Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (51)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Lewandowski Zwykła wizyta

  Pan doktor prowadził moją trzecią ciąże
  Czułam się zaopiekowana, na każde pytanie dostałam odpowiedź. Cudowny lekarz z ogromnym doświadczeniem, polecam :-)

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Ewa Barcz Inny

  Jak najbardziej mogę polecić wizyty u Profesor, zarówno pod kątem leczenia endometriozy, diagnostyki usg, jak i prowadzenia ciąży. Pani Profesor jest miła i sympatyczna, bez dwóch zdań zna się na tym co robi. Potrafi uspokoić, rozwiać niepotrzebne obawy. To dla mnie ważne, aby od lekarza nie wychodzić w stresie, że coś jest nie tak, nawet jeśli tak jest, ale z planem działania i z nadzieją, że da się to ogarnąć :)

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Świetlicki USG płodu

  Pan dr wykonał USG, udzielił szczegółowych wyjaśnień. Lekarz o wysokiej kulturze osobistej, bardzo dziękujemy.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Lewandowski Inny

  Anioł!!
  Jedyny w swoim rodzaju, najlepszy! Takich lekarzy już nie ma.
  Nigdy nie spotkałam takiego drugiego lekarza, cudowny człowiek, empatyczny, zawsze w dobrym nastroju. Dodatkowo skarbinca wiedzy, można czuć się bezpiecznie.
  Polecam z całego serca

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Lewandowski Inny

  Doktor Lewandowski prowadził moja ciaze jak również przeprowadził zabieg CC. Jestem bardzo zadowolona, empatyczny, wszystko wyjaśnia a blizna po cc jest prawie niewidoczna. Bardzo szybko doszłam do siebie, już następnego dnia robiłam wszystko przy dziecku, po porodzie nie mam traumy.
  Polecam i będę polecać!

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Ewa Barcz Inny

  Polecam. Kompleksowe holistyczne podejscie pod różnymi kątami. Konkretnie, rzeczowo i na temat. Wizyta jest droga ale dlatego ze warto.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Robert Beranek Inny

  Rzeczowy, dokładny cierpliwy i doświadczony specjalista. Byłam na USG naczyń kończyn dolnych, samo badanie przebiegło bez zarzutu, doktor jest bardzo kontaktowy. Opis badania w ocenie chirurga naczyniowego bardzo dobrze sformułowany, konkretny bez, jak to mówił "lania wody".

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Lewandowski Zwykła wizyta

  Panie doktorze, serdecznie dziękuję!
  Dziewczyny, róbcie wszystko żeby dostać się do doktora Lewandowskiego.
  Nie ma już takich lekarzy =( Przede wszystkim człowiek, bo kultury osobistej nie otrzymuje się wraz z uzyskaniem dyplomu, pan doktor nie wypalił się zawodowo, jest znakomity w swoim fachu. I pochwali i zgani kiedy trzeba ale jest bardzo delikatny. Do mnie właściwie przemówiły drobne gesty które wykonuje: rozmowa w przyjaznej atmosferze, umiejętność słuchania a słuchanie kobiety która zostanie matką po raz pierwszy no to jest wyzwanie. Poza tym takie rzeczy jak pomoc wstania z leżanki. Najważniejsze, pan doktor jest takim zajętym lekarzem - widać że profesjonalista skoro tyle pracuje, a ma czas w gabinecie, nie pospiesza pacjentki, udziela wyczerpujących odpowiedzi, jest dostępny telefonicznie a ja się pytam niby kiedy ma na to czas? Doktor Lewandowski nigdy nie zdradził mi płci dziecka, to było dla mnie tak ważne a on dochował tajemnicy, no tutaj to nie mogę się nie rozpłakać. Moja mama jest chyba jeszcze bardziej zachwycona Panem doktorem niż ja.
  Pamiętam o Panu, panie doktorze w modlitwie.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Zdun Inny

  Polecam Doktora każdemu z czystym sumieniem. Bardzo dobry specjalista. Doktor jest bardzo zaangażowany, opanowany, zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia, ma dużą wiedzę. Polecam każdej przyszłej mamie, która chce być pod dobrą opieką w trakcie ciąży.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Robert Beranek Inny

  Wizyta przebiegła bez zarzutów (USG piersi). Lekarz rzeczowy, zaangażowany, dokładny, widać, że ma doświadczenie. Poza tym jest cierpliwy i sympatyczny. Polecony przez dwa niezależne źródła (mój ginekolog i koleżanka)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Plac Przymierza 6, 03-944 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania