dr n. med.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika LewandowiczUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Pan doktor jest rzeczowy i konkretny. Wizyta przebiegła sprawnie. Pan doktor udzielił wskazówek na temat sposobu dalszego leczenia. Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam pana doktora innym pacjentom.

  • D
   Lokalizacja: Klinika LewandowiczUsługa: konsultacja chirurgiczna + usg doppler

   Przemiły człowiek i profesjonalista, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta. Problem, z którym zgłosiliśmy do do Pana Doktora został szczegółowo omówiony, po przeprowadzonym badaniu. Zagadnienia dotyczące dalszego leczenia zostały wyjaśnione w sposób wyczerpujący i otrzymaliśmy odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Lekarz pełen zaangażowania. Osoba godna polecenia w 100 %. Dziękuję Panie Doktorze !!!

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Adrian Masłoń

  Ortopeda, dr n. med.

  • M

   Profesjonalna pomoc. Lekarz rzetelny, skrupulatny, przy tym kulturalny i życzliwy. Świetne podejście do dziecka. Polecam serdecznie, szczególnie rodzicom poszukującym dobrego ortopedy dla swych dzieci. Oby więcej takich specjalistów!

  • A

   To wspaniały,uroczy człowiek,z poczuciem humoru a przy tym kompetentny lekarz.Bardzo dokładny,rzetelny i delikatny podczas badania.Sprawdza wszystko bardzo skrupulatnie.Z pewnością mogę całkowicie polecić tego cudownego Doktora!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Justyna Darnikowska

  Psycholog,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problemy osobiste

   U Pani doktor, bylem kilkukrotnie, zawsze zostałem przyjęty z należytą starannością. Pani doktor do każdej wizyty była przygotowana, dało odczuć się profesjonalizm i wysoką dbałość o komfort pacjenta, co było dla mnie istotne. Uważam, że jest to psycholog z powołania i gorąco polecam.

  • Uczestniczyłem w kilku spotkaniach terapeutycznych prowadzonych przez Panią Justynę Darnikowską . Zakończone zostały one pozytywnym efektem . Pani Justyna w umiejętny sposób wykorzystuje posiadaną wiedzę i niezwykłą łatwośc w nawiązywaniu kontaktów z pacjentem . Połączenie znakomite. Dające pozytywne rezultaty w stosowanej przez Panią Psycholog terapii . Jestem tego przykładem . Niezależnie od tego Pani Justyna jest osobą "Uśmiechajacą się do Świata " i było to bardzo sympatyczne w trakcie odbytych z Nią spotkań . POLECAM !!Przemek Pietrzak


 • Masoud Hedayati

  Chirurg,

  • Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w ŁodziUsługa: laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego

   Dr. Masoud Hedayati to bardzo dobry lekarz stawiający szybko diagnozę. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie.Po operacji często zagląda i interesuje się stanem pacjenta..Zawsze stara się pomóc i wkłada w to serce. To lekarz z pewnością godny polecenia.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: guzki tarczycy

   Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za rzadko spotykaną u lekarzy empatię. Najtrudniejszy okres jeszcze przede mną, ale dzięki Panu, mimo wsztystko czuję się bezpiecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Małgorzata Tomaszek

  Internista, Nefrolog,

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zle samopoczucie

   pani doktur wystawiła mi zła diagnozę, przepisała najdroższe leki jakie mogły byc, po nich mam jeszcze wieksza goraczke. pani uznała, ze gardlo mam lekko zaczerwienione, jednak na oko innych było w strasznym stanie. poczułam sie zaniedbana. (reakcja ,przykro mi')

  • J

   Podczas ponad półrocznego leczenia się na oddziale nefrologicznym miałem byłem prowadzony przez Panią doktor. Być może jest kompetentnym i wymagającym lekarzem ale ostateczne decyzje podejmuje ordynator nie ona. Przez ponad pól roku raz w miesiącu przychodziłem na oddział i byłem tam 4 dni czasami dłużej, nawet dwa tygodnie.Leczono mnie na przewlekłą niewydolność nerek. Ani razu nie usłyszałem od Pani doktor jak i od innych lekarzy słowa o możliwości wykonania przeszczepu wyprzedzającego dializy i warunkach jakie trzeba spełnić, tylko o tym że prędzej czy później będą konieczne dializy i muszę się do tego już teraz przygotowywać. Leczenie skończyło skierowaniem do Stacji dializ w miejscu zamieszkania ale jeszcze nie dializami tylko czekaniem na nie. Teraz już wiem że takie przeszczepy się wykonuje i jest to najlepsze rozwiązanie dla pacjenta ale o tym lekarze nie wspominają. Dlaczego. O odpowiedź nie trudno Gazeta Wyborcza z 2009-07-25 artykuł ( Przeszczep się nie opłaca ) opublikowany na stronach internetowych.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania