Informacje o placówce

Gabinety

OMEGA med

Kochanowskiego 4

42-450, Łazy, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Kulawik

  Endokrynolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo miła pani doktor,konkretna, dostałam skierowania do dalszej diagnostyki.Była to moja pierwsza wizyta i nie ostatnia .Polecam tego lekarza.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba Gravesa-Basedowa

   Pani dr Kulawik jest doskonalym fachowcem - lekaraem endokrynologiem.Doskonale diagnozuje choroby i ich przyczyny , potrafi stosowac najnowsze zdobycze medycyny.Umie wlasciwie dobrac lekarstwa.Prrzy tym wie jak prosto wytlumaczyc choremu jego stan , powiedziec pacjentowi jak powinien sobie sam w miare mozliwosci pomoc i zachecic go do tego.Przy tym wszystkim jest osoba o mikej powierzchownosci i duzej kultury osobistej. Zdecydowanie polecam pania doktor K. 23 Sierpien 2017 Grzegorz Kasprzak z Zawiercia

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Januszewski

  Chirurg, Chirurg Plastyczny, Onkolog, lek.

  • U
   Lokalizacja: Medyk CentrumUsługa: zgrubienie i ból w piersi

   Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, podejście do pacjentek takie, że nie dopuszcza się do myśli tego, że może być żle.
   Będę kontrolować się i chodzić tylko i wyłącznie do Pana doktora.
   Pozdrawiam.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja w raku piersi

   Dokonały specjalista. Kompetentny, empatyczny. Leczenie dzięki Panu doktorowi przebiega w pełnej świadomości sytuacji, całkowitym zaufaniu i spokoju.


 • Andrzej Turczyn

  Neurolog, lek.

  • S

   Z opinii pacjentów, zasłyszanych w okresie 30 dni mojego pobytu w szpitalu w Sosnowcu – same superlatywy. Z autopsji: lekarze wspierający chorego, życzliwy. Mimo częstych operacji znajdował czas na rozmowę, słowa otuchy, wyjaśnień specyfiki choroby. Pomoc psychologiczna z Jego strony była bezcenna. Dr Andrzej Turczyn pomógł mi w okresie „międzyszpitalnym” (musiałem na kilka tygodni opuścić szpital ze względów technicznych). 300 km do Sosnowca nie było dla mnie ułatwieniem w nawiązaniu kontaktu z lekarzami odpowiedzialnymi za przyjęcie mnie ponowne do szpitala. Pełna kultura, bezinteresowna życzliwość, empatia – tak mogę określić Doktora Turczyna. W połączeniu z opiniami innych pacjentów, których operował, którymi się zajmował, pozwala mi wystawić wysoką ocenę. Kolejny lekarz, za którego Bogu dziękuję, że się spotkaliśmy. Kolejny Dobry Człowiek na mej drodze. Bóg zapłać.


 • Jan Pilch

  Laryngolog, prof. dr hab. n. med.

  • A

   Osobiście mam ogromne problemy z krtanią i zatokami, a inni lekarze wyszukiwali mi do tego masę innych chorób, łącznie z polipem. Profesor Pilch dysponuje fantastyczną aparaturą, co więcej- chętnie jej używa, a nie jak inni laryngolodzy wpycha lustereczko i udaje wszechwiedzącego. Zdiagnozował u mnie dwie choroby: wylewu krwi do krtani, dwa lata później: obrzęku Reinkego. jest niesamowitym człowiekiem- sympatycznym i jak pisano wyżej- dającym nadzieję. Przepisuje często leki w inhalacjach - za to także plus- antybiotyki to nie lekarstwo na wszystko, drodzy laryngolodzy.

  • A

   U Profesora Pilcha byłam w gabinecie w Myślenicach i bardzo jestem mu wdzięczna za wyleczenie skuteczne mojego problemu z migdałem i zatokami:) Około 15-roku życia miałam wykrytego przez Profesora trzeciego migdała, który utrudniał mi życie, ale kilka drobnych zabiegów, lamp i leków pomogły skutecznie. Dziś mam 27 lat i problemu nie mam z migdałem:) Polecam Profesora i pozdrawiam. Mieszkanka Myślenic Agnieszka B.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Piotr Kusiak

  Ortopeda, lek.

  • M

   Byłam u Pana doktora ponieważ poprzedni ortopeda nie umiał sobie poradzić z moim bólem nadgarstka. Doktor postawił diagnozę, przepisał mi leki przeciwzapalne, maść przeciwzapalną (wszystkoe na receptę) do tego fizjoterapię (10 x pole mag, 10 x laser, 10 x ultradźwięki). Z moim nadgarstkiem już po 5 dniach stosowania przepisanych leków jest już lepiej, a było tragicznie. 2,5 miesiąca męczyłam się z brakiem siły w kciuku, ponieważ strasznie bolały mnie mięsnie, stawy w nadgarstku. Brak możliwości złapania czegoś mocno był do nie zniesienia. Doktora Kusiaka bardzo polecam. Konkretny lekarza. Kontrola za miesiąc, ale póki co wiem, że już jest dobrze z moją ręką.

  • W

   Doskonały specjalista. Poskładał pięknie nogę mojej żony. dobrze się zrosła i dobrze rechabilituje. Rokowania jak najlepsze. Dziękujemy!!!! :)

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Sławomir Marek Rutczyk

  Chirurg,

  • L
   Lokalizacja: Szpital Polski im. św. Elżbiety w KatowicachUsługa: wycięcie woreczka żółciowego

   Serdecznie polecam!!! Wspaniały lekarz, pełen poświęcenia i zaangażowania! Idealna opieka w szpitalu w Katowicach.


 • Santa Vanaga-Besser

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor wyleczyła skórę na mojej twarzy. Koniec bolących i nieestetycznych zmian. Po 25 latach męki zwróciłem się o pomoc do Pani doktor. Po trzech miesiącach leczenia zupełny brak jakichkolwiek zmian na skórze. Przemiła osoba o profesjonalnym podejściu. 10/10. Polecam.

  • K
   Lokalizacja: DuoMedic im. św. Jana Pawła II

   Ta pani wyleczyła mnie z trądziku . Uważam ,że jest to jeden z lepszych lekarzy ponieważ zanteresował się mną odpowiednio mimo ,że byłam na NFZ . Pani bardzo miła ,uprzejma . Nie każdy lekarz tak się teraz zachowuje . Miałam wiele problemów skórnych i diagnoza zawsze była trafna .

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Małgorzata Wnuk-Wikarek

  Stomatolog,

  • B
   Lokalizacja: OMEGA med

   Pani doktor leczyła moje zęby podczas ciąży. Wizyty zawsze odbywały się punktualnie. Pani doktor sympatyczna i delikatna w działaniu - nawet ktoś z traumą nie będzie się już więcej bać - sprawdzone na własnej skórze. To miłe, ze z Panią doktor można tez porozmawiać na każdy temat, co dodatkowo rozluźnia atmosferę i pozwala nie skupiać się na tym, ze jest się w trakcie leczenia zębów. Gabinet nowoczesny i dobrze wyposażony. Polecam!