O nas

Poradnia Psychologiczna Synergia to miejsce, w którym świadczone są usługi specjalistyczne z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego dorosłych oraz dzieci. Zajmujemy się również poradnictwem dietetycznym oraz psychodietetyką. SYNERGIA działa od września 2018 roku,. Jesteśmy miejscem otwartym oraz inkluzywnym. Dbamy, aby każda osoba czuła się u nas swobodnie i dobrze. W ramach naszej działalności prowadzimy opiniowanie na rzecz sądowego uzgodnienia płci. Specjalizujemy się również w poradnictwie psychologicznym, psychoterapii, terapii seksuologicznej oraz diagnozie psychologicznej. Zespół SYNERGII stanowią osoby ze specjalistycznym wykształceniem, które wciąż aktualizują swoją wiedzę. Część z nich kieruje swoją pomoc szczególnie do osób ze społeczności LGBT+. Możemy pochwalić się psychologami i psycholożkami oraz osobami po seksuologii klinicznej, które występują w mediach, prowadzą wykłady i wydają publikacje naukowe. Tworzymy nową jakość usług psychologiczno-seksuologicznych, w których kładziemy nacisk na podmiotowość i równość. Działamy na terenie warszawskich Bielan, przy stacji metra Stare Bielany. Z naszych usług korzystają natomiast osoby z całej Warszawy, a nawet Polski. Prowadzimy terapię stacjonarną oraz online. Wierzymy, że kontakt z właściwą osobą jest wartością, dlatego staramy się dopasować do osób dojeżdżających. Wierzymy, że SYNERGIA spełni Wasze oczekiwania - serdecznie zapraszamy! Zespół SYNERGII
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • WAGA TANITA mierząca skład ciała

Opinie o lekarzach z tej placówki (155)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Żaneta Szczerba Konsultacja psychologiczna

  Jestem bardzo zadowolona pod każdym względem . Szczerze polecam Panią Żanetę . Jest bardzo zaangażowana, wyrozumiała i już od początku wzbudziła moje zaufanie. Polecam polecam i jeszcze raz polecam .

  mgr Żaneta Szczerba

  Pani Klaudio, bardzo dziękuje za te słowa! :) Pozdrawiam serdecznie :)


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Klaudia Pawicka Konsultacja psychologiczna

  Pani Klaudia zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Zadaje trafne pytania i jest zaangażowana w proces terapeutyczny. W trakcie rozmowy czułem się swobodnie i nie miałem problemu by poruszyć trudne dla siebie tematy.

  Już po opuszczeniu gabinetu poczułem że wreszcie znalazłem specjalistę, który pomoże mi rozwiązać mój problem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Mączyńska konsultacja psychoterapeutyczna

  Bardzo dziękuję za sesje terapeutyczne przebiegające w atmosferze pełnej zrozumienia, empatii, wyrozumiałości, pacjent czuje się w pełni zaopiekowany, stworzona atmosfera pozwala na otwarcie się i zaufanie. Dziękuję i serdecznie polecam Panią Kasią jak i cały ośrodek Synergia!

  mgr Katarzyna Mączyńska

  Dziękujemy Pani Paulino, do zobaczenia :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Magda Kurcab Konsultacja psychologiczna

  Bardzo stresowała mnie pierwsza wizyta, natomiast wystarczyło przekroczyć próg gabinetu, by poczuć się swobodnie i bezpiecznie. Cieszę się, że trafiłam akurat do Pani Magdy, czuję dużą ulgę i jestem bardziej spokojna po wizycie. Od razu otrzymałam informację na temat dalszego leczenia, mnóstwo ciepłych słów i wiem, że chcę wrócić na kolejną sesję jak najszybciej.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Magda Kurcab Konsultacja psychologiczna

  Bijąca empatia bardzo pomaga w dalszej rozmowie. Bardzo duże zaangażowanie oraz dopytywanie o szczegóły stanowczo pomaga poznać dolegliwości.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania