Onko-Dent Spółka Partnerska G. L.Słomian

(13 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Onko-Dent Spółka Partnerska G. L.Słomian

Centralna 17

44-240 , Żory , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lucyna Ewa Słomian

  Stomatolog,

  • P
   Lokalizacja: NZOZ „Onko-Dent” Sp.P. G. L. SłomianUsługa: mostek, leczenie kanałowe

   Serdecznie polecam profesjonalizm tam gdzie inni dentyści nie podjęli się wyzwania tam pani doktor sobie poradziła szczególnie majstersztyk z odbudową zęba trzonowego nasadzenie na niego trapezowej iglicy a następnie usadowienia mostka pozdrawiam Andrzej.

  • O

   Bardzo rzetelny i wyrozumiały lekarz. Jest osobą miłą i kompetentną. Polecam ją z czystym sercem. Oby w Żorach było więcej takich oddanych swojej pracy lekarzy. :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maciej Świat

  Neurolog, dr hab. n. med.

  • E
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: Inny

   Z migreną zmagam się od wielu lat, w końcu natrafiłam na dr Świata, pełen profesjonalizm i zaangażowanie, wyczerpujący wywiad, który umożliwił takie dobranie leków, że napady migreny z kilkunastu w ciągu miesiąca zmniejszyły się do jednego/dwu. Jestem zachwycona, ponieważ gdy przestałam widzieć nadzieję na to, że kiedykolwiek pozbędę się w jakimś stopniu migreny, pojawił się Pan Doktor i zaproponował leczenie, które faktycznie pomaga. Widać ogromną chęć pomocy ze strony Doktora, powołanie i to, że wkłada w to co robi całe serce, w połączeniu z ogromną wiedzą, potrafi to dać naprawdę niesamowity rezultat, czego samej udało mi się doświadczyć.

  • Z
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka LekarskaUsługa: ogólnie złe samopoczucie

   Pan doktor z oczu czyta panie doktorze wiem ze u mnie było trudno diagnozę postawić ponieważ brakowało mi slow nie wiedziałam co mi jest wiedziałam tylko tyle ze jestem cala obolała,i zaburzenia równowagi zaburzenia w pamięci u mnie,i smutek i ból i depresja ,a pan doktor pięknie trafił z lekiem jestem inna chce mi się żyć,i wstawać rano panie doktorze dziękuje,jestem szczęśliwa :))) Dobrze ze trafiłam na pana doktorze .pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu