Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Specjalistyczna GRUNWALDZKA Sp. z o.o.

Knurowska 16

41-804, Zabrze, śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ryszard Szumniak

  Onkolog, Chirurg, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Konsultacyjno-ZabiegowyUsługa: konsultacja chirurga onkologa

   Polecam doktora, bardzo sympatyczna osoba pelen profesjonalizm, bardzo szczegółowo wyjasnia, mily, cierpliwy, co prawda kilka wizyt jeszcze przede mną ale napewno wrócę do doktora Ryszarda, bylam cala roztrzęsiona przed wizyta, a po wizycie wyszlam spokojna. Jedynym slowem osoba na właściwym miejscu.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Gabinet Konsultacyjno-ZabiegowyUsługa: konsultacja chirurga onkologa

   Lekarz rzeczowy konkretny znajacy sie na swojej specjalizacji.Szczegółowo omówił wyniki i doradził jakie badania powinno się wykonać
   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (117) o tym lekarzu


 • Marek Gomoliński

  Chirurg, lek.

  • J

   Wyrzycano mnie ze szpitala wojskowego ze niby zdrowa az cale szczęście karetka zawiozla mnie do szpitala miejskiego gdzie zajął sie Mną dr.Gomoliński nie moglam chyba trafic lepiej! Uratowal mi zycie ! ( diagnoza : zapalenie trzustki o ostrym przebiegu, płyn w obu oplucnych i zapalenie otrzewnej -3 razy doktor mnie operował) opieka super ! Pan doktor byl u Mnie 4 razy dziennoie by pogadać pocieszyć wspierać! Daje 5 chociaz chcialabym dać 10 gwiazdek !
   dziękuję !!! najmłodsza na oddziale Joanna A.


 • Joanna Barbara Grzyb

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Medica Centrum Medycyny i Stomatologii

   Bardzo dobry kardiolog - znakomicie dobrane leczenie, sumienne badanie pacjenta, konstruktywna rozmowa i porady. Najwyższa ocena w pełni zasłużona. W przypadku problemów kardiologicznych u takich lekarzy jak Pani Doktor warto się leczyć i należy się leczyć.


 • Maja Nasiek

  Endokrynolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Nie polecam. Pani doktor przez 7 miesięcy nie zdiagnozowała u mnie hashimoto. Co 4 tygodnie kontrola i szereg badań z krwi a ani razu nie miałam zrobione usg tarczycy...

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroby tarczycy

   Mogę polecić tego lekarza. Bardzo dokładnie i powoli zbiera wywiad, zadaje dużo pytań. Nie straszy pacjenta, zleca dużo badań, tlumaczy i odpowiada na każde pytanie. Sama robi usg.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jacek Tomaszek

  Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Brak kultury i poszanowania dla pacjenta. Przez 30 minut lekarz zajmował się moją kartoteką i dolegliwością z którą nie przyszłam. Nie zapytał z czym przyszłam i nie dał dojść do głosu. Nie słuchał. Po 30 minutach dostałam antybiotyk na dolegliwość, której w ogole nie zgłaszałam... Przyszłam z kaszlem a on doczepił się gardła, które jest zdrowe (bo było w starej kartotece)
   Insynuował mi kłamstwa i kręcenie.


Powiązane wyszukiwania