Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pro Life Medical Care

Plac Przymierza 6

03-944 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Ewa Barcz Inny

  Polecam. Kompleksowe holistyczne podejscie pod różnymi kątami. Konkretnie, rzeczowo i na temat. Wizyta jest droga ale dlatego ze warto.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Beranek Inny

  Rzeczowy, dokładny cierpliwy i doświadczony specjalista. Byłam na USG naczyń kończyn dolnych, samo badanie przebiegło bez zarzutu, doktor jest bardzo kontaktowy. Opis badania w ocenie chirurga naczyniowego bardzo dobrze sformułowany, konkretny bez, jak to mówił "lania wody".


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Lewandowski Zwykła wizyta

  Panie doktorze, serdecznie dziękuję!
  Dziewczyny, róbcie wszystko żeby dostać się do doktora Lewandowskiego.
  Nie ma już takich lekarzy =( Przede wszystkim człowiek, bo kultury osobistej nie otrzymuje się wraz z uzyskaniem dyplomu, pan doktor nie wypalił się zawodowo, jest znakomity w swoim fachu. I pochwali i zgani kiedy trzeba ale jest bardzo delikatny. Do mnie właściwie przemówiły drobne gesty które wykonuje: rozmowa w przyjaznej atmosferze, umiejętność słuchania a słuchanie kobiety która zostanie matką po raz pierwszy no to jest wyzwanie. Poza tym takie rzeczy jak pomoc wstania z leżanki. Najważniejsze, pan doktor jest takim zajętym lekarzem - widać że profesjonalista skoro tyle pracuje, a ma czas w gabinecie, nie pospiesza pacjentki, udziela wyczerpujących odpowiedzi, jest dostępny telefonicznie a ja się pytam niby kiedy ma na to czas? Doktor Lewandowski nigdy nie zdradził mi płci dziecka, to było dla mnie tak ważne a on dochował tajemnicy, no tutaj to nie mogę się nie rozpłakać. Moja mama jest chyba jeszcze bardziej zachwycona Panem doktorem niż ja.
  Pamiętam o Panu, panie doktorze w modlitwie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Zdun Inny

  Polecam Doktora każdemu z czystym sumieniem. Bardzo dobry specjalista. Doktor jest bardzo zaangażowany, opanowany, zawsze wszystko dokładnie wyjaśnia, ma dużą wiedzę. Polecam każdej przyszłej mamie, która chce być pod dobrą opieką w trakcie ciąży.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Beranek Inny

  Wizyta przebiegła bez zarzutów (USG piersi). Lekarz rzeczowy, zaangażowany, dokładny, widać, że ma doświadczenie. Poza tym jest cierpliwy i sympatyczny. Polecony przez dwa niezależne źródła (mój ginekolog i koleżanka)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Lewandowski Zwykła wizyta

  Pan Doktor, to lekarz jakiego życzę każdej kobiecie w ciąży. Początek ciąży prowadziłam u pewnej Pani Doktor. Niestety czułam się lekceważona a atmosfera wizyt była zawsze nerwowa i pełna pośpiechu. Pełna obaw postanowiłam zmienić lekarza. Trafiłam do Pana Doktora Leszka Lewandowskiego. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Nareszcie trafiłam na lekarza, który bez zniecierpliwienia odpowiedział na moje wszystkie pytania, badanie było przeprowadzone bezboleśnie a wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Z każdej wizyty wychodziłam spokojna i przekonana, że jestem pod dobrą opieką. I nie myliłam się. Blizna po cesarce po 3 miesiącach jest już prawie nie widoczna. Zszyta zostałam pięknie a córka jest zdrowa jak rydz :) Gdyby tak sklonować Pana Doktora aby każda kobieta mogła mieć tak komfortowo prowadzoną ciążę, to nie potrzeba by było 500+ do zwiększania dzietności w Polsce.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Witold Ledowicz Inny

  Do dr Ledowicza trafiłam niedawno, z polecenia mojej przyjaciółki. Pan doktor jest wspaniałym specjalistą, potrafiącym stworzyć super atmosferę podczas wizyty, dzięki czemu nie czułam się jak kolejna osoba w kolejce do leczenia. W szpitalu bardzo stresowałam się zabiegiem, który musiałam przejść, ale w momencie wejścia na salę pana doktora wiedziałam, że wszystko będzie dobrze. Super lekarz, który poprowadził sprawnie leczenie. Wszystko wytłumaczył. Po zabiegu nie zostałam sama, mogłam liczyć na opiekę i wspracie dr Ledowicza. Jeszcze raz, dziękuję za wszystko :) Ach, i zapomniałam dodać, że pan doktor jest niesamowicie delikatny podczas badania, a jestem kobietą, która boi się wizyt u ginekologa na fotelu!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Lewandowski Zwykła wizyta

  Bardzo polecam dr. Lewandowskiego, do którego sama trafiłam z rekomendacji dwóch innych kobiet. Bardzo profesjonalny, czułam, że jestem w dobrych rękach gdy prowadził moją ciążę a potem w szpitalu gdy rodziłam swoje pierwsze dziecko, mimo że doktor nie odbierał mojego porodu. Wyjątkowo profesjonalny, empatyczny, wzbudzający zaufanie i poczucie, że jest się w dobrych rękach, zawsze pomoże, odbierze telefon a nawet oddzwoni i nigdy nie pozostawił mnie bez reakcji i odzewu jeśli była taka potrzeba.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Lewandowski Zwykła wizyta

  Dr Lewandowski jest rewelacyjnym specjalistą. Wszystko szczegółowo wyjaśnia. Nie odmawia pomocy. Będąc na wizycie czułam zaangażowanie ze strony lekarza, co rzadko się zdarza. To moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta u dr Lewandowskiego.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Lewandowski Inny

  Tacy lekarze się nie zdarzają ;). Pan Doktor jest nie tylko świetnym fachowcem, ale też przesympatycznym i empatycznym Człowiekiem. Nigdy wcześniej nie spotkałam lekarza tak zaangażowanego i oddanego swojej pracy, poświęcającego swoim pacjentkom tyle czasu i uwagi. Starałam się nie nadużywać numeru telefonu Pana Doktora, ale czasami pojawiały się różne „straszki”…i wówczas komfort związany z tym, że Pan Doktor zawsze odbierze, oddzwoni lub odpowie na wiadomość był nieoceniony…nigdy wcześniej nie miałam takiego poczucia bezpieczeństwa w ciąży i pewności, że „jestem w dobrych rękach” i wszystko będzie dobrze. Pan Doktor jest lekarzem z powołania, niezwykle oddanym swoim pacjentkom. Jeśli prowadzenie ciąży...i jej rozwiązanie ;), to tylko przez Pana Doktora :).
  Panie Doktorze jeszcze raz dziękujemy za cudowną opiekę :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania