Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Neuron Plus

Lisińskiego 6

37-500, Jarosław, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Przemysław Tomasz Nowak

  Neurolog,

  • R

   To rzetelny i merytoryczny lekarz. Oglądacie dr. House'a, (ja nie, nie jestem jak wy dorozwinięty inaczej), a tu na podkarpaciu macie kogoś zaangażowanego merytorycznie i empatycznie w pracę, która ratuje was i waszych bliskich. Moich również, więc wiem, o czym piszę. Moja mama, której płaty czołowe pracują bez szwanku, a pamięć jak umie najlepiej, dr Nowaka uważa za idola, a ja nie umiem odmówić jej racji, choć bywam sceptyczny. Dzięki niemu można odnieść wrażenie, że medycyna to nie tylko zbyt małe pensje lekarzy, ale również ludzkie podejście do pacjenta. Jeszcze jeden taki i pomyślę, że ludzie mają dusze, a lekarze to ludzie. To kopia komentarza, który zamieściłem gdzie indziej, ale nie ma sensu poprawiać dobrego.


 • Anna Janina Baraniak

  Pediatra,

  • M

   złe podejście do dziecka,jest ordynarna.nie polecałabym jej nikomu,nie powinna leczyć małych dzieci.


 • Włodzimierz Ziemiński

  Endokrynolog, lek.

  • J

   Byłam wczoraj z wizytą , pierwsze wrażenie bardzo miłe a byłam bardzo zestresowana . To moja pierwsza wizyta. Przyszłam z gotowym wynikiem tsh , także muszę zrobić kolejne , w tym także usg . Dr mnie zbadał (szyja, serce osłuchał, ciśnienie , czy nie puchną mi nogi) . Kolejna wizyta w maju także oby było db . Dostałam receptę na leki , dawki podawane stopniowo pewnie dlatego by spr czy db reaguje na lek.

  • G

   Bardzo kiepski lekarz. Z podejrzeniem ZPJ skierował mnie na badania hormonalne bez wskazania na konkretny dzień cyklu, które okazały się nic niewarte i wymagały powtórzenia. Zapisał mi leki w totalnie nielogicznych dawkach, po których byłam ciągle śpiąca. W międzyczasie zostałam zdjagnozowana z MS więc nie byłam w stanie stwierdzić, czy moje samopoczucie jest zwiazane z rozpoczętym przez pana doktora "leczeniem" czy to objawy MS. Poszłam "z reklamacją" - źle się czuję i to chyba przez te leki. Pan Doktor kazał zmienić dawki, okazał głębokie wspólczucie w związku z MS i to tak głębokie, ze mi policzył tylko 20 zł za tę wizytę. Wyszłam z jego gabinetu wręcz zażenowana. Może i jest miłym człowiekiem, ale żadnym zpecjalistą. Po konsultacji z innym lekarzem ginekologiem (podobno zapisane mi dawki były iście "końskie" - stąd moja senność), ponownych badaniach (tym razem w konkretnych dniach cyklu), zmniejszeniu zażywanych lekarstw, wszystko wróciło do normy. Kilka pudełek lekarstw zostało jako niemiłe wspomnienie przygody z tym panem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jacek Żak

  Kardiolog,

  • W

   pan doktor Jacek Żak to wg mnie najlepszy specjalista kardiolog w Jarosławiu. bardzo konkretny, rzeczowy, z dużą wiedzą i wspaniałym podejściem do pacjenta. nie szafujący niepotrzebnie lekami, tylko przepisuje je rozważnie i co najważniejsze ODPOWIEDNIO z rozwagą. bardzo dobrze ustabilizował moją chorobę, w razie potrzeby nie żałuje dodatkowych badań. trafnie postawił mi diagnozę. potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć pacjentowi, efekty i skutki leczenia.
   naprawdę oby więcej w Jarosławiu takich lekarzy. bardzo serdecznie polecam. to bardzo dobry specjalista, nie przesadzę pisząc, że najlepszy kardiolog w Jarosławiu. POLECAM!


 • Artur Winiarczyk

  Pediatra, Kardiolog, lek.

  • P

   Kultura i profesjonalizm podejścia do pacjenta widoczne od samego początku.
   Wynik badań szczegółowo opisany i wyjaśniony (językiem zrozumiałym dla pacjenta).
   Kompleksowe wskazówki dotyczące dalszego leczenia.
   Polecam.

  • I

   Podłączam się do pozytywnych opini , lekarz z pasją potrafi wytłumaczyć co i jak , jest spokojny i bardzo miły dla dzieci .
   Mój syn go lubi .
   Podczas jednej z wizyt kontrolnych , rozmawiałem z nim o naszym wspólnym hobby jakim jest rower .
   Serdecznie pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Sławomir Majcher

  Ortopeda, lek.

  • K
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

   Dr. Majcher to znakomity lekarz, pomógł nam w leczeniu męża po poważnym wypadku samochodowym. Zawsze czuło się w gabinecie, że poświęca nam dużo czasu i troski, i z fantastycznym poczuciem humoru. Wspaniały człowiek i znakomity specjalista!

  • S
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny im. Świętej RodzinyUsługa: artroskopia

   Doktor Majcher to najlepszy lekarz z jakim mialem kiedykolwiek styczność. Bardzo miły, kulturalny z poczuciem humory. Świetny specjalista z pewną ręką

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Małgorzata Starnawska

  Laryngolog,

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "A-W-MED"Usługa: badania diagnostyczne

   Bardzo miła i konkretna Pani. Super podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm. W końcu dostałam szczegółowe rady do mojego problemu a przede wszystkim prawidłowe rozpoznanie go. Bardzo polecam. :)

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: nawracajace zapalenia gardla i krtani

   Wspaniała Pani doktor wyleczyla gardlo mojej córki wreszcie mamy spokój z anginami itp.bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Beata Białobrzeska

  Okulista,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wizyta kontrolna

   Pani Doktor rzetelnie wykonuje badania. Jest cierpliwa i wyjaśnia swoje działania. Jest osobą bardzo sympatyczną, lekarz z powoania.

  • A

   Specjalistka w swojej dziedzinie. Cała rodzina się u niej leczy, w tym ojciec po kilku operacjach oczu. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu