Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Rehabilitacyjno Leczniczy - Grupa AVIMED

Katowicka 22, Centrum

41-940, Mikołów, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Tochowicz

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Co za lekarz...Ogromnie nieprzyjemna wizyta.Zachowanie lekarza pozostawia wiele do życzenia. Przy ostrej zakrzepicy żył powierzchownych to ja rozumię, że badanie nie może być nie bolesne jeśli chodzi o doplera. Pan zamiast powiedzieć cokolwiek wrzeszczał na mnie że mam nie grać i moje zachowanie jest tu zbędne, że mam nie cyrkować i nie kuleć jak bym chciała wszystkim czekającym w kolejce pokazać, że bez kolejki przyjechałam z SOR-u. Bardzo nie przyjemna wizyta, nie polecam i radzę się trzymać z dala od takich lekarzy w szczególności od wizyt prywatnych.Jak już traficie do niego z musu to nie bądźcie mu dłużni.My pacjenci też mamy swoje prawa,mamy prawo odczuwać ból i żaden lekarz nie powinien z tego kpić.

  • M
   Lokalizacja: EuroMedic Kliniki SpecjalistyczneUsługa: zakrzepowe zapalenie żył

   Najbardziej niesympatyczny lekarz z jakim miałam do czynienia. Byłam u Niego dwa razy. Za pierwszym razem otrzymałam od lekarza rodzinnego kilka zastrzyków heparynowych żeby załagodzić stan zapalny oraz stałe skierowanie do chirurga naczyniowego. Owy lekarz jak usłyszał że rodzinny zapisał heparynę i zaleca kontynuowanie leczenia to tak się wściekł że cofnął mi stałe skierowanie, wpisując że nie nie wymaga stałej opieki specjalistycznej. Zmuszona nagłością i kolejnym nawrotem zapalenia znowu do Niego trafiłam. W obu przypadkach potraktował mnie tak samo. Był oschły, musiałam dopytywać się żeby cokolwiek się od Niego dowiedzieć o swoim stanie zdrowia, przy badaniu zamiast tłumaczyć co i jak to wydawał wręcz rozkazy. Niezwykle nieuprzejmy Pan.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Małgorzata Chmiela

  Alergolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Ośrodek Rehabilitacyjno Leczniczy - Grupa AVIMED

   Bardzo dobry lekarz i sumienny. Pani doktor podchodzi do pacjenta profesjonalnie i z dobrą wiedzą medyczną. Wizyty odbywają się szczegółowo i widać że lekarz angażuje się z konkretnym przypadkiem dokładnie wraz z przeprowadzonym dokładnym wywiadem przez lekarza. Polecam


 • Katarzyna Wojaczyńska-Stanek

  Neurolog, Pediatra, Neurolog Dziecięcy, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja poszpitalna, podwyzszone napiecie mm, asymetria, ewentualne zaburzenia rozwojowe

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Byliśmy u tego lekarza dwukrotnie, za każdym razem jej poziom merytoryczny był niezwykle wysoki. Lekarz dokładnie zbadał syna, był niezwykle konkretny (będąc z zawodu fizjoterapeutą rozumiałam sens pozornie bezcelowych badań i byłam pod naprawdę dużym wrażeniem ile funkcji zbadał lekarz wykonując kilka prostych gestów), pani odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Od wizyty minął rok, lekarz w niczym się nie pomylił.
   Zauważyłam że kontakt z tym lekarzem ułatwia, gdy opiekunowie dziecka również są rzeczowi i konkretni. Dobrze jest przygotować się wczesniej do wizyty, aby w pełni wykorzystać jej potencjał. Dla mnie lekarz, o którym mowa to wiedzowa klasa sama w sobie, zdecydowanie polecam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zaburzenia ogólnorozwojowe, niedotlenienie, wzmożone napięcie mięśniowe

   Gdyby nie fachowa wiedza i upór Pani doktor, która nalegała na dodatkowe badania genetyczne naszej córki (poza podstawowymi zrobionymi w innej poradni) pewnie do dzisiaj nie mielibyśmy diagnozy. Skierowała nas do świetnego genetyka i cierpliwie wytłumaczyła czego się spodziewać. Jak ktoś napisał wcześniej Pani doktor wali prawdę prosto w oczy bez słodzenia - jeśli rodzicom zależy na poprawieniu samopoczucia niech idą do innego lekarza, jeśli chcą natomiast rzetelnej diagnozy to trafili idealnie.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Łukasz Cwalina

  Okulista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Weiss Klinik - Grupa Scanmed

   Doskonały lekarz. Kilka miesięcy minęło od zabiegu, a ja nadal nie znajduję właściwych słów, by wyrazić, jak umiejętności i zaangażowanie Doktora zmieniły moje życie. Oczywiście to było ciężkie przeżycie pod względem fizycznym i psychicznym, przecież dotyczyło wzroku, ale jeśli już podejmuje się ryzyko, to warto trafić do specjalisty.

  • E
   Lokalizacja: Medical Clinic PodhaleUsługa: laserowa korekta wady wzroku

   Bardzo dziękuję za wykonany zabieg, wszystko przebiegło bez zastrzeżeń. Lekarz rzeczowy znający się na tym co robi. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Damian Dziuk

  Kardiolog, Internista, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kolatanie serca, szybkie tętno

   Lekarz bardzo dokładnie bada, zleca badania, które okazały się niewystarczające , musiałam iść do szpitala. Pan doktor przeprowadził resztę badań w warunkach szpitalnych. Leki dobrał mi doskonale. Dziękuję, ale więcej uśmiechu:)


 • Janusz Radwański

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: GabinetUsługa: ciąża

   Z czystym sumieniem polecam pana doktora. Prowadził moje dwie ciążę i dzięki niemu mam dwójkę zdrowych maluchów. Badania przebiegały jak należy. Pan doktor odpowiada na wszystkie pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Lekarz z poczuciem humoru , więc wizyty przebiegały bez stresowo.

  • Lokalizacja: Gabinet

   Z czystym sumieniem polecam , dr Radwański jest wspaniałym lekarzem , przepisalam się do niego w 15 tc i nie żałuję, doprowadził moja ciążę do końca i dzięki niemu mam zdrowa córeczkę. I nie mogę się zgodzić z poprzednimi negatywnymi opiniami co do badań, bo wszytskie przebiegały tak jak należy. Pan doktor zawsze odpowiadał na wszytskie pytania i rozwiewal wszelkie moje wątpliwości . Lekarz z wielkim poczuciem humoru dzięki czemu wizyty u niego przebiegają "na luzie" nie trzeba się niczego obawiać. Nie mam jakich kolwiek zastrzeżeń, polecam w 100% . :)

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Sabina Hajduk-Kubacka

  Internista, Reumatolog, lek.

  • Lokalizacja: Ośrodek Rehabilitacyjno Leczniczy - Grupa AVIMEDUsługa: reumatoidalne zapalenie stawów

   Pani dr Kubacka jest nie tylko wspaniałym lekarzem ale i człowiekiem. Jest miła, sympatyczna i zawsze ma dla pacjenta taką ilość czasu, jaka jest mu potrzebna, aby przedstawić swoje problemy zdrowotne. Obszernie wytłumaczy na czym polega jego schorzenie, uspokoi i pocieszy. Polecam . ja choruje na RZS już 60 lat. Barbara Kmiecik

  • B
   Lokalizacja: Ośrodek Rehabilitacyjno Leczniczy - Grupa AVIMEDUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Jednym słowem lekarz z powołania co mało zdarza się w dzisiejszych czasach.Ma wspaniałe podejście do pacjenta, wyrozumiała. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Blandyna Karwot

  Kardiolog Dziecięcy, Pediatra, Kardiolog, dr n. med.

  • I
   Lokalizacja: Ośrodek Rehabilitacyjno Leczniczy - Grupa AVIMED

   Byliśmy dzisiaj z synem na wizycie u Pani doktor (wizyta prywatna) . Pani doktor ma świetne podejście do dzieci, syn miał wykonane UKG, widać ze Pani doktor zna się na rzeczy. Bardzo polecam.

  • M

   Byliśmy z naszym zbuntowanym dwulatkiem u Pani doktor prywatnie w Mikołowie i z czystym sumieniem polecam!!!
   Co prawda czekalismy strasznie długo mimo umówionej godziny ale podejście Pani doktor wszystko nam wynagrodziło...
   Mieliśmy juz do czynienia z wieloma lekarzami dla dzieci i życzę sobie i innym aby trafiać do takich jak ona..
   REWELACJA