Poradnia Psychologiczna Synergia to miejsce, w którym świadczone są usługi specjalistyczne z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego dorosłych oraz dzieci. Zajmujemy się również poradnictwem dietet... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Psychologiczna SYNERGIA

Krotoszyńska 6

01-805 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Poradnia Psychologiczna SYNERGIA

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Poradnia Psychologiczna Synergia to miejsce, w którym świadczone są usługi specjalistyczne z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego dorosłych oraz dzieci. Zajmujemy się również poradnictwem dietetycznym oraz psychodietetyką. SYNERGIA działa od września 2018 roku,. Jesteśmy miejscem otwartym oraz inkluzywnym. Dbamy, aby każda osoba czuła się u nas swobodnie i dobrze. W ramach naszej działalności prowadzimy opiniowanie na rzecz sądowego uzgodnienia płci. Specjalizujemy się również w poradnictwie psychologicznym, psychoterapii, terapii seksuologicznej oraz diagnozie psychologicznej.

Zespół SYNERGII stanowią osoby ze specjalistycznym wykształceniem, które wciąż aktualizują swoją wiedzę. Część z nich kieruje swoją pomoc szczególnie do osób ze społeczności LGBT+. Możemy pochwalić się psychologami i psycholożkami oraz osobami po seksuologii klinicznej, które występują w mediach, prowadzą wykłady i wydają publikacje naukowe. Tworzymy nową jakość usług psychologiczno-seksuologicznych, w których kładziemy nacisk na podmiotowość i równość.

Działamy na terenie warszawskich Bielan, przy stacji metra Stare Bielany. Z naszych usług korzystają natomiast osoby z całej Warszawy, a nawet Polski. Prowadzimy terapię stacjonarną oraz online. Wierzymy, że kontakt z właściwą osobą jest wartością, dlatego staramy się dopasować do osób dojeżdżających.

Wierzymy, że SYNERGIA spełni Wasze oczekiwania - serdecznie zapraszamy!

Zespół SYNERGII

Badania

 • diagnoza psychologiczna
 • diagnoza seksuologiczna
 • opiniowanie na rzecz sądowego uzgodnienia płci

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia lękowe (nerwica)
 • schizofrenia
 • zaburzenia odżywiania
 • dyspareunia
 • pochwica
 • zaburzenia erekcji
 • wytrysk przedwczesny
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia seksualne
 • zaburzenia emocjonalne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Katarzyna Drągowska konsultacja psychologiczna

  Mam już parę wizyt u różnych psychoterapeutów za sobą, jednak dopiero u Pani Katarzyny poczułam się swobodnie i powiedziałam jej o przeżywanych trudnościach. Nie zbagatelizowała problemu, a po rozmowie czułam się bardzo lekko. Myślę, że jest świetnym psychologiem, który nie tylko dobrze słucha, ale też aktywnie uczestniczy w rozmowie. Jej postawa zachęca do mówienia i pozwala poczuć się komfortowo nawet podczas opowiadania przykrych wydarzeń. Bardzo polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Borys Dobraniecki konsultacja psychologiczna

  Serdecznie polecam Pana Borysa Dobranieckiego. Dziś byłyśmy na pierwszej wizycie i już wiemy , że na pewno z przyjemnością wrócimy ma kolejne spotkanie. Bardzo zaangażowany i cierpliwy. Okazuje dużo troski i zrozumienia.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Katarzyna Drągowska psychoterapia indywidualna

  Długo zwlekałam z wizytą u psychoterapeuty, ale jestem bardzo zadowolona, że od razu trafiłam na Panią Katarzynę. Od Pani Kasi bije niespotykany spokój i empatia, dzięki czemu podczas każdej wizyty czuję się bezpiecznie. Już po pierwszych wizytach podjęłam pierwsze kroki do zmiany. Pani Katarzyna zadaje trafne pytania, którymi nakierowuje na właściwe wnioski i pomaga zwrócić uwagę na różne rzeczy, których sama nie dostrzegałam. Zdecydowanie polecam!

  mgr Katarzyna Drągowska

  Pani Karolino, bardzo dziękuję!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Magda Kurcab konsultacja psychologiczna

  Pani Magda zajmuje się wsparciem społeczności LGBT+. Dużą uwagę przykłada do inkluzywności. Stwarza pozytywną atmosferę. Zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

  mgr Magda Kurcab

  Dziękuję za miłe słowa!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Dziedzic konsultacja dietetyczna

  Cieszę się że trafiłam na Panią Natalie, pomimo młodego wieku Pani Natalia wykazuje się niezwykłym profesjonalizmem i już po pierwszej wizycie można jej zaufać.
  Trafiłam do Pani Natalii przypadkowo około dwa miesiące temu chcąc zmienić swoje nawyki żywieniowe. Jestem bardzo zadowolona ponieważ już widzę efekty diety i oprócz tego, że zgubiłam kilka kilogramów to moje samopoczucie się zmieniło oczywiście na lepsze :)
  Bardzo polecam Panią Natalie, spróbujcie a nie pożałujecie :):)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Borys Dobraniecki konsultacja psychologiczna

  Pan Dobraniecki w swojej pracy używa wielu technik i dostosowuje je do sytuacji i wydarzeń, które wnoszę na sesje. Jego miłe usposobienie jest dla mnie kojące. Czuję, że mogę mogę zaufać.

  mgr Borys Dobraniecki

  Bardzo dziękuję za zamieszczenie opinii


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Dziedzic konsultacja dietetyczna

  Pani Natalia jest miłą i wyrozumiałą osóbką. Potrafi doradzić i zaproponować jak najlepsze rozwiązanie by osiągnąć cel zrzucenia wagi. Do swojego pacjenta podchodzi indywidualnie i angażuje się w jego odchudzanie. Ogromnie polecam Pani Natalię,

  mgr Natalia Dziedzic

  Bardzo dziękuję za miłe słowa, pozdrawiam :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Dziedzic konsultacja dietetyczna

  Dzięki współpracy udało mi się zrzucić 8 kg. Pani Natalia szczegółowo i z zaangażowaniem odpowiadała na moje pytania. Udzieliła dużo rad dotyczących odchudzania. Polecam.

  mgr Natalia Dziedzic

  Zawsze staram się przekazać jak najwięcej znaczących informacji podczas wizyty. Dziękuję i pozdrawiam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Klaudia Pawicka konsultacja psychologiczna

  Pani Klaudia jest osobą godną zaufania, profesjonalistką. Wspaniale słucha i sprawia, że można czuć się przy Niej swobodnie.
  Rozumie, wspiera i daje wskazówki, jak radzić sobie z trudnościami.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Jakub Mąkosa konsultacja psychoterapeutyczna

  Bardzo przyjazny pacjentowi gabinet. Pan Jakub jest bardzo zaangażowany w prowadzenie terapii i sprawia, że ja jako pacjent czuję się bezpiecznie i komfortowo.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania