Pan-Vita Lekarska Praktyka Grupowa Lecznictwa Podstawowego

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Pan-Vita Lekarska Praktyka Grupowa Lecznictwa Podstawowego

11-go Listopada 1

24-320 , Poniatowa , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Szklarczyk- Świerzak

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • P

   Pani Doktor poświęca dużo czasu pacjentowi, żadnego pośpiechu i żadnego "na odwal się" Empatyczna. Wysłuchuje pacjenta, zamiast z góry "wiedzieć lepiej i uważać pacjenta za osła, co widać u tak wielu "lekarzy". Zawsze można liczyć na wizytę domową, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jest jednym z nielicznych przypadków piszących recepty starannie i wyraźnie, tak że nawet laik jest w stanie przeczytać, oraz nie myląca się w podaniu ilości leku, tam, gdzie procedura wymaga podania ilości drażetek w opakowaniu. Jeśli lek wymaga wypisania na oddzielnej recepcie, to go tak wypisuje, również w odróżnieniu od pewnych "lekarzy" Jakby tego było mało, jest ładna, sympatyczna i miła. Z całą odpowiedzialnością polecam!


 • Renata Krystyna Miotła

  Pediatra,

  • K

   Bardzo skrupulatna pani doktor, z dobrym podejściem do dziecka. Jedyne zastrzeżenie mam takie, że nie za bardzo potrafi doradzić w kwestii szczepionek, pozostawia wybór rodzicowi, który pragnie fachowej porady,a niestety jej nie otrzymuje... Mimo wszystko polecam.

  • P

   Kompetentna i bardzo miła Pani Doktor. Komunikatywna, rozmawia z pacjentem Zapytana, szczegółowo informuje, co, dlaczego, w jakim celu. Polecam.