Informacje o placówce

Gabinety

OMEGA med

Kochanowskiego 4

42-450 , Łazy , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Kulawik

  Endokrynolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Pani doktor jak z opowieści o Dobrym Lekarzu. Wspaniale uspokoiła moje niepokoje , wnikliwie sprawdziła wyniki, zbadała. Czuję się pod jej kontrolą bezpiecznie.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Super Pani doktor wysłuchała moich dolegliwości zobaczyła wynik i pokierowała na dalsze badania powiedziała co i jak polecam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Piotr Dunal

  Psychiatra, Psychoterapeuta, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: OMEGA medUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Wizyta odbyła się punktualnie, w przyjaznej atmosferze. Pan Doktor wyjaśniał wszystkie kwestie, z zainteresowaniem wysłuchał oraz odpowiedział na nurtujące pytania. To dopiero pierwsza wizyta, ale od razu widać dużą wiedzę, zaangażowanie i troskę o pacjenta, a także trafne i wnikliwe spostrzeżenia. Podejście Pana Doktora ułatwia otwarcie się i mówienie o trudnych sprawach. Zdecydowanie jest to godny polecenia specjalista.

  • Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Psychiatryczno-Psychoterapeutyczna Piotr DunalUsługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Rzeczowo. Z jasnymi wskazówkami i informacjami: dlaczego? jak? co dalej?
   Miła atmosfera jest bonusem.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Andrzej Turczyn

  Neurolog, lek.

  • S

   Z opinii pacjentów, zasłyszanych w okresie 30 dni mojego pobytu w szpitalu w Sosnowcu – same superlatywy. Z autopsji: lekarze wspierający chorego, życzliwy. Mimo częstych operacji znajdował czas na rozmowę, słowa otuchy, wyjaśnień specyfiki choroby. Pomoc psychologiczna z Jego strony była bezcenna. Dr Andrzej Turczyn pomógł mi w okresie „międzyszpitalnym” (musiałem na kilka tygodni opuścić szpital ze względów technicznych). 300 km do Sosnowca nie było dla mnie ułatwieniem w nawiązaniu kontaktu z lekarzami odpowiedzialnymi za przyjęcie mnie ponowne do szpitala. Pełna kultura, bezinteresowna życzliwość, empatia – tak mogę określić Doktora Turczyna. W połączeniu z opiniami innych pacjentów, których operował, którymi się zajmował, pozwala mi wystawić wysoką ocenę. Kolejny lekarz, za którego Bogu dziękuję, że się spotkaliśmy. Kolejny Dobry Człowiek na mej drodze. Bóg zapłać.


 • Jan Pilch

  Laryngolog, prof. dr hab. n. med.

  • A

   Osobiście mam ogromne problemy z krtanią i zatokami, a inni lekarze wyszukiwali mi do tego masę innych chorób, łącznie z polipem. Profesor Pilch dysponuje fantastyczną aparaturą, co więcej- chętnie jej używa, a nie jak inni laryngolodzy wpycha lustereczko i udaje wszechwiedzącego. Zdiagnozował u mnie dwie choroby: wylewu krwi do krtani, dwa lata później: obrzęku Reinkego. jest niesamowitym człowiekiem- sympatycznym i jak pisano wyżej- dającym nadzieję. Przepisuje często leki w inhalacjach - za to także plus- antybiotyki to nie lekarstwo na wszystko, drodzy laryngolodzy.

  • A

   U Profesora Pilcha byłam w gabinecie w Myślenicach i bardzo jestem mu wdzięczna za wyleczenie skuteczne mojego problemu z migdałem i zatokami:) Około 15-roku życia miałam wykrytego przez Profesora trzeciego migdała, który utrudniał mi życie, ale kilka drobnych zabiegów, lamp i leków pomogły skutecznie. Dziś mam 27 lat i problemu nie mam z migdałem:) Polecam Profesora i pozdrawiam. Mieszkanka Myślenic Agnieszka B.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Piotr Kusiak

  Ortopeda, lek.

  • M

   Byłam u Pana doktora ponieważ poprzedni ortopeda nie umiał sobie poradzić z moim bólem nadgarstka. Doktor postawił diagnozę, przepisał mi leki przeciwzapalne, maść przeciwzapalną (wszystkoe na receptę) do tego fizjoterapię (10 x pole mag, 10 x laser, 10 x ultradźwięki). Z moim nadgarstkiem już po 5 dniach stosowania przepisanych leków jest już lepiej, a było tragicznie. 2,5 miesiąca męczyłam się z brakiem siły w kciuku, ponieważ strasznie bolały mnie mięsnie, stawy w nadgarstku. Brak możliwości złapania czegoś mocno był do nie zniesienia. Doktora Kusiaka bardzo polecam. Konkretny lekarza. Kontrola za miesiąc, ale póki co wiem, że już jest dobrze z moją ręką.

  • W

   Doskonały specjalista. Poskładał pięknie nogę mojej żony. dobrze się zrosła i dobrze rechabilituje. Rokowania jak najlepsze. Dziękujemy!!!! :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Sławomir Marek Rutczyk

  Chirurg,

  • L
   Lokalizacja: Szpital Polski im. św. Elżbiety w KatowicachUsługa: wycięcie woreczka żółciowego

   Serdecznie polecam!!! Wspaniały lekarz, pełen poświęcenia i zaangażowania! Idealna opieka w szpitalu w Katowicach.


 • Piotr Januszewski

  Chirurg, Chirurg Plastyczny, Onkolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Olmedical" w CzęstochowieUsługa: Inny

   Wspaniały Doktor ze spokojnym podejściem do pacjenta miły i cierpliwy Świetny fachowiec. Jestem niezwykle wdzięczna.Polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Olmedical" w CzęstochowieUsługa: Inny

   Trafiłam do Pana Doktora z polecenia. Nie będę wypowiadać się o kompetencjach zawodowych, ponieważ nie jestem lekarzem. Ale mogę odnieść się do przebiegu wizyty. Nigdy nie byłam na wizycie która trwała 5 min, to po pierwsze. Po drugie, Pan Doktor nie wydał mi wydruku z USG, jedynie kartkę z kilkoma zaznaczonymi opcjami. Po trzecie, kiedy się o to upomniałam, okazało się że nie ma zdjęć z mojego USG i nie wydrukuje, ponieważ nie jest mi to potrzebne, gdyż nie mam poważnego problemu. Po trzecie moim zdaniem mój przypadek. Dwóch lekarzy wcześniej było zgodnych, że nie jestem bardzo poważnie chora, ale trzeba sprawdzić robiąc biopsję i usunąć zmianę. Tym razem dowiedziałam się, że jestem zdrowa. Może i tak jest, ale całość wizyty nie pozwala mi wystawić pozytywnej opinii. A i jestem za młoda na mammografię.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Małgorzata Wnuk-Wikarek

  Stomatolog,

  • N
   Lokalizacja: OMEGA medUsługa: Inny

   Panie doktor leczyła moje zęby w ciąży. Jestem bardzo zadowolona i polecam ten gabinet stomatologiczny;)

  • W
   Lokalizacja: OMEGA medUsługa: Inny

   Pani doktor leczyła moje zęby w trakcie ciąży.Jestem zadowolona z profesjonalnej opieki oraz zaangażowania lekarza. Leczenie skuteczne a przy tym bezbolesne.Pani doktor bardzo sympatyczna i kontaktowa.Polecam w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania