Ośrodek Edukacji, Profilaktyki i Psychoterapii Droga

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Edukacji, Profilaktyki i Psychoterapii Droga

Piłsudskiego 92

41-308 , Dąbrowa Górnicza , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Dunal konsultacja psychiatryczna

  To była pierwsza konsultacja u pana doktora, byłam więc pełna obaw. Niepotrzebnie. Pan doktor bardzo rzetelnie, szczegółowo przeprowadził rozmowę, wszystko dokładnie wytłumaczył. Zaproponował odpowiednie leczenie i mocno wierzę, że to mi pomoże. Jestem dobrej myśli, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku. Bardzo przyjazny lekarz o miłym, spokojnym głosie.

  lek. Piotr Dunal

  Bardzo dziękuję :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ilona Bednarz depresja lęki oraz silny stres

  Do Pani Ilony trafiłam około półtora roku temu, byłam już naprawdę w kiepskim stanie nawet fizycznym, ponieważ totalnie nie radziłam sobie że stresem oraz lękami co pogłębiało moją depresję. Dzięki terapii którą nadal kontynuuje, dzisiaj jestem w dużo lepszej kondycji pod każdym względem, co zauważają również współpracownicy i rodzina. Ale przede wszystkim ja dostrzegam dużą zmianę u siebie na wielki plus, znacznie lepiej radzę sobie że swoimi emocjami, lękami oraz stresem. To wszystko tylko dzięki fachowej pomocy Pani Ilony.
  Mocno polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ilona Bednarz

  Z całym sercem mogę polecić Panią Ilone. Chodzę do niej od lat. Jest bardzo dobrą specjalistką a przy tym serdeczną, ciepłą i wesołą osobą. Wychodzę z jej gabinetu zawsze z uśmiechem na ustach.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ilona Bednarz zaburzenia lękowe po ciężkich doświadczeniach życiowych

  Do Pani Ilony chodzę od kilku ładnych lat już sam niewiem ile to już minęło,ale w tym czasie stałem się innym człowiekiem inaczej patrzę na wiele spraw .Dziwnie to zabrzmi ale nauczyłem się żyć na nowo tak dokładnie ,często miałem problem z podjęciem pracy przy Pani Ilonie odważyłem się na wiele rzeczy na które kiedyś bym się nie odwazyl gdyż zawsze twierdziłem nie dam rady ,nie da się lub poprostu że to nie dla mnie ,nauczyłem się jak rozładować złość,szukałem tyle lat hobby dla się i w końcu znalazłem jeżdżę w Góry Sam na spacery co dla mnie jest mega osiągnięciem.Dla człowieka który bał się wyjść do sklepu i stać w kolejce że dużo ludzi .Małymi kroczkami przeskakuje kolejne bariery tylko i wyłącznie dzięki pracy z Panią Iloną .Polecam każdemu z podobnymi problemami


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Radosław Grzegórzko

  Ten terapeuta bardzo mi pomógł. Jestem bardzo zadowolony, że na niego trafiłem. Pomógł mi uwierzyć we własne możliwości i pracować nad problemami, z którymi borykałem się przez lata. Podchodził do problemu w sposób profesjonalny. Życzliwy człowiek.

  mgr Radosław Grzegórzko

  Dziękuję za podsumowanie


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Radosław Grzegórzko

  Pan Radek podszedł ze zrozumieniem i wyczuciem. Pełen profesjonalizm. Bardzo dobry psychoterapeuta. Serdecznie polecam!

  mgr Radosław Grzegórzko

  Dziękuję za opinię


  S
  Użytkownik zweryfikowany

  Bardzo profesjonalni ludzie, otrzymałam dużo zrozumienia, ciepła ale przede wszystkim profesjonalną pomoc. Nadal uczęszczam na terapię do tego Ośrodka, polecam każdemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania