Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: poradnia.emedea.pl Poradnia Emedea to niepubliczna placówka, w którym zarówno dzieci jak i rodzice mogą uzyskać specjalistyczną i kompleksową pomoc oraz wsp... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Emedea

Bosa 15

60-125 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: poradnia.emedea.pl

Poradnia Emedea to niepubliczna placówka, w którym zarówno dzieci jak i rodzice mogą uzyskać specjalistyczną i kompleksową pomoc oraz wsparcie. Zajmujemy się szeroko pojętą diagnozą i terapią dzieci. Świadczymy usługi również na rzecz rodziców i całych rodzin. W naszej poradni pracują wykwalifikowani specjaliści z zakresu Psychiatrii dziecięcej, Psychologii dziecięcej, Pedagogiki, Pedagogiki specjalnej, Logopedii, Integracji Sensorycznej, Fizjoterapii.

Swoje działania kierujemy do rodziców, dzieci, młodzieży i całych rodzin. Świadczymy usługi również dla dzieci z niepełnosprawnościami intelektualnymi w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym ze sprzężeniami, a także dla dzieci z autyzmem.
Cel naszej działalności to wspomaganie dzieci w ich indywidualnym tempie rozwoju, zainteresowaniach i uzdolnieniach; współpraca z rodzicami i opiekunami – wsparcie ich w procesie, wychowawczym i terapeutycznym; poprawa jakości życia dzieci, rodziców i całych rodzin.

Obszar naszych działań to diagnoza psychologiczno-pedagogiczna dziecka, diagnoza i terapia logopedyczna, diagnoza i terapia integracji sensorycznej, terapia pedagogiczna, fizjoterapia, konsultacje psychologiczne i wychowawcze, wsparcie dzieci i młodzieży w procesie rozwoju, instruktaż dla rodziców, oraz prowadzenie warsztatów psychoedukacjnych i Treningu Umiejętności Społecznych.

Poradnia Emedea działa w oparciu o statut Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Świadczymy swoje usługi również w ramach Wielkopolskiej Specjalistycznej Poradni C-Eye. Dysponujemy grotą solną, w której oprócz pracy dydaktyczno-merytorycznej, dzieci mogą
zrelaksować się w miłym i przyjaznym środowisku.

Nasza strona: poradnia.emedea.pl

Badania

  • diagnoza psychologiczna dziecka
  • diagnoza psychologiczno-pedagogiczna dziecka
  • diagnoza integracji sensorycznej
  • diagnoza logopedyczna
  • Specjalistyczne usługi terapeutyczne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

  • Poradnia

Inne placówki

Powiązane wyszukiwania