Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Pro Life Medical Care

Plac Przymierza 6, Praga-Południe

03-944, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Świetlicki

  Ginekolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: Pro Life Medical Care

   Jesteśmy po 2 usg u doktora Świetlickiego (połówkowe + 29tydzien). Pan doktor to wspaniały specjalista, dokładnie opisuje to co widzi na monitorze, a przy tym widać, ze naprawdę lubi to co robi. Polecam!!!!

  • E
   Lokalizacja: Idealist Ginekologia & Spa WarszawaUsługa: USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne

   Miła, przyjazna atmosfera podczas badania. Lekarz otwarty na pytania pacjentki, szczegółowo opisuje przebieg badania. Świetny specjalista. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (65) o tym lekarzu


 • Robert Szymański

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Stanów Zjednoczonych 72Usługa: badania profilaktyczne

   Świetny lekarz, bardzo profesjonalny i sympatyczny. Opisał dobrze mój przypadek, był dokładny i odpowiadał na wszystkie moje pytania

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Wrzeciono 10CUsługa: niepokojace objawy w 1 trymestrze

   Pan Doktor z cierpliwością mnie wysłuchał, dokładnie sprawdził moje wyniki badań i historię leczenia. Doradził co mam robić i przepisał terapię podtrzymującą ciążę. Ciepły, sympatyczny czlowiek, którego mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Michał Kunicki

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny Bolesławicka

   Bardzo przyjemnie przeprowadzona wizyta.Widać że Pan doktor jest osobą kompetentną ,zadaje dużo pytań. Polecam

  • J
   Lokalizacja: "INVICTA" Klinika Leczenia Niepłodności

   Pan Doktor to rewelacyjny lekarz z ogromnym doświadczeniem i cudownym podejściem do pacjenta. Po kilku miesiącach leczenia udało się mi zajść w ciąże. Leczenie dobrane zarówno w oparciu o ogromną wiedze medyczną, sytuację zdrowotną jak i podejście pacjenta do określonych procedur. Szczerze polecam w przypadku par starających się o dziecko.

   Pozdrawiam,

  Zobacz wszystkie opinie (74) o tym lekarzu


 • Witold Ledowicz

  Ginekolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Klinika Ginekologii i Położnictwa Szpital Kliniczny im.Prof.W.Orłowskiego

   Trafił do lekarza już ze skierowaniem na laparoskopie zwiadowczą z podejrzeniem endometriozy. Lekarz poświecił mi minimum czasu na badanie ginekologiczne, wywiad badania. Najbardziej interesowała go kwestia czy już rodziła, kiedy zamierzam rodzić, czy porodziłam i że jak urodzę to mi wszystko minie, a jak nie minie to mam nauczyć się żyć z bólem. Ot i cała wizyta. Odmowa laparoskopii, brak skierowania na inne badania wykluczające lub potwierdzające chorobę, dostałam leki przeciwbólowe i zalecenie dziecka. Po 2 tygodniach okazało się, że mam endo IV stopnia z widocznym ogniskiem w macicy (wystarczyło dobrze i sumiennie przeprowadzone badanie ginekologiczne), liczne zrosty i ogniska. Leki już nie pomogą konieczna jest operacja. Ze strony lekarza nie zauważyłam zainteresowania ani zaangażowania. Ostatnia moja wizyta tam.

  • Y
   Lokalizacja: Klinika Ginekologii i Położnictwa Szpital Kliniczny im.Prof.W.OrłowskiegoUsługa: Skierowanie na abrazję

   Wizyta ze skierowaniem na abrazję z histopatologią z powodu nieprawidłowych krwawień. Doktor odmówił zabiegu ze względu na podwyższony poziom glukozy, nie zwracając uwagi na tłumaczenia, że mam tak od dzieciństwa (99-119). Nie zainteresował się złymi wynikami poziomu żelaza, krwinek (z powodu regularnego "wykrwawiania" się). Zakwestionował usg ("bo wszystko się mogło zmienić"), mimo, iż miałam kilka z różnego okresu - wszystkie wskazywały nieprawidłowości. Od początku wizyty usiłował się mnie pozbyć, wstawał od biurka, sugerując, że powinnam już wyjść. Wyszłam zniesmaczona. Procedura od początku: ginekolog ("no, jeśli doktor tak powiedział...") - diabetolog (wszystko w porządku!) - histeroskopia (w innym szpitalu) - histerektomia całkowita (również w innym szpitalu) - wynik histopatologii: nowotwór złośliwy trzonu macicy 2 stopnia. Czas trwania procedury 1,5 - 2 lata. Gdyby dr Ledowicz wykonał zrealizował skierowanie, zmiany byłyby mniej rozległe a leczenie rozpoczęte dużo wcześniej.

  Zobacz wszystkie opinie (65) o tym lekarzu


 • Jarosław Mrozek

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: USG ciąży połówkowe

   Polecam! Pan doktor badanie wykonuje bardzo dokładnie w trakcie którego wszystko opisuje. Z chęcią odpowiada na zadane pytania.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Warszawa, ul. Domaniewska 41BUsługa: USG ginekologiczne transvaginalne

   Wizyta przebiegła dobrze. Badanie zostało wykonane szczegółowo i prawidłowo. Polecam wizytę u Pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Małgorzata Król

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr KrólUsługa: konsultacja ginekologiczna, cytologia

   Cytologia. Bez kolejek. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, lek. Pani Małgorzata pomocna i miła.
   Polecam :)

  • W
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie dr Król

   Badanie przebiegło szybko i komfortowo, pani wytłumaczyła dokładnie jak powinnam postępować po wizycie u niej. Będę tam wracać.

  Zobacz wszystkie opinie (139) o tym lekarzu


 • Renata Łęcka

  Ginekolog, dr n. med.

  • A

   Wybrałam się do Pani Doktor skuszona opiniami innych pacjentek. Niestety moje odczucia są odmienne. Wizyta odbyła się w pośpiechu, nie miałam możliwości zadania wszystkich pytań z którymi przyszłam na wizytę. Nie miałam możliwości być wysłuchaną, ponieważ Pani Doktor mi przerwała, sugerując że dokończę swoją wypowiedź na kolejnej wizycie. To z kolei spowodowało opóźnienie skierowania na kolejne badania diagnostyczne, które mogłam zrobić już za pierwszym razem. W razie nagłej potrzeby skorzystałabym jeszcze raz z wizyty u Pani Doktor, ale na pewno nie wybieram Pani Doktor jako lekarza prowadzącego, który zauroczył mnie swoimi kompetencjami.

  • M

   Polecam wizyty u dr Łęckiej, gdyż w mojej opinii jest to bardzo dobry lekarz. Dr Łęcka przeprowadziła ze mną dokładny wywiad, z uwagą wysłuchując problemów z jakimi się do niej zgłosiłam. Zleciła mi wszystkie potrzebne badania i później powoli przeanalizowała przy mnie ich wyniki. Podczas wizyty panowała miła atmosfera, więc nie czułam się zestresowana podczas badania ginekologicznego.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Andrzej Czubalski

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: SP ZOZ Szpital Specjalistyczny im. Świętej RodzinyUsługa: zabieg ginekologiczny

   Znakomity fachowiec,lekarz z pasja i powołaniem a do tego uroczy,miły człowiek.Miałam wielkie szczèšcie ,że trafiłam w jego rece.

  • A
   Lokalizacja: SP ZOZ Szpital Specjalistyczny im. Świętej RodzinyUsługa: Inny

   Bardzo dziękuję dr Andrzejowi Czubalskiemu za fachowe przeprowadzenie mojej operacji oraz za całą opiekę po operacji.
   Niech Pan Jezus oraz Matka Boska czuwają nad każdą przeprowadzoną przez Pana operacją, zabiegiem.
   wdzięczna pacjentka z Radomia.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Ewa Barcz

  Ginekolog, prof. dr hab. n. med.

  • O
   Lokalizacja: Międzyleski Szpital Specjalistyczny w Warszawie

   Z Panią Profesor zetknęłam się na oddziale ginekologii w Międzylesiu w szpitalu, gdzie trafiłam w ramach postępowania "ostrego" -krwotok.Od razu na obchodzie, gdy byłam już po zabiegu i transfuzji krwi (wszystko było robione w nocy), zainteresowała się, jak się czuję itp. Wszelkie badania histopatologiczne są przez nią opisane. Oddział faktycznie funkcjonuje tak, że widać, że jest porządek

  • M
   Lokalizacja: Pro Life Medical Care

   Wspaniały lekarz. Pani profesor doskonale zdiagnozowała moją mamę i dzięki temu uratowała jej życie. Jest ciepła, uśmiechnięta, mimo czasem bardzo trudnych przypadków zawsze służy dobrym słowem, a przede wszystkim każdemu pacjentowi poświęca czas i uwagę , które są niezbędne przy powrocie do zdrowia. Rzadko się trafiają tak empatyczni lekarze.

  Zobacz wszystkie opinie (70) o tym lekarzu


 • Aleksandra Stelmach

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do Pani doktor chodziłam od 16 do 21 roku życia. Wizyty były zawsze mało przyjemne. Pani doktor niechętnie udzielała porad twierdząc że od tego jest Internet. Swoje leczenie zakończyłam w momencie nierozpoznania ciąży podczas 2 kolejnych wizyt. Ciąża zakończyła się poronieniem. Pani doktor po wykonaniu USG orzekła że być może to torbiel albo obumarła ciąża. Ostatecznie skierowała mnie do innego lekarza.

  • L

   Byłam pierwszy raz u Pani doktor zdecydowałam się na wizytę u niej bo podobno miła super. Niestety w rzeczywistości to bardzo nie mile się z askoczylam. Okazało się ze mam nadzerke Pani doktor po informacji ze mam już 7 letnie dziecko i 30 lat nakrzyczala ze ile jeszcze będę czekać że mam zajść w ciążę ze już dawno powinnam mieć drugie. Na moją prozbe o tabletki usłyszałam że po co mi one przecież muszę zajac w ciążę. Kiedy jej mówię że narazie nie chce a zresztą czy my musimy się tłumaczyć lekarzowi ze nie chcemy kolejnej ciąży? Z łaską przepisala mi bardzo drogie tabletki. Może i jest kompetentnym lekarzem Ale jej podejście do pacjentek mało profesjonalne.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu