W centrum medycznym Pratia MCM Kraków od 1996 roku zajmujemy się diagnozowaniem i udzielaniem konsultacji lekarskich pacjentom. W 2018 roku dołączyliśmy do ogólnopolskiej sieci centrów medycznych Prat... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)

T. Rejtana 2, Podgórze

30-510, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 12 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)

Konsultacje online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

W centrum medycznym Pratia MCM Kraków od 1996 roku zajmujemy się diagnozowaniem i udzielaniem konsultacji lekarskich pacjentom. W 2018 roku dołączyliśmy do ogólnopolskiej sieci centrów medycznych Pratia (link do strony)
Lekarze z nami współpracujący to między innymi pracownicy naukowi Collegium Medicum UJ, pracownicy szpitali: JP II, Wojskowego, Żeromskiego,
Zdjęcie/logo + z boku motto (Priorytetem naszej firmy jest zdrowa przyszłość naszych Pacjentów pozwalająca na realizację ich marzeń)
Dla naszych Pacjentów udzielamy konsultacji lekarskich, wykonujemy badania diagnostyczne i świadczymy usługi pielęgniarskie w języku polskim i angielskim, francuskim, hiszpańskim przez co ze świadczonych u nas usług mogą również korzystać obcokrajowcy.

Nasz sprzęt

 • Densytomert
 • USG
 • Kapilaroskop

Badania

 • Analityka
 • Kapilaroskopia
 • Densytometria - badanie gęstości kości
 • USG
 • Doppler
 • Holter
więcej

Choroby

 • Osteoporoza

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Krygowska-Wajs

  Neurolog,

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Medyczne

   Profesjonalne i kompleksowe podejscie. Pani Profesor zostawiła na mnie bardzo dobre wrazenie. Polecam.

  • G

   Byłem na konsultacji u Pani Doktor z moją ciężko chorą mamą. Udało mi się z ogromnym wysiłkiem przywieźć mamę 200 km do Krakowa samochodem. Zdążyliśmy punktualnie na wizytę, ale niestety czekałem z mamą na wózku 20 minut na korytarzu, ponieważ Pani Doktor rozmawiała z przedstawicielem firmy farmaceutycznej - obok przy nas, widząc z pewnością cierpiącą pacjentkę na wózku. Samą konsultację oceniam niestety na bardzo chłodną i bez empati. Pani Doktor ma ogromną wiedzę i doświadczenie, ale niestety rutyna zawodowa to mocno ogranicza. Moja mama Pani Doktor, była też profesorem odznaczonym Orderem Polonia Restituta za mistrzostwo nauczania i nigdy nie ulegała zawodowej rutynie. Nie uda nam się zrobić drugiej Szwajcarii w Krakowie z najwyższym poziomem opieki medycznej, ale nasi chorzy, polscy pacjenci mają takie same prawo do szacunku i empatii jak ich zachodni sąsiedzi zwłaszcza, że też za to płacą na prywatnych konsultacjach.


 • Mateusz Bukowczan

  Ortopeda, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)

   Szybka właściwa diagnoza . Lekarz bardzo konkretny ,rzeczowy - analizuje uraz wraz z pacjentem wszystko dokładnie wyjaśniając.Diagnoza i zalecenia w formie pisemnej przekazane pacjentowi. Lekarz godny polecenia - bardzo wysoki standard wizyty -jestem bardzo zadowolony.

  • Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: ból stawu skokowego

   Lekarz bardzo kompetentny,wsłuchujący się w pacjenta,wyjaśniający wszelkie wątpliwości i odpowiadający wyczerpująco i zrozumiale na pytania.Zlecone leczenie.Wysoka kultura osobista i empatia.Polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Monika Długosz Danecka

  Hematolog, Internista, dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: konsultacja hematologiczna (pierwsza wizyta)

   Swietny specjalista, w 100% zaangazowany w problem pacjenta podczas wizyty. Wizyta punktualna, ogolem pelen profesjonalizm.

  • M
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)

   Bardzo kompetentny lekarz, duża wiedza medyczna, doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm. Pani Doktor nie pozostawia żadnych pytań bez odpowiedzi. Potrafi uspokoić ale i zmotywować, kiedy trzeba. Patrzy na pacjenta całościowo. Życzliwość, ciepło i empatia – to cechy, które najlepiej opisują Panią Doktor w kontakcie z pacjentem. Z całą pewnością będę polecać Panią Doktor. Wspaniały Człowiek i świetny specjalista.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Rodzaj

  Hematolog, Internista, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: konsultacja hematologiczna

   Lekarz godny polecenia, szczegółowo analizuje i wyjaśnia problem. Wizyta przebiega w miłej atmosferze.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: Inny

   W naszym doczesnym życiu wcześniej czy pózniej muśimy korzystać z pomoc lekarzy. Moja mama ok. 20 lat temu w cieżkiej chorobie trafiła w dobre ręce dr Marka Rodzaja i do tej pory dzięki Jego opiece mając 88 lat żyje,miała bardzo dużo szczęścia ,że trafiła na bardzo dobrego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Agata Bałdys - Waligórska

  Endokrynolog, Internista, dr hab. n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: Telemedycyna - Porada - Endokrynologa

   W tych trudnych czasach telekonsultacja to bardzo dobry sposób na kontakt lekarza z pacjentem. Pani Doktor jak zawsze przeprowadziła wywiad odnosząc się do wcześniejszej wizyty, sprawdziła przesłane wyniki badań i zdjęcia, zaleciła dalsze postępowanie, wypisała recepty. Wszystko to w miłej, przyjaznej rozmowie. Dziękuję Pani Doktor.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: Telemedycyna - Porada - Endokrynologa

   Pani dr jest wspaniałym lekarzem. Miałam już dwa spotkania oraz jedną teleporadę. Za każdym razem uzyskałam konkretne odpowiedzi na zadane pytania. Ponadto jako pacjent, mam poczucie, że jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam, gdyż dawno nie spotkałam się z takim lekarzem - profesjonalistą.
   Pozdrawiam serdecznie

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Alicja Włoch

  Reumatolog, Internista, dr n. med.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: konsultacja reumatologiczna (kolejna wizyta)

   Pani doktor rozpoznała u mnie RZS trzy lata temu. Leczenie, które zaproponowała okazało się skuteczne. Każda wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze, pani doktor jest wnikliwa, dokładnie analizuje wyniki badań, wszystko tłumaczy. Mogę śmiało powiedzieć, że przywróciła mi radość życia.


 • Dorota Telesińska-Jasiówka

  Reumatolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: konsultacja reumatologa - telemedycyna

   Leczę się na fibromialgię, byłam u wielu lekarzy z tym problemem, jedni lekko się uśmiechali, inni wprost mówili, że nie leczą takiej choroby. U pani doktor znalazłem i zrozumienie i leczenie. Bardzo polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: konsultacja reumatologa - telemedycyna

   Jestem pod opieką reumatologiczną Pani Doktor Telesińskiej-Jasiówki od kilku lat i zawsze Jej konsultacje i pomoc stały na najwyższym poziomie. Dzięki temu moja choroba znajduje się pod pełną kontrolą. Ostatnio, w związku z epidemią COVID-19, skorzystałem z konsultacji online, podczas której Pani Doktor oceniła moje wyniki i udzieliła mi bardzo cennych porad związanych ze stanem epidemii. Zresztą Pani Doktor - jako lekarz Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - należy to tych, którzy na co dzień dzielnie i z najwyższym poświęceniem prowadzą walkę z SARS-CoV-2. Obyśmy mieli więcej tak wspaniałych i oddanych lekarzy jak Pani Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Katarzyna Tyrawa

  Endokrynolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna dzieci

   Bardzo rzeczowa i miła pani doktor, z świetnym podejściem do dziecka. Bezstresowa wizyta, konkretne informacje wyjaśnione w jasny, przystępny sposób. Polecam wizytę u dr Tyrawy.

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Pratia MCM Kraków (Małopolskie Centrum Medyczne)Usługa: konsultacja online

   Pani Doktor jest bardzo pomocna i sympatyczna, ma indywidualne podejście do pacjenta, wyjaśnia wszystko krok po kroku.

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Piotr Głuszko

  Reumatolog,

  • A

   Zapłaciłam u profesora sporo pieniędzy za wizytę, ponieważ już od 8 lat bolą mnie stawy. Przyszłam z pełnym zestawem wyników, rtg i usg. Lekarz tylko sprawdził zakres ruchów w jednym kolanie, zerknął na wyniki (rtg, usg i część wyników z krwi go w ogóle nie zainteresowały) i stwierdził, że kolana ok. Biodra też mi wmawiał,że to nie biodra mnie bolą a mięśnie, chociaż mój tata (za miesiąc ma operację na biodro) ma takie same objawy bólowe. Czuję się zlekceważona przez tego lekarza i nie polecam.

  • S

   Jest wspaniałym lekarzem z powołania.To profesor który troszczy się o każdego człowieka nie patrząc na wiek,dzięki niemu ja mogę chodzić.Robił wszystko aby powstrzymać rozwój mojej choroby.Sympatyczny,miły,serdeczny dla pacjentów.Po prostu polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Szeliga

  Internista, Reumatolog, lek.

  • S

   Wspaniała kompetentna pani doktor całkowicie oddana pacjentowi. Biorąca pod uwagę wszystkie możliwości problemów zdrowotnych chorej osoby.

  • J

   CUDOWNY LEKARZ, NIGDY NIE BYŁO PROBLEMU ZE SKIEROWANIEM, BADANIAMI, ZAWSZE DOKŁADNA, SUMIENNA, BIORĄCA POD UWAGĘ WSZYSTKIE OKOLICZNOŚCI. CUDOWNY LEKARZ, CUDOWNY CZŁOWIEK!!!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania