NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Wola

Górczewska 137 (przy METRO KSIĘCIA JANUSZA)

01-459 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Wola

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów – lekarzy psychiatrów, neurologów i psychologów-psychoterapeutów – aby dokładnie diagnozować i profesjonalnie pomagać i leczyć.

Zapewniamy pomoc stacjonarnie w placówkach, on-line lub telefonicznie Pacjentom z całej Polski. Posiadamy osiem placówek w Warszawie, które są otwarte przez 7 dni w tygodniu od 7:30-22:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00-20:00 w sobotę i niedzielę.

Jesteśmy dumni, że Nasi Pacjenci zostawili nam już 900 pozytywnych opinii w serwisie Znany Lekarz. 250 lekarzy i psychologów z całej Warszawy współpracuje z nami i stale kieruje do nas swoich pacjentów. Z ostatnio przeprowadzonego badania wynika że 98% pacjentów jest zadowolonych z naszych usług.

W marcu 2018 roku zdobyliśmy certyfikat wydawany przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej. Nasz projekt „Wysokospecjalistyczne Poradnie Psychiatryczne“ otrzymał Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku.

Nasza oferta

Specjaliści w naszym Zespole specjalizują się w bardzo różnych, wąskich obszarach, dlatego prowadzimy Specjalistyczne Poradnie m.in. Poradnię Zaburzeń Snu, Poradnię Depresji, Poradnię Pracy i Wypalenia Zawodowego, Poradnię Uzależnień, Poradnię Psychoonkologii, Poradnię Dysmorfofobii.

W ramach Dialogu działa Centrum Psychoterapii. Z pomocy naszych psychoterapeutów skorzystało już kilkanaście tysięcy osób. Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł znaleźć terapeutę najlepszego dla siebie, dlatego pacjenci zgłaszający się do Dialogu mają możliwość skorzystania z bezpłatnego indywidualnego doboru psychoterapeuty. Doradca dobiera specjalistę posiadającego największe doświadczenie w problemach, z którymi zgłasza się pacjent i rodzaj wsparcia, który jest najefektywniejszym sposobem pomocy w danym przypadku.

Specjaliści z nami współpracujący przechodzą szczegółowy proces 3 - etapowej rekrutacji (test kompetencji merytorycznych, badanie osobowości i predyspozycji, weryfikację doświadczenia klinicznego). Szczególną uwagę przykładamy do rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności wszystkich lekarzy psychiatrów i psychologów, dlatego organizujemy regularne superwizje, spotkania w formie grupy Balinta oraz wyjazdy na konferencje naukowe.

Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy między psychoterapeutami a lekarzami psychiatrami nasi Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę.

Przez 14 lat działalności wypracowaliśmy autorskie procedury, które pozwalają nam zapewnić Pacjentom najwyższą jakość obsługi - od momentu pierwszego kontaktu.

Nasz sprzęt

 • Fototerapia - lampy

Zabiegi

 • Fototerapia

Badania

 • Diagnoza psychologiczna

Choroby

 • Poradnia Depresji
 • Poradnia Zaburzeń snu
 • Poradnia Zaburzeń Odżywiania (Anoreksji i Bulimii)
 • Poradnia Pierwszego Kontaktu Psychiatrycznego
 • Poradnia Nerwic i lęku
 • Poradnia Leczenia Natręctw
 • Poradnia Leczenia Psychoz
 • Poradnia Psychogeriatrii i Zaburzeń Pamięci
 • Centrum Psychoterapii
 • Psychiatryczne Centrum Orzecznictwa i Zaświadczeń
 • Poradnia Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA / DDD)
 • Poradnia Uzależnień
 • Poradnia Psychoonkologii
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego w Ciąży i Połogu (Tokofobii i Depresji Okołoporodowej)
 • Poradnia Dysmorfofobii (Body Dysmorphic Disorder)
 • Poradnia Fibromialgii i Zespołu Przewlekłego Zmęczenia
 • Poradnia Psychologii Pracy oraz Wypalenia Zawodowego
 • Poradnia dla Rodzin Osób Chorych
 • Centrum Interwencji Kryzysowej
 • Poradania Leczenia Traumy i PTSD
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Filmy

NZOZ Centrum Terapii Dialog ma już 10 lat (2017 r.)

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
125 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Cyryl Kurpiel konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Była to moja pierwsza wizyta u lekarza psychiatry. Atmosfera była przyjemna, mimo stresu, który w moim przypadku jest czymś normalnym, nie miałam krępacji by się otworzyć i powiedzieć z czym przychodzę. Miałam wrażenie, ze doktor rozumie mój problem i to z czym się zmagam. Została postawiona diagnoza, a metody jej leczenia bardzo dokładnie wyjaśnione. Jestem zadowolona z wizyty. Dziękuje.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Roman Bartczak konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo sympatyczny lekarz,dokladnie wysluchal problemu,poswiecil mi duzo czasu. Empatyczny i mily czlowiek.Polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Murlak konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani Doktor podchodzi do mojej choroby z życzliwością. Reaguje na moje wyjaśnienia i odpowiednio reguluje leczenie. Każda kolejna wizyta przynosi poczucie ulgi i zrozumienia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marlena Janoska-Jaździk konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani doktor zaprezentowała wysoki profesjonalizm, zrozumienie problemu i zaangażowanie. Pomimo, że to pierwsza wizyta u niej, sprawiła, że można było swobodnie omówić zagadnienia związane z terapią. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Julia Stradomska Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta)

  Pani doktor potrafi słuchać pacjenta.
  W sposób bardzo przystępny tłumaczy problem.
  Jest uprzejma i życzliwa.
  Polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Jacobi konsultacja psychoterapeutyczna

  Polecam serdecznie współpracę terapeutyczną z Panią Małgosią.
  Ma bardzo empatyczne podejście do ludzi, potrafi dostosować metodę pracy do potrzeb i oczekiwań pacjenta dzięki czemu w stosunkowo krótkim czasie widoczne są pożądane rezultaty.
  Wspiera osoby z depresją, pary z bezpłodnością oraz innymi problemami w których warto wesprzeć się wsparciem profesjonalisty by móc ponownie cieszyć się w pełni życiem.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Cyryl Kurpiel konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Lekarz z powołania, bardzo miły, zadaje dużo pytań, szczegółowo objaśnia metodę leczenia i wątpliwości. Poświęca odpowiednią ilość czasu na wizytę. Wszystko jest super, polecam.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Cyryl Kurpiel konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pan Doktor to wzór dla naśladowania dla każdego lekarza. Zaangażowany, ciepły, empatyczny, potrafi wysłuchać pacjenta i doradzić. Polecam każdemu z czystym sumieniem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Marlena Janoska-Jaździk konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Dzięki Pani Marlenie odzyskałam chęci do życia. Niezwykle ciepła i empatyczna. Nie stwarza barier w trakcie wizyty, jest w 100% skupiona na pacjencie. Robi wszystko aby leczenie przynosiło jak najlepsze efekty. Przekonała do terapii i dzięki temu dzisiaj jestem w tym miejscu w którym jestem. Jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam na swojej drodze. Dziękuję Pani Doktor!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewelina Jankowska konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani doktor bardzo sprawnie i profesjonalnie stwierdziła moją dolegliwość, wdrożyła leczenie i przy każdej oznace złego wpływu leków zmieniałyśmy dawkowanie. Empatia i ludzkie podejście do pacjenta sprawia, że nawet w najgorszej sytuacji widzi się rozwiązanie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania