NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Mokotów Pejzażowa

Bukowińska 12 (przy METRO WILANOWSKA)

02-703 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów – lekarzy psychiatrów, neurologów i psychologów-psychoterapeutów – aby dokładnie diagnozować i profesjonalnie pomagać i leczyć.

Zapewniamy pomoc stacjonarnie w placówkach, on-line lub telefonicznie Pacjentom z całej Polski. Posiadamy osiem placówek w Warszawie, które są otwarte przez 7 dni w tygodniu od 7:30-22:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00-20:00 w sobotę i niedzielę.

Jesteśmy dumni, że Nasi Pacjenci zostawili nam już 900 pozytywnych opinii w serwisie Znany Lekarz. 250 lekarzy i psychologów z całej Warszawy współpracuje z nami i stale kieruje do nas swoich pacjentów. Z ostatnio przeprowadzonego badania wynika że 98% pacjentów jest zadowolonych z naszych usług.

W marcu 2018 roku zdobyliśmy certyfikat wydawany przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej. Nasz projekt „Wysokospecjalistyczne Poradnie Psychiatryczne“ otrzymał Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku.

Nasza oferta

Specjaliści w naszym Zespole specjalizują się w bardzo różnych, wąskich obszarach, dlatego prowadzimy Specjalistyczne Poradnie m.in. Poradnię Zaburzeń Snu, Poradnię Depresji, Poradnię Pracy i Wypalenia Zawodowego, Poradnię Uzależnień, Poradnię Psychoonkologii, Poradnię Dysmorfofobii.

W ramach Dialogu działa Centrum Psychoterapii. Z pomocy naszych psychoterapeutów skorzystało już kilkanaście tysięcy osób. Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł znaleźć terapeutę najlepszego dla siebie, dlatego pacjenci zgłaszający się do Dialogu mają możliwość skorzystania z bezpłatnego indywidualnego doboru psychoterapeuty. Doradca dobiera specjalistę posiadającego największe doświadczenie w problemach, z którymi zgłasza się pacjent i rodzaj wsparcia, który jest najefektywniejszym sposobem pomocy w danym przypadku.

Specjaliści z nami współpracujący przechodzą szczegółowy proces 3 - etapowej rekrutacji (test kompetencji merytorycznych, badanie osobowości i predyspozycji, weryfikację doświadczenia klinicznego). Szczególną uwagę przykładamy do rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności wszystkich lekarzy psychiatrów i psychologów, dlatego organizujemy regularne superwizje, spotkania w formie grupy Balinta oraz wyjazdy na konferencje naukowe.

Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy między psychoterapeutami a lekarzami psychiatrami nasi Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę.

Przez 14 lat działalności wypracowaliśmy autorskie procedury, które pozwalają nam zapewnić Pacjentom najwyższą jakość obsługi - od momentu pierwszego kontaktu.

Nasz sprzęt

 • Fototerapia - lampy

Zabiegi

 • Fototerapia

Badania

 • Diagnoza psychologiczna

Choroby

 • Poradnia Depresji
 • Poradnia Zaburzeń snu
 • Poradnia Zaburzeń Odżywiania (Anoreksji i Bulimii)
 • Poradnia Pierwszego Kontaktu Psychiatrycznego
 • Poradnia Nerwic i lęku
 • Poradnia Leczenia Natręctw
 • Poradnia Leczenia Psychoz
 • Poradnia Psychogeriatrii i Zaburzeń Pamięci
 • Centrum Psychoterapii
 • Psychiatryczne Centrum Orzecznictwa i Zaświadczeń
 • Poradnia Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA / DDD)
 • Poradnia Uzależnień
 • Poradnia Psychoonkologii
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego w Ciąży i Połogu (Tokofobii i Depresji Okołoporodowej)
 • Poradnia Dysmorfofobii (Body Dysmorphic Disorder)
 • Poradnia Fibromialgii i Zespołu Przewlekłego Zmęczenia
 • Poradnia Psychologii Pracy oraz Wypalenia Zawodowego
 • Poradnia dla Rodzin Osób Chorych
 • Centrum Interwencji Kryzysowej
 • Poradnia Leczenia Traumy i PTSD
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Filmy

NZOZ Centrum Terapii Dialog ma już 10 lat (2017 r.)

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
164 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Joanna Zawanowska konsultacja psychologiczna

  Pani Joanna pomogła mi w bardzo ciężkim momencie mojego życia, zrobiła to skutecznie i profesjonalnie. Komfort życia po terapi vs przed to niebo i ziemia. Polecam zdecydowanie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rami Jerzy Abi Akar konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Bardzo szczery lekarz, który traktuje pacjentów jak pełnoprawnych ludzi, a nie tylko klientelę. Podaje wyczerpujące informacje na temat stanu psychicznego pacjenta i zdaje się bardzo zaangażowany w pomoc chorej osobie.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Ewa Błądek konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Mimo mojego stresu wizyta była bardzo dobra, czułam się wysłuchana i dosyć łatwo było mi się otworzyć przed Panią Doktor. Z wizyty wyszłam zadowolona i bez wątpliwości :)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Leszek Laskowski konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wszystko zostało szczegółowo wyjaśnione. Profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję, że wdrożone leczenie przyniesie efekty.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dorota Wojtłowska-Wiechetek konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Dobry lekarz potrafi wysłuchać i cierpliwie wytułmaczyć dobrze doradzi co z dalszym leczeniem wspaniały człowiek


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rami Jerzy Abi Akar konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Dzisiaj byłem pierwszy raz i naprawdę jestem zaskoczony profesjonalnym podejściem to była pierwsza wizyta dość chaotyczna polegająca na odstawieniu pewnych leków próby dołożenia innych ze względu na ciężkie przejście covid. Pan Jerzy bardzo dobrze wytłumaczył dlaczego jest tak a nie inaczej w mojej sytuacji z dozowaniem leków był bardzo ostrożny ustaliliśmy wspólnie najmniejszą dawkę,naprawdę bardzo polecam Pana Doktora.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rami Jerzy Abi Akar konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Cierpliwość, dociekliwość, szczegółowa diagnoza, skuteczne leczenie, sprawna komunikacja z poprzednim lekarzem, klarowny przekaz, szacunek dla pacjenta.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Dorota Wojtłowska-Wiechetek konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Byłam u wielu psychiatrów i psychiatrek, ale z żadnego nie byłam tak zadowolona. Pani Dorota przede wszystkim uważnie słucha i odpowiada na to, czego wysłucha - tak niewiele, a tak wiele... Leki - no cóż, to zawsze trochę loteria, do której trzeba mieć łut szczęścia. Ja niestety trochę mam pecha. Leczenie głowy jest trudne i potrafi trwać latami. Z panią Dorotą próbuję od 1,5 roku i czuję się do dalszych prób zachęcona.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jakub Skrzeszewski konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Usuwa ściany i wyburza sufity naszego samopoczucia ....czujesz się wysłuchany i zrozumiany . Bez nacisku bez stresu ....super


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Piotr Krawczyk konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Po moim wędrowaniu po różnych lekarzach, dr Krawczyk okazał się być tym osobą, której szukałam. Doktor wyjaśnił wszystkie możliwości leczenia z omówieniem wad i zalet, dobrał leki, na które bardzo dobrze zareagowałam, odpowiada na wszystkie pytania i przede wszystkim słucha pacjenta. Warto dodać też nienaganne maniery a także wychodzenie poza surową lekarska logikę. Doktor zachęca do uczenia się o sobie, podsuwa dobre pomysły, a pacjent może poczuć się zadbany.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania